twisto iPhone 12 konkurs

Iphone 12 + 60 zł na start + 50 zł w programie poleceń + cashback do 10% w promocji Twisto

To już 7 edycja promocji Twisto, co świadczy o wysokiej popularności tego fintechu. W obecnej odsłonie Twisto oferuje nie 20 zł, a aż 60 zł na spłatę zobowiązań dla nowych użytkowników oraz możliwość wygrania Iphone’a 12 64 GB. Poza promocją można zdobyć do 50 zł w programie poleceń, po 10 zł za każdego poleconego (max 10 osób). Twisto oferuje też cashback do 10% w ponad 850 sklepach. Produkt godny polecenia, nie bez powodu jest rekomendowany przez Redakcję Skoknakase.pl. Warunki są banalnie proste, wystarczy założyć konto Twisto, zamówić i aktywować kartę, a następnie wykonać za jej pomocą jedną transakcję na dowolną kwotę. Akcja jest bezterminowa, ale na przystąpienie do konkursu z Iphone’m 12 masz czas tylko do 31 października 2020 r. Radzę się pośpieszyć, ponieważ w akcji może wziąć udział tylko pierwszych 5 000 klientów. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

60 zł na spłatę należności.

Odbiorca

Nowy użytkownik Twisto.

Opłaty

Dostępne są dwa plany Twisto:
Online - 0 zł / mies.
Space - 9,99 zł / mies.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Twisto, aktywacja karty oraz wykonanie czterech transakcji.

Co to jest Fintech?

Technologie finansowe określane jako Fintech lub FinTech (ang. financial technology) – wszelkiego typu innowacje technologiczne lub finansowe. Tego samego określenia używa się również jako nazwy firm, które oferują rozwiązania innowacyjne dla sektora finansowego dotyczące instrumentów finansowych oraz usług.

Zródło: pl.wikipedia.org

Do kogo skierowana jest akcja?

Promocja skierowana jest do osób fizycznych, posiadających zdolność prawną, które do dnia złożenia wniosku o konto Twisto nie były klientem tego fintechu. Także jeżeli nie posiadałeś nigdy wcześniej karty Twisto, ta promocja jest właśnie dla Ciebie.

Jak działa Twisto czyli kup teraz, zapłać później

Karta Twisto działa na zasadzie karty kredytowej ale ma kilka dodatkowych korzyści: oferuje bardzo korzystny kurs wymiany, podczas płatności zagranicznych oraz Cashback do 10% w ponad 850 sklepach. Jak to działa? Otóż cały miesiąc kalendarzowy możemy robić zakupy do wysokości przyznanego limitu. Pierwszego dnia każdego miesiąca otrzymamy podsumowanie wszystkich transakcji i od tego momentu mamy jeszcze 15 dni na spłatę zobowiązań, bez odsetek. Możemy również skorzystać z kredytu i przesunąć spłatę do 90% zobowiązań, a w aplikacji od razu zobaczymy ile będzie nas to kosztowało. Jak widzisz, Twisto działa na jasnych zasadach.

Twisto konkurs iPhone 12

Ile kosztuje Twisto?

Fintech oferuje dwa plany taryfowe: Online i Space.

W ramach planu Online, który jest darmowy otrzymujemy:

 • Aplikacja Twisto
 • Limit kredytowy do 45 dni
 • Kategoryzacja wydatków
 • Przesunięcie płatności
 • Płatność w ratach (tylko dla klientów z sublimitem ratalnym)
 • Cashback
 • Karta wirtualna – Tylko do zakupów online
 • Najlepszy kurs wymiany + 3% prowizji

W ramach planu Space, który kosztuje 9,99 zł / mies., otrzymujemy:

 • Aplikacja Twisto
 • Limit kredytowy do 45 dni
 • Kategoryzacja wydatków
 • Przesunięcie płatności
 • Płatność w ratach (tylko dla klientów z sublimitem ratalnym)
 • Cashback
 • Karta wirtualna
 • Google Pay (a wkrótce Apple Pay)
 • Karta fizyczna
 • Twisto Split
 • Najlepszy kurs wymiany, do 3 tys.zł bez opłat, potem +3 proc. prowizji

Każdy nowy klient otrzymuje plan Space przez 3 miesiące bez opłat!

Jak zdobyć 60 zł?

Krok 1 - Złożenie wniosku

Złóż wniosek o konto Twisto wraz z kartą, korzystając z dedykowanej strony promocji. Pamiętaj o limicie pierwszych 5 000 wniosków, dopóki link jest aktywny, możesz wziąć udział w promocji. Koniecznie zaznacz wszystkie zgody marketingowe.

Krok 2 - Aktywacja karty

Po otrzymaniu karty aktywuj ją na koncie Twisto online lub w aplikacji mobilnej.

Krok 3

W przeciągu 30 dni od złożenia wniosku wykonaj jedną transakcję kartą na dowolną kwotę.

Krok 4

Do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 3 trasnakcje kartą. Również kwoty dowolne.

Nagroda

Premia 60 zł pojawi się na Twoim koncie Twisto, po wykonanej transakcji. Będzie to kod, który możesz wykorzystać na spłatę zobowiązań.

Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Krok 5 - Iphone 12

Do 31 października 2020 r. prześlij wiadomość na adres konkurs@twisto.pl podając:

 • Imie, nazwisko oraz numer PESEL
 • Odpowiedź na pytanie konkursowe „Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?”

Wiadomość wyślij ze swojego adresu mailowego zarejestrowanego w Twisto.

Nagroda

W dniu 16 listopada 2020 r. o godz. 10:00 trzyosobowa komisja wyłoni zwycięzcę konkursu. Zwycięzca otrzyma wiadomość o wygranej do 22 listopada 2020 r. Iphone zostanie wysłany w przeciągu 14 dni.

Podatek od nagrody ureguluje Twisto.

 7.3 Dodatkowo, w celu zapłaty zryczałtowanego podatku dochodowego od nagród rzeczowych, Twisto przyzna Zwycięzcom dodatkową nagrodę pieniężną w wysokości 11,11% wartości Nagrody, którą Twisto, działając jako płatnik podatku dochodowego od osób fizycznych, pobierze i wpłaci w imieniu Zwycięzców na rachunek bankowy właściwego Urzędu Skarbowego (art. 30 ust. 1 pkt 2 w zw. z art. 41 ust. 4 i ust. 7 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych) („Dodatkowa Nagroda”).”

Kilka informacji

Otrzymany bonus można wykorzystać tylko jednorazowo, dlatego najlepiej wykonać transakcje na łączną kwotę minimum 60 zł w miesiącu, aby w pełni skorzystać z premii.

Składając wniosek o Twisto, należy wskazać limit jaki Cię interesuje, ale ostateczna decyzja leży po stronie fintechu. Jeżeli nie jesteś pewien swojej zdolności kredytowej, to sugeruję wnioskować o nieduży limit np. 500 zł, w późniejszym okresie możesz poprosić o jego podwyższenie korzystając z czatu w aplikacji mobilnej.

W niektórych sklepach internetowych akceptowana jest już płatność Twisto Pay, oznacza to, że możesz korzystać z tej formy nie posiadając jeszcze karty płatniczej.

Program poleceń

Będąc użytkownikiem Twisto możesz korzystać z programu poleceń, po 10 zł dla każdej ze stron ale maksymalnie do 50 zł. Jako polecający możesz przekazać dowolnej osobie kod z aplikacji Twisto, po podpisaniu umowy przez poleconego otrzymasz 10 zł na spłatę swoich zobowiązań. Premię otrzymasz za 5 pierwszych skutecznych poleceń.

Podsumowanie

“Kup teraz, zapłać później” to hasło przewodnie fintechu Twisto. I ja się z tym zgadzam, mogę robić zakupy online, sprawdzić towar i zwrócić, nie korzystając ze swojej gotówki. Płacę dopiero wtedy, gdy obejrzę i zdecyduję się na daną rzecz. A jeśli dodatkowo mogę otrzymać 60 zł, a nawet wygrać Iphone’a 12 o wartości 3 849 zł to wchodzę w to.

Reprezentatywny przykład dla produktu kredyt konsumencki – limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy Twisto Kredyt: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 63,63%, całkowita kwota kredytu 1 500 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 254,84 zł (w tym prowizja 254,84 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 1 754,84 zł, okres obowiązywania Umowy Twisto Kredyt – 121 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 03.09.2020 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę – Twisto Polska sp. z o.o.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *