15 zl na start od Refunder

15 zł na start oraz zwrot w ponad 830 sklepach – inteligentne zakupy z Refunder

Kto z nas nie robi zakupów w internecie? Czy można na tym zarobić? Okazuje się, że tak, i to całkiem nieźle. Refunder oferuje zwrot w postaci gotówki na dowolne konto bankowe lub konto PayPal za zakupy w ponad 830 sklepach. W Refunder może zarejestrować się każda osoba fizyczna oraz osoba prawna. Chyba każdy sklep jest już dostępny w Refunder , a na pewno te najbardziej popularne jak Booking.com, Nike, Reebok, Wittchen, Pyszne.pl, a nawet znane wszystkim Allegro. Pełną listę sklepów znajdziesz tutaj, każdy znajdzie coś dla siebie. Zakupy przez Refunder ułatwia aplikacja mobilna Refunder na Android i iOS oraz wtyczka do przeglądarki, aktualnie dostępna dla Internet Explorer, Chrome i Mozilla Firefox, dla Safari ma pojawić się wkrótce.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

lub do wyczerpania puli pierwszych 2 500 rejestracji.

Nagroda

15 zł na start + zwrot w ponad 830 sklepach.

Odbiorca

Osoby fizyczne oraz osoby prawne.

Opłaty

Brak opłat.

Warunki otrzymania nagrody​

15 zł na po pierwszych zakupach na łączną kwotę 30 zł.

O Refunder

Refunder to największa w Skandynawii strona typu cashback – taką informację znajdziemy na pierwszej stronie. A patrząc na liczbę sklepów w Polsce to już chyba największa sieć i u nas. Refunder należy do grupy BONNIER, która jest właścicielem takich marek jak Puls Biznesu, Bankier.pl, PIT.pl oraz kilku innych. Rejestracja i korzystanie z serwisu jest całkowicie darmowe, w związku z tym można tylko zyskać.

Inteligentne zakupy z Refunder czyli jak to działa?

Wystarczy zarejestrować się na stronie Refunder i robić zakupy, a serwis podzieli się z nami prowizją, którą otrzymuje od sklepów. Zazwyczaj jest to kilka procent od wartości transakcji, bonus naliczany jest od kwoty netto i nie dotyczy kosztów wysyłek produktów.

Kategorie sklepów dostępnych w serwisie to:

 • Dla samochodu
 • Dom i Ogród
 • Dzieci
 • Finanse i Ubezpieczenia
 • Gry online
 • Podróże
 • Rozrywka i relaks
 • Sport i Rekreacja
 • Sprzęt elektroniczny
 • Ubrania i Akcesoria
 • Uroda i Zdrowie
 • Usługi i Prenumeraty

Musimy jednak pamiętać o istotnych warunkach:

 • zakupy musisz robić będąc zalogowanym w Refunder.pl
 • do sklepów przechodzisz z poziomu serwisu Refunder.pl lub aplikacji po uprzedniej aktywacji zwrotu
 • korzystając z wtyczki do przeglądarki pamiętaj aby aktywować zwrot
 • nie możesz zapłacić za zakup w całości bądź częściowo bonem lub kodem rabatowym nie uzyskanym w Refunder.pl

Jak otrzymać 15 zł na start?

Krok 1 - Rejestracja

Zarejestruj się przez dedykowaną stronę Refunder.pl.

Krok 2 – Zakupy

W przeciągu 30 dni od rejestracji wykonaj zakupy przez Refunder na łączną kwotę minimum 30 zł brutto. Zakupy muszą zostać w pełni opłacone i zatwierdzone przez sklep, nie mogą zostać zwrócone ani anulowane. Bonus będzie widoczny w sekcji “nadchodzące zwroty”.

Krok 3

Po akceptacji Twoich zakupów przez sklep bonus 15 zł zostanie w przeciągu 48 godzin przeniesiony do sekcji “Gotowe do wypłaty”.

Nagroda

Po uzbieraniu minimum 45 zł będziesz mógł przelać nagrodę na dowolne konto bankowe lub PayPal.

Jak robić zakupy przez Refunder?

Mamy do wyboru 3 opcje: zakup przez stronę Refunder.pl, przez wtyczkę do przeglądarki lub przez aplikację.
Logo Refunder.pl

Zakupy przez stronę Refunder.pl

Po zalogowaniu do serwisu mamy dwie możliwości zrobienia zakupów, w zależności od sklepu:

 1. “PRZEJDŹ DO SKLEPU”, ta opcja występuje najczęściej, po kliknięciu w przycisk zostaniemy przekierowani na oddzielną stronę, na której należy kliknąć “AKTYWUJ ZWROT JUŻ TERAZ”. Zostaniemy przekierowani do wybranego sklepu. W tym momencie możemy już robić zakupy, a serwis odda nam część swojej prowizji.
 2. “POKAŻ KOD”, część sklepów nie oferuje opcji “PRZEJDŹ DO SKLEPU”, dlatego musimy skorzystać z kodu. Po kliknięciu wyświetli nam się kod, który należy użyć podczas zakupów w danym sklepie. Pomimo kodu przy tej opcji często występuje możliwość przejścia do sklepu używając przycisku “DO PROMOCJI”. Później analogicznie jak w pierwszej wersji klikamy “AKTYWUJ ZWROT JUŻ TERAZ” i robimy zakupy.
Refunder.pl wtyczka do przegladarki

Wtyczka do przeglądarki

Strona oferuje nam możliwość pobrania wtyczki do przeglądarki, na tą chwile jest dostępna wersja dla Internet Explorer, Chrome i Mozilla Firefox. Po jej zainstalowaniu na pasku przeglądarki pojawi się ikona Refunder, po kliknięciu w nią zobaczymy możliwy zwrot oferowany w sklepie, w którym aktualnie jesteśmy lub wtyczka sama powiadomi nas o możliwym moneybacku. Wtyczka oferuje świetną funkcję podczas wyszukiwania w popularnym Google, otóż przy wynikach pojawia się informacja o możliwym zwrocie. Po kliknięciu w ten link przechodzimy do logowania się w Refunder i robimy zakupy.

zakupy z refunder w google
Refunder.pl aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna

Chyba najciekawsza i najbardziej wygodna opcja. Możemy wyszukiwać i filtrować sklepy, a oprócz możliwego zwrotu zobaczymy też ciekawe oferty rabatów i przecen.

Ważne informacje

Twoje zakupy nie zostaną zarejestrowane w serwisie Refunder.pl jeżeli:

 • Twoja przeglądarka nie obsługuje plików cookies
 • masz włączonego AdBlocka

Program poleceń

Jako właściciel konta w Refunder możesz dodatkowo zarabiać polecając serwis swoim znajomym. Za każdą osobę, która zrobi zakupy na łączną kwotę 50 zł w przeciągu 45 dni od rejestracji zarówno Ty jak i Twój znajomy otrzymacie po 10 zł. Aby polecić musisz ustawić w zakładce “Moje konto” swój indywidualny kod poleceń i pobrać link, który możesz udostępniać na dowolne sposoby: Facebook, Instagram, SMS, WatsApp, jak Ci wygodniej. Warunkiem otrzymania powitalnej nagrody dla znajomego jak i dla Ciebie jest podanie kodu podczas rejestracji lub zarejestrowanie się z Twojego linka polecającego.

Podsumowanie

Sam korzystam z Refunder i przyznam, że to całkiem miłe i korzystne. Osobiście wolę robić zakupy online niż w sklepie stacjonarnym, galerii handlowych w ogóle nie toleruję. A jeżeli mogę na tym zyskać bez żadnego wysiłku to dlaczego nie? Uważam, że to świetny serwis i warto go polecać, ja już coś uzbierałem. Sam możesz sprawdzić opinie klientów na Trustpilot, gdzie TrustScore wynosi 4,7. Sprawdź sam TUTAJ.

Zakupy z Refunder

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *