mbank wybierz prezent

Voucher 100 zł, głośnik bezprzewodowy, torba sportowa czy walizka kabinowa? Odbierz prezent za samo otwarcie konta w mBank

W najnowszej i szybkiej akcji mBank za samo otwarcie eKonta osobistego lub mKonta Intensive bank nagrodzi Cię wybranym prezentem. Sam zdecydujesz czy chcesz otrzymać voucher 100 zł, głośnik bezprzewodowy, torbę sportową czy walizkę kabinową. Mało tego, w przypadku vouchera możesz wybrać spośród: Rossman, Biedronka lub Media Markt. A żeby było ciekawiej, jeśli zdecydujesz się na mKonto Intensive – przysługują Ci dwa prezenty. Wystarczy złożyć wniosek przez internet, a następnie udać się do placówki po nagrodę. Promocja trwa bardzo krótko, bo tylko do 30 listopada 2020 r. Nie warto czekać. Dodatkowo zyskasz 160 zł w gotówce, jeżeli spełnisz warunki, które opisałem w oddzielnym artykule. Oczywiście muszę też wspomnieć o ciekawym programie poleceń mBanku, w którym możesz zyskać od 75 zł do nawet 200 zł za każde skuteczne polecenie.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

Karta podarunkowa lub prezent o wartości 100 zł, 160 zł w gotówce, 2% na rachunku Moje Cele do 10 000 zł.

Odbiorca

Nowy klient, który po 1 stycznia 2017 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.

Opłaty

0 zł prowadzenie konta, 0 zł opłata za kartę pod warunkiem wykonania 1 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 7 zł / miesięcznie).

Warunki otrzymania nagrody​

Aby zdobyć prezent należy złożyć wniosek online i podpisać umowę w placówce. Aby zdobyć 160 zł w gotówce należy: zapewnić wpływ minimum 1 000 zł w każdym z kolejnych 2 miesięcy oraz wykonać 5 transakcji kartą lub BLIKiem.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do osób, które od stycznia 2017 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innego produktu w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji.

Czy eKonto może być za 0 zł?

Tak, może być za zero. Konto jest bezwarunkowo darmowe, karta natomiast kosztuje 7 zł miesięcznie ale też może być za darmo pod warunkiem wykonania jednej płatności w miesiącu.

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
  • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą
prezenty mbank

Jak odebrać prezent?

Krok 1 - Wniosek o konto

Do 30 listopada 2020 r. przejdź na stronę banku i złóż wniosek o wybrane konto:

  • eKonto osobiste, za które dodatkowo, oprócz prezentu, do zdobycia jest 160 zł w gotówce
  • mKonto Intensive, za które dodatkowo, oprócz prezentu, do zdobycia jest Voucher na Allegro 100 zł lub pakiet Allegro smart na rok za darmo

Jeśli zdecydujesz się na mKonto Intensive, przysługują Ci dwa prezenty powitalne.

Nagroda

Wybierz się do placówki banku aby podpisać umowę i odebrać prezent. Listę placówek znajdziesz tutaj.

Dodatkowe 160 zł oraz 2% na lokacie

Oprócz prezentu możesz powiększyć swoją pulę nagród i odebrać 160 zł w gotówce oraz skorzystać z programu poleceń mBank. Szczegóły w poniższych artykułach:

Podsumowanie

Prezent na “dzień dobry”, który otrzymasz w zasadzie od ręki to tylko początek, bowiem spełniając dodatkowe aktywności zyskasz dodatkowo 160 zł w gotówce. To promocja, która żal przegapić.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *