O czym jest Skoknakase.pl?

Witamy serdecznie na naszym blogu Skoknakase.pl!

Na łamach naszego bloga prześwietlamy promocje bankowe: konta osobiste, firmowe, oszczędnościowe, walutowe, karty kredytowe, lokaty bankowe oraz inne produkty finansowe. Opisujemy jak oszczędzić pieniądze oraz jak je zarobić korzystając z bonusów jakie oferują banki. Z nami dowiesz się jak zarobić nawet kilkaset złotych na jednym produkcie. Jeżeli oferta nie będzie Tobie potrzebna, możesz z niej zrezygnować po otrzymaniu nagrody. Możesz również z niej korzystać, jeżeli Ci się spodoba.

Czytając nasze artykuły poznasz ciekawe pomysły na podreperowanie budżetu domowego, dowiesz się o różnych możliwościach oszczędzania chociażby na wydatkach życia codziennego, opłatach itp. Pokażemy Ci jak najkorzystniej wymienić walutę, założyć darmowe konto czy otrzymać darmową kartę kredytową. 

Tutaj znajdziesz rzetelne artykuły napisane prostym językiem dla każdego. Nie musisz być finansistą czy bankierem aby zrozumieć i skorzystać z „bonusowych” produktów, to my znajdujemy “haczyki” w regulaminach i przedstawiamy je zrozumiałym językiem. Czytając nasze wpisy bez problemu otrzymasz nagrodę ponieważ za każdym razem przedstawiamy dokładną instrukcję skorzystania z promocji, opisujemy warunki otrzymania premii i zamieszczamy screeny. Dzięki temu bardzo łatwo, krok po kroku skorzystasz z produktu finansowego i odbierzesz bonus. 

Do kogo skierowany jest Skoknakase.pl?

Nasze treści kierujemy zarówno do osób pracujących na etacie, bezrobotnych, prowadzących działalność gospodarczą, freelancerów, studentów i rodziców. 

Zastanawiasz się dlaczego banki wypłacają nagrody za samo skorzystanie z konkretnego produktu?

Otóż jest to bardzo dobry sposób na zdobycie nowego klienta lub utrzymanie obecnego. Oczywiście część z nich zrezygnuje po odebraniu bonusa ale część z nich zostanie na stałe. I o to właśnie bankom chodzi. Ty również możesz skorzystać z promocji bankowych, a potem zrezygnować z produktu.

Kim są "wyjadacze wisienek"?

“Wyjadacze wisienek” to grupa osób, które wyszukują promocje bankowe, umiejętnie z nich korzystają i przede wszystkim traktują to zajęcie jako sposób na regularny zarobek. Prawdziwy “wyjadacz wisienek” korzysta w jednym czasie z kilku promocji bankowych, obraca swoimi pieniędzmi aby czerpać zyski. Prowadzi notatki aby rzetelnie spełnić warunek otrzymania premii, np. w przypadku kont bankowych często są to wpływy i transakcje na określoną kwotę.

Ile można zarobić na promocjach bankowych?

Na “bankobraniu” w 2019 roku można było zarobić ponad 14 tyś. zł. Rekordowe premie rozdawał Citibank, w którym za założenie motokarty kredytowej do zdobycia było łącznie 1 120 zł, w tym bony o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro, w sklepie internetowym Xiaomi, w Biedronce lub darmowy Smartfon LG. Świetne promocje oferował Santander, za założenie konta i wykonanie kilku transakcji klient otrzymywał 350 zł w gotówce. W programach polecających zdecydowanie przodował bank PEKAO SA, za samo założenie konta w promocji “200 zł za selfie” klient otrzymywał wspomniane 200 zł plus łącznie w programie poleceń do zdobycia było 1 500 zł.  Również ING Bank nie pozostawał w tyle, po założeniu konta osobistego i spełnieniu kilku łatwych kryteriów klient otrzymywał bony do Decathlon o wartości 900 zł.

Dlaczego warto czytać naszego bloga, śledzić w social mediach?

Na rynku cały czas są aktywne promocje, o których banki nie informują na swoich stronach. Nie robią tego ponieważ zakładają, że klient, który znalazł się na stronie banku i tak skorzysta z ich oferty. Ponadto banki często korzystają z usług pośredników jakimi są m.in. domy mediowe. Powierzają prowadzenie kampanii promocyjnej doświadczonym agencjom i w takich sytuacjach to nie bank jest organizatorem promocji a pośrednik. I tutaj wkraczamy my! Skoknakase.pl współpracuje właśnie z tymi pośrednikami, dostarczamy błyskawicznie najlepsze promocje dla naszych czytelników :).

Jesteś zainteresowany naszymi treściami? Zapisz się na nasz Newsletter, śledź nas na Facebook’u, obserwuj na Instagramie i Twitterze.