290 zł w kumulacji promocji Millenium, 220 zł za konto, 70 zł za konto Junior

590 zł w kumulacji promocji Millennium: 220 zł za konto, 70 zł za konto Junior, 300 zł na Allegro za kartę kredytową

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł w gotówce, 20 zł Goodie Cashback (Konto 360°, 360° Student), 300 zł na Allegro (karta kredytowa), 50 zł na karcie podarunkowej Goodie, 20 zł Goodie Cashback (Konto Junior).

Odbiorca

Osoba, która od 3 września 2020 r. nie posiadała żadnego produktu w banku Millennium oraz nie korzystała z poprzednich promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.

Opłaty

0 zł za prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student, 0 zł za kartę pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Warunki otrzymania nagrody​

Otwarcie konta z dedykowanego linku, aktywacja aplikacji mobilnej oraz w każdym z 3 kolejnych miesięcy: zapewnienie wpływów 1 000 zł, wykonanie 1 transakcji kartą lub BLIKiem.

Początek jesieni, robi się szaro i ponuro, a ja mam dla Ciebie rozweselającą propozycję. W kumulacji promocji banku Millennium możesz zdobyć nawet 590 zł. 200 zł za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student, 20 zł w na konto Goodie Cashback, a jeżeli masz dziecko to jeszcze 70 zł za założenie Konta Junior. No i dodatkowo 300 zł za kartę kredytową Millennium, o czym piszę w oddzielnym artykule. Dla łowcy okazji to bardzo ciekawa propozycja.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, posiadająca numer PESEL, która od 3 września 2020 r. nie posiadała żadnego produktu w banku Millennium oraz nigdy wcześniej nie korzystała z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student. Jeżeli spełniasz te warunki, zapraszam Cię do kolejnej części artykułu. Objaśniam, że jeżeli kiedyś otworzyłeś konto w tym banku bez promocji, a potem je zamknąłeś to możesz wziąć udział w obecnej akcji “220 zł z Kontem 360”.

Konto za 0 zł tylko pod pewnymi warunkami

Za konto 360° zapłacisz 8 zł miesięcznie, za kartę do konta 7 zł, tych opłat unikniesz pod warunkiem, jeżeli:

 • zapewnisz w poprzednim miesiącu wpływ minimum 1 000 zł, wpływ musi pochodzić z innych banków lub z banku Millennium ale z konta innej osoby
 • wykonasz 1 transakcję kartą, Google Pay, Apple Pay lub BLIKiem

Za konto 360° Student nie zapłacisz ani grosza, karta natomiast kosztuje 4 zł miesięcznie. Ale możesz ją za darmo jeżeli wykonasz jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu.

millenium prowadzenie konta za 0 zl

Jak odebrać premię 220 zł?

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 5 października 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą korzystając ze specjalnej strony promocji. Musisz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (wymóg zawarty w regulaminie). Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • Kurier – złóż wniosek online i podpisz umowę w obecności kuriera, konto będzie aktywne w przeciągu 1-3 dni.
 • Oddział – złóż wniosek online, a umowę podpisz w oddziale, konto będzie aktywne nawet w jeden dzień.
 • Online – załóż konto na “selfie”, zrób zdjęcie twarzy oraz dowodu osobistego, konto będzie aktywne nawet w 15 minut.

Krok 2 - Aktywności

W każdym miesiącu październiku, listopadzie i grudniu wykonaj:

 • zapewnij wpływ w łącznej kwocie minimum 1 000 zł
 • wykonaj minimum 1 transakcję kartą lub BLIK na dowolną kwotę

Do końca grudnia 2020 r.:

 • aktywuj aplikację mobilną Millenet
 • jeśli wybrałeś otwarcie konta na ”selfie” odwiedź oddział banku i przedstaw dowód tożsamości oraz złóż wzór podpisu

Nagroda

Premia 200 zł zasili Twoje konto do 29 stycznia 2021 r.

Nagroda dodatkowa 20 zł

Aby otrzymać nagrodę 20 zł na konto Goodie wykonaj do 31 grudnia 2020 r. jedną transakcję za pomocą HCE (wymagane NFC w telefonie), o tej transakcji możesz poczytać tutaj. Do 29 stycznia 2021 r. otrzymasz SMS z kodem 20 zł do wykorzystania w aplikacji Goodie.


Nagrody są zwolnione z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne uwagi

Aby mieć pewność, że zrealizowałeś ten warunek promocji objaśniam dokładnie definicje regulaminu. Wpływ, który musisz zapewnić w 3 kolejnych miesiącach musi być na łączną kwotę minimum 1 000 zł w każdym z miesięcy, liczy się suma wpływów. Przelewy nie mogą pochodzić z Twojego innego konta prowadzonego w Millennium, najlepiej przelej kwotę z innego banku.
Płatności natomiast muszą być bezgotówkowe lub BLIK, nie może to być wypłata z bankomatu. Transakcje mogą być na dowolne kwoty, ale muszą być zapłatą za towary lub usługi, zarówno w sklepach stacjonarnych i online.
Zwracam uwagę, że spełnienie tych aktywności zapewni Ci brak opłat za konto i kartę!

Goodie Cashback

O co chodzi z tym Goodie? Otóż jest to program rabatowy banku Millennium, który działa podobnie jak Refunder, o czym pisałem w oddzielnym artykule. Za zakupy w popularnych sklepach otrzymujesz zwrot Cashback. Konto Goodie możesz założyć tutaj.

Cashback goodie

70 zł za założenie Konta Junior

Jeżeli jesteś rodzicem możesz dodatkowe zgarnąć 70 zł dla swojej pociechy. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko możesz założyć konto dla każdego z nich.

Jak odebrać premię 70 zł?

Krok 1 - Założenie konta Junior

Do 31 października 2020 r. załóż Kont Junior przez bankowość elektroniczną Millenet. Jeżeli Twoje dziecko ma mniej niż 13 lat, to tyle wystarczy aby otrzymał 20 zł na Goodie, a jeśli ma więcej to do 31 października 2020 r. powinien wykonać 1 transakcję zbliżeniową telefonem.

Krok 1 - Aktywności

Aby otrzymać bonus 50 zł należy wykonać do 30 listopada 2020 r.:

 • 3 transakcje kartą, telefonem lub BLIK
 • zasilić rachunek Junior kwotą minimum 100 zł.

Nagroda

Do 31 grudnia 2020 r. otrzymasz SMS z kodami do odbioru nagród.

300 zł za kartę kredytową

Szczegółowy opis jak odebrać 300 zł znajduje się w oddzielnym artykule:

Podsumowanie

Kilka prostych kroków i do wzięcia aż 590 zł, tak właśnie wygląda kumulacja promocji w banku Millenium.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *