PEKAO SA loteria BMW i3 Karty Allegro

BMW i3 oraz 3 200 kart podarunkowych Allegro 50 zł w loterii Banku Pekao S.A.

Bank Pekao S.A. dba o swoich klientów, tym razem wraz ze spółką IQ Marketing przygotował loterię, w której do wygrania jest samochód BMW i3 o wartości 169 000 zł oraz aż 3 200 kart podarunkowych na Allegro o wartości 50 zł każda. Akcja kierowana jest do wszystkich klientów posiadających kartę Mastercard lub Maestro Banku Pekao S.A. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta to zapraszam do założenia, przy okazji do zdobycia jest 150 zł i 1 500 zł w programie poleceń, szczegóły w oddzielnym artykule:

A jeśli jesteś już klientem to koniecznie zarejestruj się w loterii. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

Samochód BMW i3 o wartości 169 000 zł, 3 200 kart podarunkowych na Allegro o wartości 50 zł.

Odbiorca

Klienci Banku Pekao S.A. posiadający kartę Mastercard lub Maestro.

Opłaty

Konto Przekorzystne jest darmowe dla osób do 26 toku życia, dla pozostałych osób wystarczy zapewnić raz w miesiącu wpływ na kwotę 500 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą lub przez aplikację PeoPay aby również było darmowe. ​

Warunki otrzymania nagrody​

Wystarczy zarejestrować się w loterii i wykonywać transakcje kartą.

Jak wygrać?

Rejestracja w loterii

Jeżeli nie jesteś klientem PEKAO S.A. załóż Konto Przekorzystne.

Do 31 grudnia 2020 r. zarejestruj swoją kartę Mastercard lub Maestro na stronie loterii.

Płatności

Od następnego dnia po rejestracji wykonuj transakcje kartą Maestro lub Mastercard zarejestrowaną w loterii, liczą się również płatności PeoPay. Każda płatność kartą debetową to 2 losy na loterię, a każda płatność kartą kredytową to aż 4 losy.

Jeśli Twoja karta jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile to zyskasz dodatkowe 100 losów!

Transakcje możesz wykonywać aż do 1 stycznia 2021 r.

Losowania e-kart Allegro

Allegro loteria pekao

Od 22 października 2020 r. do 14 stycznia 2021 r. będą odbywać się codzienne losowania e-kart 50 zł Allegro. Z puli transakcji wykonanych każdego dnia loterii rozlosowanych zostanie 35 zwycięzców. W przeciągu 3 dni od każdego losowania wylosowani zwycięzcy otrzymają stosowną informację drogą mailową. E-karta Allegro również przyjdzie mailem.

Losowanie BMW i3

BMW i3 pekao

Zwycięzca nagrody głównej BMW i3 zostanie wylosowany 20 stycznia 2021 r., a odbiór nagrody odbędzie się w siedzibie Dealera BMW Bawaria Motors w Warszawie do 23 marca 2021 r.

Podatek

Nagrody w postaci e-kart podarunkowych Allegro są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej. Natomiast w przypadku głównej nagrody BMW i3, organizator ufunduje dodatkową nagrodę w postaci gotówki 18 776 zł, którą przekaże za nas do właściwego Urzędu Skarbowego.

Ważne informacje

Do loterii przystępujesz tylko jeden raz, a każdy uczestnik może wziąć udział w każdej loterii niezależnie od tego czy wygrał w poprzednich. Oznacza to, że możesz wygrać kilka kart Allegro. Ta sama zasada dotyczy losowania samochodu BMW i3, w tym losowaniu biorą udział wszyscy uczestnicy loterii.

BMW i3 o wartości 169 000 zł

Taka nagroda to “gra warta świeczki”, więcej o BMW i3 możesz poczytać na stronie producenta. Karty Allegro to też świetna sprawa, tym bardziej, że do wygrania jest ich aż 3 200 sztuk i możemy wylosować więcej niż jedną! Zapraszam.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *