#charytatywnyklik dla Wojtusia

#charytatywnyklik czyli Skoknakase.pl charytatywnie dla Wojtusia

Zbieramy na operację dla Wojtusia

Drodzy czytelnicy, przedstawiam Wam Wojtusia. Wojtuś od urodzenia walczył o życie, teraz walczy o sprawność. Pomimo przeciwności, ciężkiej pracy i bólu nie poddaje się. Chce chodzić! To wspaniałe móc obserwować jak robi postępy. Niestety bez operacji nigdy nie stanie na nóżki. To jedyna szansa dla tego upartego małego faceta.
#charytatywnyklik dla Wojtusia

Mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy mieszany, obustronny niedosłuch. To tylko kilka przeciwności, z jakimi zmaga się nasz Bohater i jego Rodzice. W ostatnim czasie doszła kolejna, która sprawia Wojtkowi trudności w codziennym funkcjonowaniu i co najgorsze – ogromny ból. To podwichnięcie stawów biodrowych, które wymagają bardzo drogiej nierefundowanej operacji. Rodzice Wojtusia muszą zebrać do 10 września br., kwotę w wysokości 170 000 zł, zostało już niewiele dni, a nadal brakuje 80 000 zł. Do akcji włączyło się mnóstwo osób i organizacji. Wojtuś ma swój baner i billboard Dziwnówku, artykuł Głosie Szczecińskim GS24.pl, do akcji włączyła się Sztuka Pomocy, gdzie możesz wylicytować piękny obraz, a dochód przeznaczony będzie na pomoc takim dzieciom jak Wojtuś. Pomaga też Fundacja Pocztowy Dar, sklep AN Narzędzia, który w zamian za wpłatę na rzecz Wojtka daje rabat 20% na narzędzia KING TONY oraz JONNESWAY, ponadto  Biofeedback Warszawa – Smart Mind (10% na usługi). Drukarnie Drukujujanka.pl i Printhouse.pl dostarczają darmowe ulotki. Ale to i tak za mało, potrzeba więcej.

Ja również pomagam od początku zbiórki, tym razem organizuję akcję #charytatywnyklik. Co to za akcja? Otóż na moim blogu prześwietlam promocje bankowe, sprawdzam regulaminy i opisuję je jasnymi słowami. Oferuję tylko promocje z wartością dodaną dla Klienta – najczęściej jest to gotówka, bony, vouchery do sklepów, zdarzają się też gadżety, głośniki, smartfony. W akcji dla Wojtka biorą udział wszystkie promocje na moim blogu, całkowity zysk z tych akcji wygenerowany w dniach od 21 sierpnia 2020 r. do 10 września 2020 r. przeznaczam na operację dla Wojtka. Warunek jest jeden, aby Wojtek dostał pieniądze Ty musisz skorzystać z promocji. Czyli musisz po prostu złożyć wniosek i odebrać nagrodę od instytucji finansowej. Zyskujesz Ty i zyskuje Wojtuś. Jeżeli masz dodatkowe pytania, proszę o kontakt mailowy kontakt@skoknakase.pl.

Może interesuje Cię inny produkt finansowy, a nie znalazłeś go na blogu? Napisz kontakt@skoknakase.pl, przedstawię indywidualną ofertę dla Ciebie, a prowizję przekażę dla Wojtusia.

Ty też możesz pomóc, wpłacając pieniądze bezpośrednio na zbiórkę zweryfikowaną przez Siepomaga.pl oraz udostępniając ten artykuł. Każde udostępnienie zbiórki na Facebook’u to 2,80 zł dla naszego małego Bohatera – to najłatwiejszy sposób na pomoc.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *