Promocja BNP Paribas Douglas Lego

Odbierz klocki Lego oraz bony o wartości 200 zł do perfumerii Douglas w promocji konta BNP Paribas!

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł na karcie podarunkowej do wykorzystania w perfumeriach Douglas + zestaw klocków Lego o wartości 40 zł.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku w okresie ostatnich 12 miesięcy.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa pod warunkiem wykonania minimum jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta BNP Paribas korzystając z dedykowanej strony promocji, 5 transakcji BLIK (w czerwcu i w lipcu) wpływ 500 zł (w lipcu).

Bank BNP Paribas cały czas zaskakuje. Tym razem przygotował promocję z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Do odebrania mamy zestaw klocków Lego dla naszych pociech ale również coś dla mam – bon 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków: jeden wpływ i kilka płatności BLIK, warunki należy spełnić w czerwcu i w lipcu, a już w sierpniu możemy cieszyć się nagrodą. Promocja trwa tylko do 1 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania limitu 600 wniosków, warto się pośpieszyć ponieważ jest jedną z łatwiejszych więc pula może szybko się wyczerpać. Podobnie było w poprzednich akcjach promocyjnych tego banku.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji może skorzystać każdy pełnoletni obywatel Polski, który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku. Jeżeli posiadasz inne produkty banku niż konto osobiste to śmiało możesz dołączyć do akcji.

Opłaty - ile kosztuje prowadzenie konta?

Konto osobiste jest bezwarunkowo darmowe ale aby wziąć udział w promocji musimy zamówić kartę płatniczą. Do wyboru mamy trzy: “Karta Otwarta na eŚwiat”;  “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam wybór tej ostatniej ponieważ wystarczy jedna transakcja w miesiącu na dowolną kwotę aby była całkowicie darmowa.

Jak odebrać nagrodę?

Należy zarejestrować się korzystając z dedykowanej strony promocji i złożyć wniosek o konto osobiste Otwarte na Ciebie, podczas składania wniosku należy wybrać kartę płatniczą. Pamiętaj, że najtańsza w utrzymaniu jest “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Nie odkładaj tego na później – tylko 600 pierwszych klientów otrzyma nagrodę.

Konkrety czyli rejestracja krok po kroku

Krok 1 - Rejestracja na stronie promocji

Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Wypełnij formularz rejestracyjny i koniecznie zaznacz wszystkie zgody i oświadczenia, bez tego nie będziesz mógł otrzymać nagrody. W formularzu należy podać swoje dane takie jak imię, nazwisko, adres, PESEL.

Dlaczego musze podać swój PESEL? 

Organizatorem promocji jest spółka Ad Astra, która aby mogła wypłacić Tobie premię musi Cię zidentyfikować. Bank wysyła informację do Ad Astra o spełnieniu przez Ciebie warunków wypłaty premii, spółka po weryfikacji (można to zrobić tylko poprzez numer PESEL) wypłaca nagrodę.

Po wypełnieniu formularza pojawi się przycisk “otwórz konto”, po kliknięciu zostaniesz przeniesiony do wniosku o otwarcie “Konta Otwartego na Ciebie”. Rachunek musi być założony wraz z karta płatniczą oraz z dostępem do bankowości internetowej. Na adres email również otrzymasz potwierdzenie rejestracji w promocji “Zgarnij podarunek”, w emailu będzie też link do wniosku o otwarcie konta, także możesz dokończyć proces później korzystając z tego linku. Zalecamy jednak wykonanie całego procesu od razu aby zdążyć i znaleźć się wśród 600 pierwszych klientów.

Krok 2 - Otwarcie konta

Po kliknięciu w przycisk “otwórz konto” zostaniesz przeniesiony do wniosku o otwarcie konta, który należy wypełnić poprawnymi danymi. 

UWAGA? 

Dane we wniosku muszą być tożsame z danymi podanymi w formularzu rejestracyjnym promocji.

Na wypełnienie wniosku masz czas do końca promocji czyli do 19 czerwca 2020 r.  Jednak jak już wspomniałem wcześniej nie polecam odkładania tego na później.

Krok 3 - Podpisanie umowy przez SMS

Umowę podpisujesz już w tym kroku poprzez system Autenti, który umożliwia podpisywanie dokumentów online przez kod, który otrzymujemy w SMS. Po wypełnieniu wniosku otrzymujesz kod w wiadomości SMS, który należy wpisać na stronie. I to wszystko – umowa podpisana. Teraz tylko czekasz na kuriera, który dostarczy kartę do konta. Po jej otrzymaniu pamiętaj o aktywacji i nadaniu PINu – masz na to 7 dni od momentu dostarczenia karty. Jeżeli się spóźnisz to zawsze możesz zadzwonić na infolinię i poprosić o pomoc ale to dodatkowa i niepotrzebna praca.

PORADA 

Krok 1 i 2 wykonaj tego samego dnia. W ten sposób zapewnisz sobie gwarantowany udział w promocji. Ważna jest data podpisania umowy, która musi być przed 19 czerwca 2020 r. lub do wyczerpania puli 600 wniosków.

Krok 4 - Aktywności na koncie

Transakcje BLIK to wszystkie transakcje wykonane za pomocą kodu BLIK, kwoty dowolne.Do transakcji BLIK nie zaliczających warunków udziału w promocji zaliczają się:

 • wypłaty z bankomatów;
 • przelewy Dotpay, Blue Media, Przelewy24 oraz podobne;
 • przelewy BLIK na telefon
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych
 • płatności w instytucjach finansowych
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna
 • internetowe przekazy pieniężne

Biorąc pod uwagę powyższe rekomenduję zakupy w sklepie stacjonarnym.

Transakcje BLIK to wszystkie transakcje wykonane za pomocą kodu BLIK, kwoty dowolne.Do transakcji BLIK nie zaliczających warunków udziału w promocji zaliczają się:

 • wypłaty z bankomatów;
 • przelewy Dotpay, Blue Media, Przelewy24 oraz podobne;
 • przelewy BLIK na telefon
 • płatności w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i im podobnych
 • płatności w instytucjach finansowych
 • płatności u brokerów ubezpieczeniowych
 • przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna
 • internetowe przekazy pieniężne

Biorąc pod uwagę powyższe rekomenduję zakupy w sklepie stacjonarnym.

Liczy się suma wpływów, nie musi to być jednorazowy wpływ na kwotę 500 zł. Do kwoty wpływów nie zaliczają się:

 • przelewy z Twoich rachunków lub z rachunków w których jesteś współwłaścicielem prowadzonych w BNP Paribas bądź dawnym BGŻ Optima;
 • wpłaty gotówki w kasie bądź wpłatomacie;
 • wpływy środków z udzielonych przez bank kredytów.

Nagroda

Jeżeli spełniłeś wszystkie wyżej wymienione warunki pora odebrać nagrodę.
 • Do 21 sierpnia otrzymasz na podany we wniosku adres email informację o przyznaniu nagrody oraz link i kod do zalogowania się na stronie organizatora promocji. Wiadomość email przyjdzie z adresu 
  zgarnijpodarunek@bnpparibasplus.pl.
 • Do 26 sierpnia przy użyciu tych danych zaloguj się i podaj adres, na który ma zostać wysłana nagroda – klocki Lego.
 • Do 31 sierpnia otrzymasz SMS na numer telefonu podany we wniosku z Voucherem elektronicznym do perfumerii Douglas o wartości 200 zł. W tym terminie również otrzymasz przesyłki z klockami Lego.

Podsumowanie

“Zgarnij podarunek” to bardzo łatwa i przyjemna promocja. Nawet jeżeli osobiście nie robisz zakupów w perfumerii Douglas możesz podarować komuś prezent w postaci kosmetyków lub po prostu przekazać voucher. Lego też się przyda, nie tylko dla mam, może to być upominek dla dzieci z rodziny lub dla dzieci przyjaciół.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *