Getin Bank Konto Proste Zasady

800 zł programie poleceń Getin Banku + 50 zł dla poleconego + 2% na 12 miesięcy do 10 000 zł

50 zł dla Ciebie oraz nawet 800 zł za skutecznie polecenie (plus 50 zł dla każdej osoby poleconej) w najnowszej edycji programu poleceń Getin Banku “Polecam Proste Zasady IX edycja”. W obecnej akcji warunki są już trochę bardziej wygórowane niż poprzednio, aby obie strony mogły otrzymać nagrody, polecony musi zapewnić jednorazowy wpływ minimum 1 500 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy po otwarciu rachunku. Spośród nagród do wyboru mamy kartę podarunkową Decathlon lub Allegro oraz Ekartę Prezentową Empik.com. Możesz zyskać niezależnie od tego, czy jesteś już klientem Getin Banku, czy jeszcze nie, także zapraszam Cię do lektury mojej analizy.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

80 zł bon zakupowy za każde skutecznie polecenie (max 10 osób), 50 zł bon zakupowy dla poleconego.

Odbiorca

Dla nowych i obecnych klientów.

Opłaty

0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem wykonania w miesiącu 1 transakcji kartą, w przeciwnym wypadku 8 zł miesięcznie;
0 zł dla osób do 26 roku życia.

Warunki otrzymania nagrody​

Polecony musi zapewnić jednorazowy wpływ 1 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy.

Kto może wziąć udział w akcji?

Akcja przeznaczona jest zarówno dla nowych klientów, jak i obecnych. Obecny Klient to osoba pełnoletnia, która na dzień przystąpienia do promocji jest posiadaczem rachunku w banku oraz wyrazi i utrzyma zgody marketingowe do momentu odbioru nagrody. Natomiast nowy klient, to osoba pełnoletnia, która nie była posiadaczem konta osobistego w tym banku od 29 lutego 2020 r. Analogicznie do obecnego, nowy klient również musi wyrazić i utrzymać zgody marketingowe do dnia odbioru bonusu. Jak widać okres karencji jest wyjątkowo krótki.

Ile kosztuje konto?

Konto „Proste Zasady” kosztuje 8 zł miesięcznie, ale jeżeli wykonasz w miesiącu chociaż jedną transakcję, na dowolną kwotę, konto będzie za darmo. Natomiast dla osób do 26 roku życia rachunek jest bezwarunkowo darmowy. Karta w obu przypadkach jest darmowa.

Jak zdobyć 50 zł?

Krok 1 - Rejestracja

Załóż konto z dedykowanej strony promocji, jeśli jesteś w wieku do 26 lat skorzystaj z tego linka. Jeśli posiadasz znajomego, który może przekazać tobie kod polecenia, to wpisz ten kod podczas składania wniosku. Możesz też użyć naszego uniwersalnego kodu: 9VQR5K.

Do 31 grudnia 2020 r. dołącz do programu “Polecam Proste Zasady IX edycja”. Możesz to zrobić w placówce banku, na infolinii, w bankowości elektronicznej lub mobilnej. Koniecznie zaznacz zgody marketingowe, których nie możesz odwołać do momentu otrzymania nagrody.

Krok 3 - Aktywacja rachunku

Do 31 grudnia 2020 r. aktywuj swoje konto, nie odwołuj zgód marketingowych do momentu otrzymania nagrody.

Krok 4 – Aktywności

W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta, zapewnij jednorazowy wpływ minimum 1 500 zł.

Nagroda

O spełnieniu warunków bank poinformuje Cię najpóźniej w wiadomości email oraz w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej. Do 31 maja 2020 r. masz czas aby wybrać nagrodę: voucher Allegro, Decathlon lub Empik.com. Wyboru możesz dokonać w placówce banku, przez infolinię lub bankowość elektroniczną / mobilną.

Wybraną kartę podarunkową otrzymasz na adres email podany podczas rejestracji oraz na skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej.

Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

8 x 80 zł czyli zarabianie przez polecanie

Będąc już posiadaczem konta Proste Zasady w Getin Banku możesz przystąpić do polecania.

Krok 1 - Zgłoszenie do programu

Do 31 grudnia 2020 r. zgłoś swój udział w programie poleceń i uzyskaj kod polecenia. Do programu możesz przystąpić w placówce banku, przez infolinię, bankowość internetową lub mobilną.

Koniecznie zaznacz zgody marketingowe, których nie możesz odwołać aż do momentu otrzymania wszystkich nagród za polecanie.

Krok 2 – Polecaj

Przekaż swój kod polecenia znajomym i dopilnuj aby spełnili warunki promocji opisane wyżej (jednorazowy wpływ minimum 1 500 zł w każdym z trzech kolejnych miesięcy od aktywacji konta).

Krok 4 – Nagroda

O spełnieniu warunków bank poinformuje Cię najpóźniej w wiadomości email oraz w skrzynce odbiorczej bankowości elektronicznej. Do 31 maja 2020 r. masz czas aby wybrać nagrodę: voucher Allegro, Decathlon lub Empik.com. Wyboru możesz dokonać w placówce banku, przez infolinię lub bankowość elektroniczną / mobilną.

Wybraną kartę podarunkową otrzymasz na adres email podany podczas rejestracji oraz na skrzynkę odbiorczą w bankowości elektronicznej.

Do każdego bonu o wartości 80 zł bank doliczy kwotę podatku i odprowadzi ją za Ciebie do właściwego urzędu skarbowego.

Sprawdzam definicje wpływu

Wpływ 1 500 zł musi być zasileniem jednorazowym, może pochodzić z rachunku w innym banku lub z konta firmowego w Getin. Osoba polecona powinna zapewnić taki wpływ w każdym z 3 kolejnych miesięcy licząc od miesiąca następującego po aktywacji konta.

6 800 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile czyli 100 zł

Będąc już posiadaczem karty w Getin Banku, to rejestrując ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz 6 800 punktów, które możesz wymienić na voucher 100 zł do popularnych sklepów jak np.: Allegro, RTV Euro AGD, Circle K, Douglas, Decathlon. Szczegóły w oddzielnym artykule:

2% na oszczędności

Nowy klient banku, w ramach akcji “Bonus za aktywność”, może skorzystać ze sporego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym. Bank gwarantuje 2% w skali roku przez 12 miesięcy dla kwoty do 10 000 zł. Należy jednak spełnić warunki określone w regulaminie, które są identyczne jak opisałem wyżej. Podsumowując, nowy klient zyskuje podwójnie.

Podsumowanie

To jeden z lepszych programów poleceń obecnych na rynku. Nagrody są naprawdę pokaźne, a konto nie jest trudno polecać. Mamy przecież dobre argumenty: osoba polecona otrzyma bon 50 zł, może skorzystać z dobrego oprocentowania swoich oszczędności, oraz – co najważniejsze – również może polecać i zarobić nawet 800 zł.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *