Od 75 zł do 200 zł za polecenie konta w mBanku, program “polecamBank”

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

Od 75 zł do 200 zł w gotówce.

Odbiorca

Posiadacz dowolnego rachunku osobistego w mBanku.

Opłaty

W zależności od rodzaju konta.

Warunki otrzymania nagrody​

Przekazać osobie poleconej (nowy klient) kod, wykonać 5 transakcji kartą i dopilnować aby polecony również wykonał 5 transakcji kartą.

mBank po raz kolejny udowadnia, że dba o swoich obecnych klientów. W drugiej edycji programu “PolecamBank 2 / 2020”, bank oferuje od 75 zł do 200 zł za polecenie konta nowemu klientowi, w zależności jaki rachunek polecisz. Program potrwa aż do 2 marca 2021 r. i nie ma ograniczeń ilości osób poleconych, co oznacza, że możesz całkiem nieźle zarobić. mBank jest jednym z moich ulubionych banków, więc dlaczego go nie polecić?

Kto może wziąć udział w programie poleceń?

Polecającym może być każda osoba, która jest właścicielem dowolnego rachunku w mBanku oraz posiada numer PESEL. Natomiast jeżeli posiadasz tylko i wyłącznie rachunek firmowy w tym banku to niestety jesteś wykluczony z tego programu. Osoba polecana musi natomiast spełnić jeden warunek, od stycznia 2017 r. nie mogła posiadać żadnego produktu w mBanku. Oznacza to, że posiadanie kredytu, karty czy jakiegokolwiek innego produktu wyklucza tą osobę z programu poleceń.

Wysokość nagrody za polecenie

Wysokość premii jest zależna od rodzaju konta jakie założy osoba z naszego polecenia, wygląda to następująco:

 • 100 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto osobiste
 • 200 zł za polecenie rachunku osobistego mKonto Intensive
 • 75 zł za polecenie rachunku osobistego eKonto możliwości
 • 200 zł za każdego nowego klienta, który założy jeden z rachunków bieżących dla firm, bez względu na ilość założonych rachunków firmowych
 • 200 zł za każdego nowego klienta, który założy rachunek bieżący dla firm w procesie zakładania firmy z mBankiem, bez względu na ilość założonych przez rachunków firmowych
schody mbank

Zadania dla polecającego

Krok 1 - Rejestracja w programie

Do 2 marca 2021 r. zarejestruj się w edycji programu przez formularz rejestracyjny, dostępny w bankowości elektronicznej mBank, na stronie www.mBank.pl lub aplikacji mobilnej oraz nadaj unikalny identyfikator poleceń. Koniecznie zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaakceptuj regulamin programu.

Krok 2 - Poleć znajomemu konto

Przekaż nowemu klientowi swój identyfikator poleceń.

Krok 3 - Aktywności

Do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Twój znajomy otworzył konto za pomocą Twojego identyfikatora, wykonaj 5 transakcji kartą.

Nagroda

Premię otrzymasz do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnione zostały wszystkie warunki promocji.

Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Zadania dla osoby poleconej

Krok 1 - Wniosek o konto

Do 2 marca 2021 r. nowy klient musi założyć jeden z wymienionych rachunków za pomocą Twojego identyfikatora poleceń.

Krok 2 - Aktywności

Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta, polecony musi wykonać:

 • 5 transakcji kartą
 • 1 płatność BLIK
 • 1 przelew do ZUS (dotyczy tylko kont firmowych)

Przykład

Poleciłeś znajomemu konto i przekazałeś mu identyfikator poleceń we wrześniu, on założył konto i do końca października wykonał 5 transakcji kartą oraz 1 płatność BLIK. Premię otrzymasz do końca listopada.

 

Transakcja kartą

To bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą lub telefonem za zakupy w sklepie stacjonarnym). Regulamin nie określa czy można dokonać transakcji w internecie dlatego doradzamy aby były to płatności w sklepach stacjonarnych.

Transakcja BLIK

To transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym lub w internecie. Warto zwrócić uwagę, że ten warunek spełnia również przelew na telefon lub wypłata gotówki w bankomacie przy użyciu usługi BLIK.

Nie posiadasz konta w mBanku?

To nic straconego, skorzystaj z aktualnej oferty promocyjnej mBanku i dołącz do programu poleceń:

Lub wybierz rachunek, który Cię interesuje:

Podsumowanie

Najlepsze w tej akcji jest to, że nie ma limitu poleceń. mBank oferuje naprawdę korzystne produkty więc jeżeli masz dar przekonywania to możesz na tym naprawdę nieźle zarobić. Osoba polecana niestety nie otrzymuje żadnej premii za to, że skorzystała z Twojego identyfikatora poleceń, teoretycznie żadnej, ale w praktyce? Przecież może również polecać konto i na tym zarabiać, tak jak Ty. A ja proponuję Tobie taki pomysł – podziel się premią, w zamian za założenie konta z Twojego polecenia, zaproponuj znajomemu kawę lub po prostu podziel się nagrodą. Ofertę możesz polecać w wiadomości SMS, email czy WhatsApp, jak Ci wygodniej, możesz też udostępnić link w social mediach.

Ważne dokumenty

Komentarze o “Od 75 zł do 200 zł za polecenie konta w mBanku, program “polecamBank””

  1. Anna Szadkowska

   Każdy z nas w tych czasach posiada konto. To cudowne że można je mieć i korzystać z takich przywilejów ❤️

 1. Pingback: Voucher 100 zł, głośnik bezprzewodowy, torba sportowa czy walizka kabinowa? Odbierz prezent za samo otwarcie konta w mBank - Skoknakase.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *