konto-jakie-chce-z-dzieckiem-santander-bank-polska

250 zł na start, 300 zł zwrotu za rachunki, 2% na lokacie i 50 zł dla dziecka. Konto Jakie Chcę z dzieckiem w Santander Bank Polska

Druga edycja promocji konta osobistego Santander Bank Polska i znowu kumulacja korzyści. Tym razem, podobnie jak poprzednio, do zdobycia mamy 200 zł w gotówce, 50 zł za polecenie, 300 zł na rachunki i 2% na lokacie do 20 000 zł na 4 miesiące. W tej edycji mamy jeszcze dodatkowo 50 zł za konto dziecka. Mało tego, za rejestrację w programie Bezcenne Chwile otrzymamy 6 800 punktów, co jest równowartością 100 zł. W promocji bierze udział również konto studenckie. Łącznie do zdobycia jest aż 700 zł lub nawet więcej! Zapraszam do lektury.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

250 zł w gotówce, 300 zł zwrotu za rachunki, 50 zł dla dziecka, 50 zł za polecenie oraz 100 zł w punktach Bezcenne Chwile.

Odbiorca

Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska po 1 października 2019 r.

Opłaty

0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę pod warunkiem wykonania 5 płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Zapewnienie wpływów minimum 1 000 zł przez kolejne 3 miesiące, 5 transakcji kartą lub BLIK, zalogowanie się do aplikacji mobilnej i założenie konta dla dziecka.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji bank stawia nam dwa warunki, może wziąć w niej udział:

 • osoba pełnoletnia, która od 1 listopada 2019 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w PLN w Banku Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów Santandera nie wyklucza z promocji
 • osoba, która nie brała udział w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych po 1 kwietnia 2019 r.

Czy konto może być za 0 zł?

Konto Jakie Chcę oraz Konto Jakie Chcę dla Młodych jest darmowe, natomiast Karta Dopasowana oferuje dwie możliwości pobierania opłat:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie
 • stała opłata 5 zł miesięcznie ale w tej opcji wystarczy minimum 5 płatności w miesiącu i karta jest za 0 zł

Polecam wybrać opłatę 5 zł, wykonanie 5 płatności w miesiącu na dowolną kwotę nie jest problemem jeżeli używamy konto na codzień.

Najpierw zajmę się bonusem 200 zł + 50 zł za polecenie

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 31 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w promocji korzystając z dedykowanych linków:

Podczas składania wniosku możesz wpisać kod polecający od znajomego (jeżeli posiadasz), który pozwoli Ci otrzymać dodatkowe 50 zł. Jeżeli nie to pozostaw to miejsce puste. Koniecznie zaznacz wszystkie zgody marketingowe. 

Krok 2 – Umowa

Do 15 grudnia 2020 r. podpisz umowę o konto za pośrednictwem kuriera lub przez wideorozmowę.

Krok 3 - Aktywności

W każdym z kolejnych 3 miesięcy od momentu zawarcia umowy o konto:

 • zapewnij wpływ jednorazowy minimum 1 000 zł
 • wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK
 • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander Mobile

Nagroda

Premia 200 zł zasili Twoje konto do 15 kwietnia 2021 r.

santander dla dziecka

A jak zdobyć 50 zł dla dziecka?

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 25 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka w wieku poniżej 18 r.ż.

WAŻNE – premia 50 zł za Konto Jakie Chcę dla dziecka przysługuje pod warunkiem spełnienia aktywności dla premii 200 zł, które opisałem powyżej.

Krok 2 – Umowa

Do 30 grudnia 2020 r. podpisz umowę o konto przez wideorozmowę. Na tym etapie również zaznacz wszystkie zgody marketingowe, które nie mogą być odwołane do momentu otrzymania nagrody.

Nagroda

Premia 50 zł zasili Twoje konto do 15 kwietnia 2021 r.

Podatek

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

Sprawdzam definicje aktywności

Wpływ na konto

Wpływ na kwotę minimum 1 000 zł nie musi być zasileniem jednorazowym, może to być suma wpływów, ważne aby w każdym z kolejnych miesięcy suma wpływów była nie niższa niż 1 000 zł. Regulamin nie określa jaki to rodzaj wpływu, może być z tytułu wynagrodzenia lub przelew z Twojego konta w innym banku, pełna dowolność.

Transakcje bezgotówkowe kartą i BLIK

To bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet zaksięgowana przez bank na Koncie Klienta wykonana za pomocą karty lub kodu BLIK. Transakcje mogą być na dowolne kwoty ale musi ich być 5 w każdym miesiącu. Płatności nie mogą być anulowane ani zwrócone.

300 zł na rachunki

Warto też wspomnieć o dodatkowej korzyści wynikającej z posiadania konta w Santanderze, czyli o zwrocie za rachunki. Opłacając rachunki bezpośrednio z konta Santander do 7 dnia następnego miesiąca bank zwróci Ci 1% ale maksymalnie 25 zł. Do zwrotu możesz zaliczyć gaz, prąd, internet i telewizję. Abyś mógł korzystać z tej opcji musisz przedstawić ostatni rachunek / fakturę wystawioną na Twoje dane. Dokument możesz okazać w oddziale banku lub przesłać skan za pośrednictwem bankowości elektronicznej (EKK).

Program poleceń

Zysk możesz zwiększyć korzystając z programu poleceń. Jeżeli posiadasz znajomego, który jest właścicielem konta w Santander Bank Polska poproś go o kod polecający, który wpiszesz w kroku 1, wówczas otrzymasz dodatkowo 50 zł. Po założeniu rachunku sam możesz polecać, za każdą poleconą osobę otrzymasz 50 zł, możesz polecić maksymalnie 10 osób czyli łącznie zyskać aż 500 zł. Więcej o programie poleceń możesz poczytać TUTAJ. Warunkiem udziału w programie poleceń jest zamówienie karty debetowej, możesz to zrobić od razu podczas składania wniosku o konto.

6 800 punktów Bezcenne Chwile czyli 100 zł

Kolejny bonus – jeżeli zarejestrujesz kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) w terminie do 31 listopada 2020 r. otrzymasz jednorazowo 6 800 punktów. Punkty możesz wymienić m.in. na voucher Allegro o wartości 100 zł.  Musisz jednak spełnić następujące warunki:

 • do 31 listopada 2020 r. zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile
 • w przeciągi 30 dni od rejestracji w programie wykonać jedną transakcję kartą
 • do 31 listopada 2020 r. przynajmniej raz zalogować się do bankowości elektronicznej Santander Internet lub Santander Mobile

Nagrodę 6 800 punktów otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych od momentu spełnienia powyższych warunków.

Bezcenne chwile

Lokata 2%

Z lokaty możesz skorzystać tylko raz i możesz ją otworzyć w aplikacji mobilnej.
Najważniejsze parametry lokaty:

 • Wkład od 1000 zł do 20 000 zł
 • Czas trwania – 4 miesiące
 • Nie jest odnawialna
 • Dostępna w walucie krajowej
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny
  Dostępna dla posiadaczy konta osobistego lub oszczędnościowego w Santander Bank Polska.

Podsumowanie

Mało który bank oferuje tak wysokie kumulacje nagród w swoich promocjach, a to już kolejna edycja Santandera z tak korzystną ofertą. W tej odsłonie mamy dodatkowo do zdobycia 50 zł dla dziecka i, co ważne, za każde konto dziecka.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *