Getin bank bezcenne chwile

100 zł (6 800 punktów) za rejestrację karty Getin Banku w programie Mastercard Bezcenne Chwile + 50 zł za Konto Proste Zasady + 800 zł w programie poleceń

Jeśli jesteś posiadaczem karty debetowej w Getin Banku, to rejestrując ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz 6 800 punktów, które możesz wymienić na voucher 100 zł do popularnych sklepów jak np.: Allegro, RTV Euro AGD, Circle K, Douglas, Decathlon. Promocja trwa do 31 marca 2021 r. lub do wyczerpania puli 4 200 pierwszych uczestników, w przypadku wyczerpania limitu, bank poinformuje o tym na stronie promocji. A jeśli nie posiadasz jeszcze konta to zapraszam do złożenia wniosku, otrzymasz 50 zł na start oraz do 800 zł za skutecznie polecenie, więcej o tej akcji w oddzielnym artykule:

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

6 800 punktów (100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile, 80 zł bon zakupowy za każde skutecznie polecenie (max 10 osób), 50 zł bon zakupowy dla poleconego.

Odbiorca

Dla nowych i obecnych klientów.

Opłaty

0 zł za prowadzenie rachunku pod warunkiem wykonania w miesiącu 1 transakcji kartą, w przeciwnym wypadku 8 zł miesięcznie;
0 zł dla osób do 26 roku życia.

Warunki otrzymania nagrody​

6 800 punktów (100 zł) Bezcenne Chwile - rejestracja karty w programie oraz 3 transakcje kartą na łączną kwotę 300 zł.
Program poleceń - polecony musi zapewnić jednorazowy wpływ 1 500 zł w każdym z 3 kolejnych miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadający kartę debetową Mastercard wydaną przez Getin Bank, które nie zarejestrowały jej do tej pory w programie Bezcenne Chwile. Jeśli rejestrowałeś w programie Bezcenne Chwile kartę innego banku, to śmiało możesz skorzystać z akcji Getin.

Ile kosztuje konto?

Konto „Proste Zasady” kosztuje 8 zł miesięcznie, ale jeżeli wykonasz w miesiącu chociaż jedną transakcję, na dowolną kwotę, konto będzie za darmo. Natomiast dla osób do 26 roku życia rachunek jest bezwarunkowo darmowy. Karta w obu przypadkach jest darmowa.

Jak zdobyć 6 800 punktów (100 zł)?

Krok 1 - Wniosek o konto

Jeżeli nie posiadasz konta w Getin Bank złóż wniosek, korzystając z linku promocyjnego, (dla młodych w wieku do 26 lat skorzystaj z tego linka), który upoważnia Cię do wzięcia udziału w programie poleceń.

Jeśli posiadasz znajomego, który może przekazać tobie kod poleceń, to wpisz ten kod podczas składania wniosku. Możesz też użyć naszego uniwersalnego kodu: 9VQR5K.

Krok 2 – Rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Do 31 marca 2021 r. zarejestruj swoją kartę debetową Getin Banku na stronie promocji Bezcenne Chwile.

Koniecznie wyraź zgodę na otrzymywanie spersonalizowanych informacji marketingowych, przy najmniej dla jednego kanału informacji.

Krok 3 – Aktywności

W przeciągu 30 dni od momentu rejestracji w programie wykonaj co najmniej 3 transakcje kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

Nagroda

6 800 punktów zasili Twoje konto w przeciągu 15 dni roboczych od momentu wywiązania się z poprzedniego kroku.

Transakcje kartą

Transakcje muszą być płatnościami, mają być 3, na łączną kwotę minimum 300 zł. Warunku tego nie zaliczają przelewy, obciążenia rachunku, zasilenia portfeli elektronicznych oraz transakcje o kodach nastepujących MCC:

  • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne
  • 6010 – określający instytucje finansowe (gotówkę z kas banków)
  • 6011 – określający instytucje finansowe (gotówkę z bankomatów)
  • 6012 – określający instytucje finansowe (towary i usługi)
  • 6050 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
  • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne),
  • 6540 – określający instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty)

Najlepiej zrobić zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym przy użyciu karty Mastercard zarejestrowanej w programie.

Karta Kredytowa również

W programie możesz również zarejestrować kartę kredytową Mastercard Getin Banku, przy czym, jedna promocja nie wyklucza drugiej (punkty należą się za obie karty). Wymagania dla karty kredytowej różnią się od tych dla debetowej i wyglądają następująco:

Krok 1 - Wniosek o kartę

Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej w Getin Bank złóż wniosek.

Krok 2 – Rejestracja w programie Mastercard Bezcenne Chwile

Do 15 stycznia 2021 r. zarejestruj swoją kartę na stronie promocji Bezcenne Chwile.

Koniecznie wyraź zgodę na otrzymywanie spersonalizowanych informacji marketingowych, przy najmniej dla jednego kanału informacji.

Krok 3 – Aktywności

W przeciągu 30 dni od momentu rejestracji w programie wykonaj co najmniej 5 transakcji na łączną kwotę minimum 100 zł.

Krok 4 – Aktywności c.d.

W przeciągu kolejnych 30 dni od momentu rejestracji w programie wykonaj co najmniej 5 transakcji na łączną kwotę minimum 100 zł.

Krok 4 – Nagroda

6 800 punktów zasili Twoje konto w przeciągu 15 dni roboczych od momentu wywiązania się z ostatniego kroku.

Podsumowanie

Zakładając konto w promocji zyskujesz łącznie 150 zł oraz dostęp do programu poleceń, w którym możesz zarobić aż 800 zł. Dodatkowo bank oferuje promocyjne oprocentowanie 2% przez 12 miesięcy dla Twoich oszczędności do 10 000 zł. Ponadto zakładając kartę kredytową dostaniesz kolejne 100 zł w programie Bezcenne Chwile. Tak się zarabia ze skoknakase.pl 😎.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *