Santander 550 zł kumulacja

200 zł na start, 300 zł zwrotu za rachunki, 2% na lokacie i 50 zł dla dziecka. Konto Jakie Chcę z dzieckiem w Santander Bank Polska

Kolejna edycja promocji konta osobistego Santander Bank Polska i znowu kumulacja korzyści. Tym razem, do zdobycia mamy 150 zł w bonie na zakupy w sklepach Biedronka, Decathlon lub RTV EURO AGD, 50 zł w gotówce za otwarcie konta z polecenia Skoknakase.pl, 300 zł na rachunki i 2% na lokacie do 20 000 zł na 4 miesiące. W tej edycji mamy jeszcze dodatkowo 50 zł za założenia konta dziecku tj. jeżeli je założymy, zamiast bonu 150 zł otrzymamy 200 zł. Bank przeznaczył na nagrody kwotę 1 150 000 zł, czyli na promocję załapie się tylko 5 750 osób, dopóki link promocji jest aktywny, nagroda jest gwarantowana. W promocji bierze udział również konto studenckie. Łącznie do zdobycia jest aż 550 zł lub więcej, a warunki są całkiem łatwe. Zapraszam do lektury.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł w bonach do sklepów Biedronka, Decathlon lub RTV EURO AGD, 50 zł za otwarcie konta z polecenia Skoknakase.pl, 300 zł zwrotu za rachunki.

Odbiorca

Osoba, która nie posiadała konta osobistego w Santander Bank Polska po 1 grudnia 2019 r.

Opłaty

0 zł za prowadzenie konta oraz 0 zł za kartę pod warunkiem zapewnienia wpływów minimum 500 zł oraz wykonania jednej transakcji kartą lub BLIK.

Warunki otrzymania nagrody​

W każdym z kolejnych 3 miesięcy: zapewniać wpływy minimum 1 000 zł, wykonywać jedną transakcję kartą lub BLIK, zalogować się do aplikacji mobilnej.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, która od 1 grudnia 2019 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w PLN w Banku Santander Bank Polska. Posiadanie innych produktów Santandera nie wyklucza z promocji.

Czy konto może być za 0 zł?

Konto Jakie Chcę oraz Konto Jakie Chcę dla Młodych jest darmowe pod warunkiem:

 • zapewnienia wpływu minimum 500 zł w miesiącu
 • wykonania minimum 1 transakcji kartą lub BLIK w miesiącu

W przeciwnym wypadku za konto zapłacimy 6 zł miesięcznie.

Karta Dopasowana jest darmowa dla osób w wieku do 26 lat (Konto Jakie Chcę dla Młodych) pod warunkiem wykonania minimum 1 płatności kartą lub BLIK w miesiącu. Natomiast w przypadku osób w wieku powyżej 26 lat (Konto Jakie Chcę), aby uniknąć opłaty należy zapewnić wpływ minimum 500 zł oraz wykonać 1 transakcję kartą lub BLIK w miesiącu. Jeśli nie spełnimy tych warunków to niezależnie od wieku za kartę zapłacimy 8 zł miesięcznie.

Najpierw zajmę się bonusem 200 zł + 50 zł za polecenie

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 31 stycznia 2021 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę wraz kartą VISA (nie Mastercard!) w promocji korzystając z dedykowanych linków:

Podczas składania wniosku możesz wpisać kod polecający od znajomego (jeżeli posiadasz), który pozwoli Ci otrzymać dodatkowe 50 zł. Jeżeli nie to użyj naszego uniwersalnego kodu: 1013953301. Koniecznie zaznacz wszystkie zgody marketingowe. Miejsce na wpisanie kodu znajduje się na 5 etapie wniosku o konto.

kod polecen santander

Krok 2 – Umowa

Do 15 lutego 2021 r. podpisz umowę o konto za pośrednictwem kuriera lub przez wideorozmowę.

Krok 3 – Rejestracja w promocji

Po założeniu konta, ale nie później niż do końca kolejnego miesiąca po miesiącu jego otwarcia, zarejestruj się na tej samej stronie promocji wypełniając formularz, w którym zaznacz jaki bon chcesz otrzymać: do Biedronki, Decathlonu lub RTV EURO AGD.

Formularz promocji santander

Krok 4 - Aktywności na bon 150 zł

W każdym z kolejnych 3 miesięcy od momentu zawarcia umowy o konto:

 • zapewnij wpływ jednorazowy minimum 1 000 zł
 • wykonaj minimum 1 transakcję bezgotówkową kartą lub BLIK
 • zaloguj się minimum raz do aplikacji Santander Mobile

Przykłady:


Dla konta, które zostało otwarte w grudniu 2020 r. spełniasz warunki w każdym z trzech miesięcy, po miesiącu, w którym konto zostało otwarte, tj. styczeń 2021 r., luty 2021 r. i marzec 2021 r.

Dla konta, które zostało otwarte w styczniu 2021 r. spełniasz warunki w każdym z trzech miesięcy, po miesiącu, w którym konto zostało otwarte, tj. luty 2021 r., marzec 2021 r. i kwiecień 2021 r. 


Dla konta, które zostało otwarte w lutym 2021 r. na stronie internetowej lub u doradcy telefonicznego – spełniasz warunki w każdym z trzech miesięcy, po miesiącu, w którym konto zostało otwarte, tj. marzec 2021 r., kwiecień 2021 r. i maj 2021 r.

Krok 5 - Aktywności na 50 zł za polecenie

Jeśli zdecydowałeś się na użycie kodu poleceń, aby otrzymać wspomniane 50 zł, bank wymaga, aby do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać:

 • płatności kartą lub BLIK na łączną kwotę min. 300 zł (w tym przynajmniej jedna transakcja BLIK!)
 • przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej i aplikacji mobilnej.

Krok 6 - Dodatkowe 50 zł za konto dziecka

Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od 13 do 18 lat i zamiast bonu o wartości 150 zł chcesz otrzymać bon 200 zł, to do 28 lutego 2021 r. otwórz Konto Jakie Chcę dla Młodych dla swojego dziecka wraz z kartą Visa i dostępem do bankowości elektronicznej.
Również zaznacz wymagane zgody marketingowe.

Nagroda

Kartę podarunkową o wartości 150 zł lub 200 zł otrzymasz do 30 czerwca 2021 r. w wiadomości otrzymanej bankowością elektroniczną.

Podatek

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

Sprawdzam definicje aktywności

Wpływ na konto

Wpływ na kwotę minimum 1 000 zł nie musi być zasileniem jednorazowym, może to być suma wpływów, ważne aby w każdym z kolejnych miesięcy suma wpływów była nie niższa niż 1 000 zł. Regulamin nie określa jaki to rodzaj wpływu, może być z tytułu wynagrodzenia lub przelew z Twojego konta w innym banku, pełna dowolność.

Transakcje bezgotówkowe kartą i BLIK

To bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność kartą za zakupy w sklepie) lub przez Internet zaksięgowana przez bank na Koncie Klienta wykonana za pomocą karty lub kodu BLIK. Płatności nie mogą być anulowane ani zwrócone.

Bony podarunkowe

Samodzielnie decydujesz, którą nagrodę wybrać – bony do Biedronki, Decathlonu lub RTV Euro AGD, ale jeśli dany rodzaj bonów wyczerpie się, bank przekaże Tobie pierwszy dostępny z pozostałych. Objaśniając, nagrodę masz gwarantowaną ale jeśli będziesz zwlekał z przystąpieniem do promocji, może się okazać, że zamiast np. Bonu do Biedronki otrzymasz bon do Decathlon. Warto zatem działać już teraz.

Jak wspomniałem na wstępie bank przeznaczył na nagrody kwotę 1 150 000 zł, co oznacza, że na promocję załapie się minimum 5 750 osób, dopóki link promocji jest aktywny, nagroda jest gwarantowana.

Bony mają być ważne do 31.12.2021 r., zasady korzystania znajdziesz poniżej:

300 zł na rachunki

Warto też wspomnieć o dodatkowej korzyści wynikającej z posiadania konta w Santanderze, czyli o zwrocie za rachunki. Opłacając rachunki bezpośrednio z konta Santander do 7 dnia następnego miesiąca bank zwróci Ci 1% ale maksymalnie 25 zł. Do zwrotu możesz zaliczyć gaz, prąd, internet i telewizję. Abyś mógł korzystać z tej opcji musisz przedstawić ostatni rachunek / fakturę wystawioną na Twoje dane. Dokument możesz okazać w oddziale banku lub przesłać skan za pośrednictwem bankowości elektronicznej (EKK).

Program poleceń

Zysk możesz zwiększyć korzystając z programu poleceń. Jeżeli posiadasz znajomego, który jest właścicielem konta w Santander Bank Polska poproś go o kod polecający, który wpiszesz w kroku 1, wówczas otrzymasz dodatkowo 50 zł. Po założeniu rachunku sam możesz polecać, za każdą poleconą osobę otrzymasz 50 zł, możesz polecić maksymalnie 10 osób czyli łącznie zyskać aż 500 zł. Więcej o programie poleceń możesz poczytać TUTAJ. Warunkiem udziału w programie poleceń jest zamówienie karty debetowej, możesz to zrobić od razu podczas składania wniosku o konto.

Lokata 1%

Z lokaty możesz skorzystać tylko raz i możesz ją otworzyć w aplikacji mobilnej.
Najważniejsze parametry lokaty:

 • Wkład od 1000 zł do 20 000 zł
 • Czas trwania – 4 miesiące
 • Nie jest odnawialna
 • Dostępna w walucie krajowej
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny
  Dostępna dla posiadaczy konta osobistego lub oszczędnościowego w Santander Bank Polska.

Podsumowanie

Mało który bank oferuje tak wysokie kumulacje nagród w swoich promocjach. W tej odsłonie promocji oprócz gwarantowanych 150 zł w bonach do sklepów rodzic zakładając konto dla dziecka może zwiększyć wartość bonu o dodatkowe 50 zł. Dodatkowo otrzymasz 50 zł wykorzystując przy zakładaniu rachunku kod poleceń, pamiętaj także o możliwości zwrotu 1% za opłacone rachunki. Naprawdę, tym razem Santander oferuje mega fajną promocję.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *