BNP Promocja wracamy do nauki

Rekordowe 400 zł do Biedronki i na Allegro za konto Otwarte na Ciebie BNP Paribas

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków.

Nagroda

300 zł na Allegro + 100 zł do Biedronki.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie rachunku w promocji nie była posiadaczem, ani współposiadaczem ROR w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

We wrześniu - 5 płatności kartą i zapewnienie wpływów min. 1 000 zł.
W październiku - 4 przelewy, 7 płatności BLIK oraz zapewnienie wpływów min. 1 000 zł.

BNP Paribas co chwila organizuje nowe promocje. Tym razem, z okazji powrotu do szkoły bank wspólnie ze spółką Ad Astra przygotował akcję z rekordową premią, otrzymać można 300 zł na Allegro oraz 100 zł do Biedronki. Jeżeli nie korzystałeś z poprzednich promocji BNP Paribas, o których pisałem, to okazuje się, że warto było czekać, bo teraz to naprawdę hit, tak duże premie banki oferowały w zeszłym roku, w tym roku można było liczyć na 200 zł i czasami na 300 zł. Jeżeli przez ostatnie 15 miesięcy nie posiadałeś, ani nie byłeś współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas to nie możesz przegapić tej okazji. Akcja “Wracamy do nauki” trwa do 6 września 2020 r. lub do wyczerpania pierwszych 3 000 rejestracji. Biorąc pod uwagę atrakcyjność oferty lepiej się pośpieszyć, szacuję, że promocja zakończy się za kilka dni.

Kto może przystąpić do promocji „Skorzystaj latem”?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w promocji “Wracamy do nauki” nie były posiadaczami, ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku BNP Paribas.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Jednak nie wszystkie karty są już darmo. W aktualnej promocji mamy do wyboru 3 karty: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Najlepiej wybrać „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która – pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu – jest darmowa.

Odbieramy nagrody w prostych krokach

Jak się okazuje zdobycie 400 zł wcale nie jest takie trudne, wystarczy 3 miesiące aktywności i prezent na święta jak znalazł.

Krok 1 - Rejestracja

Do 6 września 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji, pamiętaj o limicie 3 000 wniosków! Koniecznie wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 6 września 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji.

Krok 3

Do 21 września 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Możesz wybrać również metodę weryfikacji, do wyboru jest kurier lub wideokonferencja.
Finalizacja odbywa się SMS-em, niezależnie od wyboru sposobu jej zawarcia (kurier czy wideokonferencja). Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty.

Krok 4 – 100 zł do Biedronki

We wrześniu 2020 r. wykonaj 5 transakcji kartą, za ten krok przysługuje Ci nagroda 100 zł do Biedronki.

Nagroda

Do 26 października 2020 r. otrzymasz na podany we wniosku adres email wiadomość o przyznaniu nagrody. Bon 100 zł do Biedronki, przesłany zostanie do końca października na Twój numer telefonu podany we wniosku.

Krok 5 – 200 zł do Biedronki

W październiku 2020 r.:

 • wykonaj min. 7 transakcji BLIK
 • wykonaj 4 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile.

Za ten krok otrzymasz drugą nagrodę – 200 zł do Biedronki.

Nagroda

Do 25 listopada 2020 r. otrzymasz mailem wiadomość o przyznaniu nagrody, kod 200 zł do Biedronki przyjdzie na Twój numer telefonu do końca listopada 2020 r.

Krok 6 – 100 zł na Allegro

We wrześniu i październiku zapewnij wpływ na łączną kwotę 1 000 zł w każdym miesiącu.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu ostatniej nagrody otrzymasz do 23 grudnia 2020 r., a kod 100 zł na Allegro do końca grudnia 2020 r.

Nagrody są zwolnione z podatku.

Żeby nie było niespodzianek

Jak zawsze sprawdzam dokładnie regulamin i zwracam uwagę na ważne kwestie, abyś miał pewność otrzymania nagród.

Wpływ na konto

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych w tym banku oraz wpłat gotówkowych. Najlepiej przelej kwotę z rachunku w innym banku. Wpływy 1 000 zł we wrześniu i 1 000 zł w październiku nie muszą być jednorazowe, liczy się suma wpływów w tych miesiącach.

Transakcje

Zgodnie z regulaminem to płatności wykonane za pomocą karty polegające na zakupie towarów lub usług w punktach handlowo – usługowych, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności przez portfele Google Pay i Apple Pay są akceptowane.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

BLIK

Regulamin akceptuje tylko płatności wykonane za pomocą kodu BLIK, wypłaty oraz przelewy za pomocą BLIKA nie są akceptowane.

Podsumowanie

Kody do Biedronki ważne są do 31 października 2021 r. natomiast kody na Allegro do 28 czerwca 2022 r. Dawno nie było tak korzystnej promocji, rekordowe 400 zł, które dostajemy na raty w kilku prostych krokach to gra warta świeczki. Warunki są całkiem łatwe do spełnienia jeżeli aktywnie korzystamy z konta, bo kto dziś tego nie robi? Codzienne zakupy, małe, duże, drobne transakcje kartą lub blikiem to już chyba standard w naszym życiu. Ja już w ogóle nie noszę gotówki. Jeżeli dla Ciebie ta promocja jest również atrakcyjna, to złóż wniosek już dziś bo pula 3 000 wniosków szybko się kończy.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *