400 zł w do zdobycia w promocji “Cyber Monday” z darmowym kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas

Zakończona

Share on facebook
Udostępnij na Facebook
Share on twitter
Twitter
bhp promocja cyber monday

Totalna bomba od PNB Paribas! Aż 400 zł do zdobycia w promocji Konta Otwartego na Ciebie, zadania są bardzo łatwe do spełnienia, a nagroda już w styczniu. Za jeden przelew otrzymasz bon 50 zł na Allegro, a pozostałe nagrody za transakcje kartą. I tak: za transakcje w przedziale od 500 zł do 999,99 zł przysługuje Ci nagroda 250 zł w gotówce, a za transakcje powyżej 1 000 zł – 350 zł w gotówce. Promocja trwa do 10 listopada 2020 r., obowiązuje limit pierwszych 3 000 wniosków. Biorąc pod uwagę wysokość nagrody, warto się pośpieszyć bowiem akcja na pewno zakończy się przed czasem. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Do 10.11.2020 r.

Nagroda

50 zł na Allegro oraz 250 zł lub 350 zł w gotówce.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, wykonać jeden przelew oraz transakcje w przedziale od 500 zł do 999,99 zł lub powyżej 1 000 zł.

Kto może przystąpić do promocji „Cyber Monday z Bankiem”?

Aby przystąpić do prmocji BNP Paribas wymaga 12 miesięcy karencji. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Do wyboru mamy 3 karty, niestety nie są darmowe: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy nagrody w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 10 listopada 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 10 listopada 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 24 listopada 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 - Bon allegro 50 zł

W terminie od  25 listopada do 2 grudnia 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile.

Za ten krok przysługuje Ci bon 50 zł do serwisu Allegro.

Krok 5 - 250 zł / 350 zł

W terminie od  25 listopada do 2 grudnia 2020 r. wykonaj transakcje na łączną kwotę:

 • od 500 zł do 99,99 zł (otrzymasz 250 zł w gotówce) lub
 • powyżej 1 000 zł (otrzymasz 350 zł w gotówce)

Nagroda

Do 20 stycznia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do 26 stycznia 2020 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości email, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę.

Przelew i kod do na Allegro do końca stycznia 2021 r. 

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Transakcje

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane. Najpewniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują spełnienie warunków promocji.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy. A może chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym i wygrać 5 000 zł? Sprawdź poniżej:

Podsumowanie

Myślałem, że BNP nie przebije już ostatniej promocji, gdzie do zdobycia było 375 zł, myliłem się 😀. To zdecydowanie najkorzystniejsza oferta BNP Paribas wśród ostatnich promocji. Warunki są niezwykle łatwe, a nagroda bardzo pokaźna. Nie ma na co czekać, zbliżają się święta, będą wydatki. A robiąc zakupy świąteczne, przy okazji zaliczymy warunki promocyjne i otrzymamy ekstra bonus.

Share on print
Drukuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

social media

Skoknakase.pl - Promocje Bankowe

Grupa prywatna ● 6,1 tyś. członków

Najnowsze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.