bhp promocja cyber monday

400 zł w do zdobycia w promocji “Cyber Monday” z darmowym kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas

Totalna bomba od PNB Paribas! Aż 400 zł do zdobycia w promocji Konta Otwartego na Ciebie, zadania są bardzo łatwe do spełnienia, a nagroda już w styczniu. Za jeden przelew otrzymasz bon 50 zł na Allegro, a pozostałe nagrody za transakcje kartą. I tak: za transakcje w przedziale od 500 zł do 999,99 zł przysługuje Ci nagroda 250 zł w gotówce, a za transakcje powyżej 1 000 zł – 350 zł w gotówce. Promocja trwa do 10 listopada 2020 r., obowiązuje limit pierwszych 3 000 wniosków. Biorąc pod uwagę wysokość nagrody, warto się pośpieszyć bowiem akcja na pewno zakończy się przed czasem. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

50 zł na Allegro oraz 250 zł lub 350 zł w gotówce.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, wykonać jeden przelew oraz transakcje w przedziale od 500 zł do 999,99 zł lub powyżej 1 000 zł.

Kto może przystąpić do promocji „Cyber Monday z Bankiem”?

Aby przystąpić do prmocji BNP Paribas wymaga 12 miesięcy karencji. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Do wyboru mamy 3 karty, niestety nie są darmowe: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy nagrody w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 10 listopada 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 10 listopada 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 24 listopada 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 - Bon allegro 50 zł

W terminie od  25 listopada do 2 grudnia 2020 r. wykonaj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile.

Za ten krok przysługuje Ci bon 50 zł do serwisu Allegro.

Krok 5 - 250 zł / 350 zł

W terminie od  25 listopada do 2 grudnia 2020 r. wykonaj transakcje na łączną kwotę:

 • od 500 zł do 99,99 zł (otrzymasz 250 zł w gotówce) lub
 • powyżej 1 000 zł (otrzymasz 350 zł w gotówce)

Nagroda

Do 20 stycznia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do 26 stycznia 2020 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości email, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę.

Przelew i kod do na Allegro do końca stycznia 2021 r. 

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Transakcje

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane. Najpewniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują spełnienie warunków promocji.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy. A może chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym i wygrać 5 000 zł? Sprawdź poniżej:

Podsumowanie

Myślałem, że BNP nie przebije już ostatniej promocji, gdzie do zdobycia było 375 zł, myliłem się 😀. To zdecydowanie najkorzystniejsza oferta BNP Paribas wśród ostatnich promocji. Warunki są niezwykle łatwe, a nagroda bardzo pokaźna. Nie ma na co czekać, zbliżają się święta, będą wydatki. A robiąc zakupy świąteczne, przy okazji zaliczymy warunki promocyjne i otrzymamy ekstra bonus.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *