BNP Paribas Zakupowy Szał

375 zł w do zdobycia w promocji darmowego konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

Promocja goni promocję, tak jest w BNP Paribas. Jeszcze nie zakończyła się poprzednia promocja “Jesienny bukiet korzyści”, a już wystartowała kolejna. W obecnej odsłonie “Zakupowy szał” do pozyskania jest 275 zł w gotówce oraz bon do Biedronki o wartości 100 zł. Wszystko za łatwe i proste czynności, które należy wykonać w listopadzie i grudniu, a co najważniejsze, nagrody otrzymamy jeszcze w tym roku. Akcja trwa do 31 października 2020 r. lub do wyczerpania pierwszych 3 000 wniosków, także promocja może zakończyć się przed czasem. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

275 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 15 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz wykonać proste aktywności w listopadzie i grudniu.

Kto może przystąpić do promocji „Zakupowy szał”?

BNP Paribas w swoich promocjach wymaga 15 miesięcy karencji, tak jest też w tym przypadku. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Nie wszystkie karty są już darmo, mamy do wyboru 3: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy 375 zł w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 31 października 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 31 października 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 13 listopada 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 - Aktywności na 175 zł

W listopadzie 2020 r. wykonaj:

 • minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą
 • przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok przysługuje Ci nagroda 175 zł w gotówce.

Krok 5

Do 18 grudnia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody, wiadomość przyjdzie z adresu zakupowyszal@bnpparibasplus.pl. Do 27 grudnia 2020 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę.

Nagroda

Nagroda 175 zł zasili Twoje konto do 31 grudnia 2020 r. 

Krok 6 - Aktywności na 100 zł + 100 zł

W grudniu 2020 r. wykonaj:

 • transakcje kartą na łączną kwotę minimum 300 zł (liczy się suma transakcji)
 • 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok otrzymasz ostatnią nagrodę – 100 zł w gotówce + 100 zł do Biedronki.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 22 stycznia 2021 r., a przelew i kod do Biedronki do końca stycznia 2021 r. Kod do Biedronki przyjdzie w wiadomości SMS na Twój numer telefonu.

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Transakcje

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane. Najpewniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują spełnienie warunków promocji.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy.

Podsumowanie

To zdecydowanie najkorzystniejsza oferta BNP Paribas wśród ostatnich promocji. Warunki są niezwykle łatwe, a nagroda bardzo pokaźna. Nie ma na co czekać, zbliżają się święta, będą wydatki. A robiąc zakupy świąteczne, przy okazji zaliczymy warunki promocyjne i otrzymamy ekstra bonus.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *