BNP Legimi 350 zł

350 zł w gotówce i darmowy audiobook w Legimi w promocji z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Kolejna akcja BNP Paribas z bardzo atrakcyjną premią do zdobycia. W obecnej promocji „Bankowo zasłuchani” do zdobycia jest 350 zł w gotówce oraz darmowy audiobook w serwisie Legimi. Aby zdobyć nagrody należy wykonywać łatwe aktywności w okresie od stycznia do marca 2021 r., gotówka zawsze się przyda, a audiobooka miło posłuchać w zimne i ciemne wieczory. Akcja trwa do 14 grudnia 2020 r., lub do wykorzystania limitu 2000 pierwszych rejestracji. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

350 zł w gotówce, kod na audiobook do serwisu Legimi.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, wykonać kilka łatwych aktywności w okresie od stycznia do marca 2021 r.

Kto może przystąpić do promocji „Bankowo zasłuchani”?

Aby przystąpić do prmocji BNP Paribas wymaga 12 miesięcy karencji. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Do wyboru mamy 3 karty, niestety nie są darmowe: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy nagrody w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 14 grudnia 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 14 grudnia 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 27 grudnia 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Nagroda

Do 20 stycznia 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu pierwszej nagrody – kodu do Legimi uprawniającego Cię do nabycia jednego darmowego audiobooka. Natomiast sam kod przyjdzie w wiadomości SMS do 31 stycznia 2021 r.

Krok 4 - Aktywności na 100 zł

W styczniu 2021 r. wykonaj:

 • minimum 3 transakcje kartą na dowolne kwoty
 • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile

Nagroda

Do 18 lutego 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody 100 zł. Do 23 lutego 2021 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości email, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę.100 zł zasili Twoje konto do 28 lutego 2021 r.

Krok 5 - Aktywności na kolejne 100 zł

lutym 2021 r. zrealizuj przynajmniej 4 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Nagroda

Do 31 marca 2021 r. 100 zł zasili Twoje konto.

Krok 6 - Aktywności na 150 zł

W marcu 2021 r. wykonaj:

 • minimum 5 transakcji kartą na dowolne kwoty
 • zapewnij wpływ na łączną kwotę minimum 1 000 zł

Nagroda

Do 30 kwietnia 2021 r. ostatnia nagroda 150 zł zasili Twoje konto.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Transakcja kartą

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane. Najpewniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują spełnienie warunków promocji.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Wpływ

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych w tym banku oraz wpłat gotówkowych. Najlepiej przelej kwotę z rachunku w innym banku. Wpływ 1 000 zł w marcu nie musi być jednorazowy, liczy się suma wpływów, która musi być nie niższa niż 1 000 zł.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy, sprawdź poniżej:

Podsumowanie

Bankowo zasłuchani to bardzo ciekawa propozycja dla naszych czytelników. W gąszczu różnych promocji, gdzie do zdobycia są bony czy vouchery, gotówka wydaje się najciekawszą propozycją, a BNP słynie z wysokich nagród. Tak jest i tym razem, premii aż 350 zł nie znajdziesz u innych. Audiobook to tylko dodatek do promocji ale jakże miły. Taka forma książki zyskuje coraz większą popularność, można jej słuchać wszędzie, w samochodzie, w autobusie, na samotnym spacerze z psem. Polecam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *