BNP 350 jesienny bukiet korzysci

300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki w promocji “Jesienny bukiet korzyści” BNP Paribas

Temperatura spada… 350 zł wpada! Promocja goni promocję, tak jest w BNP Paribas, który przyzwyczaił już mnie do wysokich nagród. Tym razem do otrzymania jest łącznie 350 zł: 300 zł w gotówce oraz 50 zł do Biedronki. Odbiór nagrody rozłożony jest na raty, ale pierwszą jej częścią tj. gotówką 150 zł będziemy cieszyć się już w grudniu. Promocję przeprowadza spółka Ad Astra i trwa ona tylko do 25 października 2020 r. lub do wyczerpania pierwszych 2 000 wniosków – to naprawdę mało, radzę się pośpieszyć. Co oznacza limit wniosków? Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 15 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, zalogować się do bankowości elektronicznej oraz wykonać proste aktywności do kwietnia 2021 r.

Kto może przystąpić do promocji „Jesienny bukiet korzyści”?

BNP Paribas w swoich promocjach wymaga 15 miesięcy karencji, tak jest też w tym przypadku. Oznacza to, że akcja skierowana jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Nie wszystkie karty są bezpłatne, mamy do wyboru 3: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy nagrodę w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 25 października 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji. Pamiętaj o limicie 2 000 wniosków!

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 25 października 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji.

Krok 3

Podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Do 6 listopada 2020 r. masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 – 150 zł

W listopadzie 2020 r. wykonaj:

 • transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł
 • przynajmniej 1 przelew w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej.

Za ten krok przysługuje Ci nagroda 150 zł.

Nagroda 150 zł

Do 18 grudnia 2020 r. otrzymasz na podany we wniosku adres email wiadomość o przyznaniu nagrody. Korzystając z linku w wiadomości musisz podać numer swojego nowego konta, na który organizator przeleje pierwszą premię. Na podanie tych danych masz czas do 27 grudnia 2020 r.

150 zł zasili Twoje konto do końca grudnia 2020 r.

Krok 4 – 150 zł

W grudniu 2020 r.:

 • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej lub mobilnej
 • wykonaj minimum
  4 transakcje BLIK, kwoty dowolne
 • zapewnij wpływ w łącznej wysokości minimum 1 000 zł.

Za ten krok przysługuje Ci kolejne 150 zł.

Nagroda 150 zł

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 22 stycznia 2021 r., a 150 zł zasili Twoje konto do końca stycznia 2021 r.

Krok 6

Do 30 kwietnia 2021 r. nie zamykaj konta, nie rezygnuj z karty ani z bankowości elektronicznej. Za ten krok przysługuje Tobie ostatnia nagroda 50 zł.

Nagroda 50 zł

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 24 maja 2021 r., a kod 50 zł do Biedronki otrzymasz do 31 maja 2021 r.

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Sprawdzam definicje aktywności

Wpływ na konto

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych w tym banku oraz wpłat gotówkowych. Najlepiej przelej kwotę z rachunku w innym banku. Wpływy 1 000 zł w grudniu nie muszą być jednorazowe, liczy się suma wpływów w tym miesiącu, która misu być nie niższa niż 1 000 zł.

Transakcje bezgotówkowe

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty,w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane.

Transakcje BLIK

To transakcja wykonana przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Podsumowanie

Każda kolejna promocja BNP organizowana ze spółką Ad Astra to prawdziwa gratka dla naszych czytelników. Aktywności wymagane w promocji to standardowe codzienne czynności, które wykonuje każdy aktywny posiadacz konta. Wystarczy tylko pilnować terminów, a potem już cieszyć się nagrodą. Pierwszą otrzymasz już w grudniu!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *