350 zl Decathlon w promocji BNP Paribas

350 zł do Decathlonu w szybkiej promocji darmowego konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

Iga Świątek zwyciężczynią Roland Garros 2020, a Ty możesz dostać e-voucher do Decathlon o wartości 350 zł plus piłkę tenisową 😀. Warunki są bardzo łatwe, premia pokaźna, ale tylko 7 dni promocji i dodatkowo obowiązuje limit pierwszych 750 zł wniosków. Oczywiście dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana. Nie mniej jednak warto się pośpieszyć, bowiem 350 zł to bardzo wysoka premia, rozejdzie się szybko. Zapraszam do udziału w akcji „krótka piłka”.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

350 zł w gotówce + piłka tenisowa.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 15 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową oraz wykonać proste aktywności w listopadzie, grudniu i styczniu.

Kto może przystąpić do promocji „Zakupowy szał”?

BNP Paribas w swoich promocjach wymaga 15 miesięcy karencji, tak jest też w tym przypadku. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Nie wszystkie karty są już darmo, mamy do wyboru 3: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy 350 zł w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 28 października 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 28 października 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 13 listopada 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 - Aktywności na 150 zł i piłkę tenisową

W listopadzie 2020 r. wykonaj:

 • minimum 5 transakcji BLIK
 • przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok przysługuje Ci voucher 150 zł do Decathlon oraz piłka tenisowa.

Krok 5 - Aktywności na 100 zł

W grudniu 2020 r. wykonaj:
 • minimum 5 transakcji BLIK
 • przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile
Za ten krok przysługuje Ci drugi voucher 100 zł do Decathlon.

Nagroda

Do 18 stycznia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody, wiadomość przyjdzie z adresu pilka@bnpparibasplus.pl. Kod do Decathlon 250 zł otrzymasz do końca stycznia 2020 r. na Twój numer telefonu. Do 24 stycznia 2020 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać adres do wysyłki piłki tenisowej 😀.

Krok 6 - Aktywności na 100 zł

W styczniu 2020 r. ponownie wykonaj:

 • minimum 5 transakcji BLIK
 • przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok przysługuje Ci ostatni voucher o wartości 100 zł do Decathlon.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu ostatniej nagrody otrzymasz do 24 lutego 2021 r., kod z e-voucherem do końca 28 lutego 2021 r. Kod przyjdzie w wiadomości SMS na Twój numer telefonu.

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Transakcja BLIK

To operacja bezgotówkowa, wykonana przez Uczestnika z wykorzystaniem Usługi BLIK w Aplikacji Mobilnej GOmobile zainstalowanej na Urządzeniu Mobilnym.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy.

Podsumowanie

Pewnie myślisz sobie “po co mi piłka tenisowa?”. Możesz ją potraktować jako zwykły marketingowy dodatek do promocji, w związku z sukcesem Igi Świątek. Ale ja sugeruję, aby była zachętą do zainteresowania się sportem i zdrowym stylem życia. Piłka jest warta tylko 6 zł, ale 350 zł do Decathlon to już coś. Gorąco zachęcam do udziału w promocji “krótka piłka”.

A jeśli wolisz gotówkę i bony do Biedronki, to to zapoznaj się z poniższymi promocjami BNP Paribas:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *