bnp 350 allegro

350 zł w e-kodach Allegro w promocji konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

BNP Paribas już przyzwyczaił mnie do wysokich nagród w swoich promocjach. Tym razem do otrzymania jest łącznie 350 zł w e-kodach na zakupy w popularnym Allegro. Co prawda, aktywności są mocno rozciągnięte w czasie, bo należy je wykonywać w kolejnych 3 miesiącach, dodatkowo przez następne 3 miesiące nie możemy zamknąć konta, ale nagroda jest pokaźna ale podzielona w czasie, więc zarabiamy “na bieżąco”. Promocję przeprowadza spółka Ad Astra i trwa ona tylko do 11 października 2020 r. lub do wyczerpania pierwszych 3 000 wniosków. Radzę się pośpieszyć, bo promocja na pewno zakończy się przed czasem.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

lub do wyczerpania puli 3 000 pierwszych rejestracji.

Nagroda

350 zł na Allegro.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 15 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, zalogować się do bankowości elektronicznej oraz wykonać proste aktywności do lutego 2021 r.

Kto może przystąpić do promocji „Premia w zasięgu ręki”?

BNP Paribas w swoich promocjach wymaga 15 miesięcy karencji, tak jest też w tym przypadku. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 15 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Nie wszystkie karty są już darmo, mamy do wyboru 3: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy e-kody w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 11 października 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji. Pamiętaj o limicie 3 000 wniosków!

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 11 października 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji.

Krok 3

Do 25 października 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 – 50 zł

W październiku 2020 r. wykonaj 1 przelew w aplikacji mobilnej lub w bankowości elektronicznej. Za ten krok przysługuje Ci nagroda 50 zł.

Nagroda

Do 25 listopada 2020 r. otrzymasz na podany we wniosku adres email wiadomość o przyznaniu nagrody. E-kod 50 zł na Allegro zostanie przesłany do końca listopada na Twój numer telefonu podany we wniosku.

Krok 5 - 250 zł

W listopadzie i grudniu 2020 r.:

 • wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą
 • wykonaj 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile
 • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie minimum 500 zł

Za ten krok otrzymasz drugą nagrodę – 250 zł na Allegro.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 26 stycznia 2021 r., a kod 250 zł na Allegro do końca stycznia 2021 r.

Krok 6

Do 28 lutego 2021 r. nie zamykaj konta. Za ten krok przysługuje Tobie ostatnia nagroda 50 zł.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 26 marca 2021 r., a kod 50 zł do 31 marca 2021 r.

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Sprawdzam definicje aktywności

Wpływ na konto

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych w tym banku oraz wpłat gotówkowych. Najlepiej przelej kwotę z rachunku w innym banku. Wpływy 500 zł w listopadzie i grudniu nie muszą być jednorazowe, liczy się suma wpływów w tych miesiącach, w każdym po 500 zł.

Transakcje

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty,w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Podsumowanie

Każda promocja BNP organizowana ze spółką Ad Astra to prawdziwa gratka dla “łowców promocji”, szkoda tylko, że nie można brać udziału w każdej, bo obowiązuje okres karencji. A dla osób poszukujących nowego konta na stałe to też ciekawa propozycja, aktywności wymagane w promocji, to standardowe, codzienne działania na koncie. Zapraszam do promocji.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *