mbank konto firmowe

300 zł w gotówce oraz konto mBiznes Standard za darmo przez 12 miesięcy

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

300 zł w gotówce oraz zwolnienie z opłat przez 12 miesięcy.

Odbiorca

Osoba fizyczna, która w dniu składania wniosku nie prowadziła jednoosobowej działalności gospodarczej.

Opłaty

Brak opłat przez pierwsze 12 miesięcy.

Warunki otrzymania nagrody​

Zarejestrowanie działalności przez mBank, założenie konta firmowego mBiznes konto Standard i wykonanie transakcji kartą na łączną kwotę 1 000 zł.

Planujesz założenie działalności? Ta promocja jest dla Ciebie! Możesz założyć firmę z mBankiem bez wychodzenia z domu i przy okazji zyskać 300 zł w gotówce oraz darmowy rachunek firmowy mBiznes konto Standard przez 12 miesięcy, wszystko to w bardzo łatwy sposób. A jeżeli posiadasz już firmę to nic straconego – nadal możesz skorzystać z promocji i mieć darmowe konto przez 12 miesięcy ale już bez premii 300 zł. Biorąc pod uwagę koszty prowadzenia rachunku firmowego to również ciekawa propozycja.
mBank zachęca przedsiębiorców oferując interesujące usługi takie jak fakturowanie i księgowość (w tym bezpłatne konsultacje), płatności online, faktoring czy organizer finansów. Myślę, że prowadzenie firmy z mBankiem to opcja warta przemyślenia.

Dla kogo ta promocja?

Promocja skierowana jest do osób fizycznych, które zdecydowały się na założenie firmy za pośrednictwem mBanku czyli w dniu składania wniosku o otwarcie firmy nie prowadziły jednoosobowej działalności gospodarczej. Z promocji osoba o danym numerze PESEL może skorzystać tylko jeden raz.

Opłaty - 12 miesięcy za darmo

Decydując się na złożenie wniosku otrzymujesz darmowe konto firmowe wraz z darmowymi najważniejszymi usługami przez 12 miesięcy:

  • 0 zł otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł internetowe przelewy krajowe w PLN
  • 0 zł wypłata gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska S.A.
  • 0 zł internetowe przelewy w EUR do krajów Unii Europejskiej oraz Islandii, Norwegii, Lichtensteinu i Szwajcarii
  • 0 zł wpłaty we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu
  • 0 zł pierwsza karta debetowa

Po tym okresie będzie Cię obowiązywać standardowa tabela opłat i prowizji.

mbank firmy

Ścieżka do nagrody 300 zł.

Krok 1 - Rejestracja działalności oraz złożenie wniosku

Do 31 sierpnia 2020 r. korzystając z dedykowanej strony promocji złóż wniosek o rejestrację działalności gospodarczej wraz w wnioskiem o otwarcie konta mBznes Standard. Do tej daty musisz dopełnić wszelkich formalności związanych z rejestracją firmy.

Krok 2 - Aktywności na koncie

Najpóźniej w przeciągu 30 dni od otwarcia konta wykonaj płatności otrzymaną kartą debetową na łączną kwotę 1 000 zł.

Nagroda

Do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wywiązałeś się z warunków (krok 2) otrzymasz premię 300 zł. Nagroda pojawi się na Twoim koncie mBiznes Standard.

Przykład:
15 sierpnia 2020 r. złożyłeś wniosek o rejestrację firmy i założenie konta mBiznes Standard (krok 1). Płatności kartą debetową (krok 2) musisz wykonać najpóźniej do 14 września 2020 r. Jeżeli wykonasz płatności do końca sierpnia – premię otrzymasz do końca września, jeżeli zrobisz to we wrześniu – premie otrzymasz do końca października 2020 r.

Podatek od nagrody

Pamiętaj, że wypłacona nagroda to przychód Twojej firmy, który musisz wykazać. W przypadku kont osobistych nie musimy martwić się podatkiem ale w tym przypadku niestety już tak.

Podsumowanie

„Załóż firmę, zyskaj 300 zł” to moim zdaniem warta uwagi akcja. Oczywiście w przypadku promocji kont firmowych zdarzają się dużo większe bonusy ale nie możemy zapominać, że tutaj mamy konto i najważniejsze usługi za darmo przez 12 miesięcy.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *