Premia na szybko BNP

300 zł do Biedronki w promocji “Premia na szybko” banku BNP Paribas

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków

Nagroda

300 zł w bonach do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj również może być darmowa, wystarczy wykonać jedną płatność miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta BNP Paribas poprzez dedykowaną stronę promocji, 5 transakcji bezgotówkowych, wpływ na konto o łącznej wysokości 1 000 zł.

Kolejna ciekawa promocja od BNP Paribas. Tym razem do zdobycia są bony do sklepów Biedronka. Organizator promocji – spółka Ad Astra – wydaje vouchery na bieżąco po spełnieniu kolejnych aktywności. Nie trzeba zatem czekać długo na nagrodę, co naprawdę zachęca do udziału. Warunki są bardzo łatwe, za 5 transakcji kartą i łączny wpływ 1 000 zł otrzymujemy 150 zł, za 5 transakcji BLIK i 3 przelewy otrzymujemy 100 zł, na koniec jeszcze 5 transakcji BLIK i otrzymamy ostatnie 50 zł, łącznie do dobycia 300 zł. A jeżeli wolisz 300 zł na Allegro to zapraszam do oddzielnego artykułu.

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

W promocji może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel Polski, który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Pozostałe produkty takie jak karty kredytowe, kredyty, lokaty itp. nie wykluczają z udziału w promocji.

Opłaty - absolutne zero?

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe, nie ma żadnych ukrytych opłat czy „gwiazdek”. Musimy jednak skorzystać z karty, która też może być darmowa. Do wyboru mamy trzy opcje: “Karta Otwarta na eŚwiat”;  “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. W tym artykule nie będę zajmował się wszystkimi, skupię się tylko na jednej – „Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam wybór właśnie tej ponieważ wystarczy jedna płatność w miesiącu aby karta była za darmo.
karta otwarta na dzisiaj

Jak otrzymać nagrodę?

Najważniejszy punkt to rejestracja na dedykowanej stronie promocji, nie należy z tym zwlekać ponieważ pula to tylko pierwszych 3 000 osób. Biorąc pod uwagę popularność promocji tego banku pula skończy się w przeciągu maksymalnie kilku dni. Warto się pośpieszyć.

Proste kroki do nagrody

Krok 1 - Rejestracja na stronie promocji

Do 23 sierpnia 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj o akceptacji regulaminu promocji i zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych. Bez tego bank nie będzie mógł przekazać Twoich danych do organizatora promocji – spółki Ad Astra – co za tym idzie nie organizator wykluczy Cię z promocji.

Krok 2 - Otwarcie konta

Po zarejestrowaniu na stronie promocji otrzymasz wiadomość mailową z linkiem prowadzącym do wniosku o konto. Złóż wniosek o konto z dostępem do bankowości elektronicznej, koniecznie wybierz kartę płatniczą.
Na ten krok masz czas do 23 sierpnia 2020 r. Pamiętaj, że dane kontaktowe podane we wniosku muszą być takie same jak w formularzu rejestracyjnym (krok 1).

Krok 3 - Podpisanie umowy

Do 6 września 2020 r. musisz podpisać w systemie Autenti umowę o prowadzenie rachunku. Zwarcie umowy nastąpi przez kod, który otrzymasz SMSem.

Krok 4 - nagroda cz. 1

We wrześniu 2020 r.:

 • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową, kwoty dowolne
 • Zapewnij wpływ na łączną kwotę 1 000 zł.

Ten etap zapewni Tobie nagrodę 150 zł.

Nagroda

Do 25 października 2020 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu bonu o wartości 150 zł, który otrzymasz SMSem do końca października.

Krok 5 - nagroda cz. 2

W październiku 2020 r.:

 • Wykonaj 5 transakcji BLIK, kwoty dowolne
 • Wykonaj 3 przelewy internetowe

Za ten krok otrzymasz 100 zł.

Nagroda

Do 26 listopada 2020 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu bonu o wartości 100 zł, który otrzymasz SMSem do końca tego miesiąca.

Krok 6 - nagroda cz. 3

W listopadzie 2020 r.:

 • Wykonaj 5 transakcji BLIK, kwoty dowolne

To już ostatni krok, który gwarantuje Ci nagrodę 50 zł.

Nagroda

Do 26 grudnia 2020 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu bonu o wartości 50 zł, bon otrzymasz SMSem do końca grudnia 2020 r.

Trochę o szczegółach

Promocja jest łatwa i przyjemna ale aby odnieść sukces nie można zapominać o szczegółach. Dlatego też odniosę się do regulaminu i zdefiniuję aktywności opisane wcześniej.

Transakcje bezgotówkowe

To operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym
Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Transakcja BLIK

To transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej GOmobile z usługą BLIK, z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp.

Wpływy

Regulamin wyklucza z promocji następujące wpływy pochodzące z:

 1. innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem)
  prowadzonych w Banku (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez Bank w ramach
  systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima),
 2. rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi,
  w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez Bank w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez Bank,
 3. wpłat gotówkowych.

Podsumowanie

Pamiętaj aby nie zamykać konta i nie odwoływać wyrażonych zgód do momentu otrzymania ostatniej nagrody. Jeżeli to zrobisz to (zgodnie z regulaminem) nie trzymasz bonusa.

Premia czyli bony do Biedronki to kasa „na czysto”, nie musisz odprowadzać podatku ani rozliczać się tej nagrody.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *