300 zł do Biedronki w promocji “Premia na szybko” banku BNP Paribas

Zakończona

Share on facebook
Udostępnij na Facebook
Share on twitter
Twitter
Premia na szybko BNP

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Do 23.08.2020 r.

lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków

Nagroda

300 zł w bonach do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadała rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowego w banku BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj również może być darmowa, wystarczy wykonać jedną płatność miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta BNP Paribas poprzez dedykowaną stronę promocji, 5 transakcji bezgotówkowych, wpływ na konto o łącznej wysokości 1 000 zł.

Kolejna ciekawa promocja od BNP Paribas. Tym razem do zdobycia są bony do sklepów Biedronka. Organizator promocji – spółka Ad Astra – wydaje vouchery na bieżąco po spełnieniu kolejnych aktywności. Nie trzeba zatem czekać długo na nagrodę, co naprawdę zachęca do udziału. Warunki są bardzo łatwe, za 5 transakcji kartą i łączny wpływ 1 000 zł otrzymujemy 150 zł, za 5 transakcji BLIK i 3 przelewy otrzymujemy 100 zł, na koniec jeszcze 5 transakcji BLIK i otrzymamy ostatnie 50 zł, łącznie do dobycia 300 zł. A jeżeli wolisz 300 zł na Allegro to zapraszam do oddzielnego artykułu.

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

W promocji może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel Polski, który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie był posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w BNP Paribas. Pozostałe produkty takie jak karty kredytowe, kredyty, lokaty itp. nie wykluczają z udziału w promocji.

Opłaty - absolutne zero?

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe, nie ma żadnych ukrytych opłat czy „gwiazdek”. Musimy jednak skorzystać z karty, która też może być darmowa. Do wyboru mamy trzy opcje: “Karta Otwarta na eŚwiat”;  “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. W tym artykule nie będę zajmował się wszystkimi, skupię się tylko na jednej – „Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam wybór właśnie tej ponieważ wystarczy jedna płatność w miesiącu aby karta była za darmo.
karta otwarta na dzisiaj

Jak otrzymać nagrodę?

Najważniejszy punkt to rejestracja na dedykowanej stronie promocji, nie należy z tym zwlekać ponieważ pula to tylko pierwszych 3 000 osób. Biorąc pod uwagę popularność promocji tego banku pula skończy się w przeciągu maksymalnie kilku dni. Warto się pośpieszyć.

Proste kroki do nagrody

Krok 1 - Rejestracja na stronie promocji

Do 23 sierpnia 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Pamiętaj o akceptacji regulaminu promocji i zaznaczeniu wszystkich zgód marketingowych. Bez tego bank nie będzie mógł przekazać Twoich danych do organizatora promocji – spółki Ad Astra – co za tym idzie nie organizator wykluczy Cię z promocji.

Krok 2 - Otwarcie konta

Po zarejestrowaniu na stronie promocji otrzymasz wiadomość mailową z linkiem prowadzącym do wniosku o konto. Złóż wniosek o konto z dostępem do bankowości elektronicznej, koniecznie wybierz kartę płatniczą.
Na ten krok masz czas do 23 sierpnia 2020 r. Pamiętaj, że dane kontaktowe podane we wniosku muszą być takie same jak w formularzu rejestracyjnym (krok 1).

Krok 3 - Podpisanie umowy

Do 6 września 2020 r. musisz podpisać w systemie Autenti umowę o prowadzenie rachunku. Zwarcie umowy nastąpi przez kod, który otrzymasz SMSem.

Krok 4 - nagroda cz. 1

We wrześniu 2020 r.:

 • Wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową, kwoty dowolne
 • Zapewnij wpływ na łączną kwotę 1 000 zł.

Ten etap zapewni Tobie nagrodę 150 zł.

Nagroda

Do 25 października 2020 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu bonu o wartości 150 zł, który otrzymasz SMSem do końca października.

Krok 5 - nagroda cz. 2

W październiku 2020 r.:

 • Wykonaj 5 transakcji BLIK, kwoty dowolne
 • Wykonaj 3 przelewy internetowe

Za ten krok otrzymasz 100 zł.

Nagroda

Do 26 listopada 2020 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu bonu o wartości 100 zł, który otrzymasz SMSem do końca tego miesiąca.

Krok 6 - nagroda cz. 3

W listopadzie 2020 r.:

 • Wykonaj 5 transakcji BLIK, kwoty dowolne

To już ostatni krok, który gwarantuje Ci nagrodę 50 zł.

Nagroda

Do 26 grudnia 2020 r. otrzymasz informację mailową o przyznaniu bonu o wartości 50 zł, bon otrzymasz SMSem do końca grudnia 2020 r.

Trochę o szczegółach

Promocja jest łatwa i przyjemna ale aby odnieść sukces nie można zapominać o szczegółach. Dlatego też odniosę się do regulaminu i zdefiniuję aktywności opisane wcześniej.

Transakcje bezgotówkowe

To operacje bezgotówkowe wykonane przez Uczestnika za pomocą Karty, polegające na dokonaniu płatności za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w którym akceptowana jest płatność Kartą, w tym także transakcje dokonywane bez fizycznego przedstawienia Karty, w szczególności transakcje internetowe, zamówienia telefoniczne lub pocztowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym
Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność
  zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe,
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Transakcja BLIK

To transakcja zainicjowana przez Klienta i wykonana z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu Kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej GOmobile z usługą BLIK, z wyłączeniem innych możliwych do wykonania operacji takich jak wypłata środków z bankomatów, przelew BLIK itp.

Wpływy

Regulamin wyklucza z promocji następujące wpływy pochodzące z:

 1. innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem)
  prowadzonych w Banku (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez Bank w ramach
  systemu bankowości elektronicznej pod marką BGŻOptima),
 2. rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi,
  w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez Bank w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez Bank,
 3. wpłat gotówkowych.

Podsumowanie

Pamiętaj aby nie zamykać konta i nie odwoływać wyrażonych zgód do momentu otrzymania ostatniej nagrody. Jeżeli to zrobisz to (zgodnie z regulaminem) nie trzymasz bonusa.

Premia czyli bony do Biedronki to kasa „na czysto”, nie musisz odprowadzać podatku ani rozliczać się tej nagrody.

Ważne dokumenty

Share on print
Drukuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

social media

Skoknakase.pl - Promocje Bankowe

Grupa prywatna ● 6,1 tyś. członków

Najnowsze

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.