Promocja konta BNP Paribas skorzystaj latem

300 zł na Allegro w promocji konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową BNP Paribas

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

lub do wyczerpania puli 1 800 wniosków.

Nagroda

300 zł w e-kodach na Allegro.

Odbiorca

Nowy klient banku, czyli osoba która 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w promocji nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj również może być darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Dwie transakcje kartą, dwa przelewy i jeden wpływ w wysokości 700 zł.

Bank BNP Paribas zdążył nas przyzwyczaić do wysypu promocji, co rusz nowa akcja. Jeszcze nie skończyła się poprzednia promocja „Premia na szybko”, gdzie do zdobycia mamy 300 zł do Biedronki, a już pojawia coś nowego. Tym razem w promocji, organizowanej przez BNP wraz ze spółką Ad Astra, możemy zdobyć bez wychodzenia z domu łącznie 300 zł w e-kodach do wykorzystania w serwisie Allegro. Kody otrzymamy w 3 turach: 150 zł, 100 zł i 50 zł. Zwracam uwagę na bardzo małą liczbę puli wniosków – tylko 1 800 pierwszych rejestracji. Tym razem okres karencji jest wyjątkowo długi, aż 15 miesięcy więc jeżeli się łapiesz – czytaj dalej.

Kto może przystąpić do promocji „Skorzystaj latem”?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie 15 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Osobistego w promocji “Skorzystaj latem” nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego w Banku BNP Paribas. Okres karencji tym razem jest niemiłosiernie długi, ale co zrobić.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” nic nie kosztuje, jest bezwarunkowo darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Karta także może być darmowa, do wyboru mamy 3 karty: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu – to chyba nie jest trudny warunek? No chyba, że masz mniej niż 26 lat – wtedy karta jest od razu jest darmowa. Pozostałe karty są płatne i nie da się tego uniknąć.

Centrala Kasprzaka BNP Paribas

Odbieramy 300 zł na Allegro

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 31 sierpnia 2020 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji. W formularzu rejestracyjnym podaj swoje dane, zaakceptuj regulamin, zgody na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych Uczestnika oraz ich przekazanie do Banku, a także upoważnienie Banku do przekazania Organizatorowi informacji o spełnieniu warunków do uzyskania nagrody.

Krok 2 – Podpisanie umowy

Po wykonaniu Kroku 1 złóż wniosek o założenie Konta Otwartego na Ciebie z wybraną kartą płatniczą (aby uniknąć opłat polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”). Wniosek złóż korzystając z linku, który wyświetli się po rejestracji na dedykowanej stronie promocji lub z linku, który otrzymasz emailem jako potwierdzenie rejestracji. Wybierz sposób zawarcia umowy: za pośrednictwem kuriera lub przez wideo weryfikację w aplikacji mobilnej GOmobile. Jak zawsze polecam kuriera, wideo weryfikacja niestety jest narażona na trudności techniczne i może się nie udać. Pamiętaj – dane we wniosku o konto muszą być tożsame z danymi podanymi w formularzu rejestracyjnym promocji.

Krok 3

Do 14 września 2020 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Finalizacja odbywa się Smsem, niezależnie od wyboru sposobu jej zawarcia (kurier czy wideokonferencja). W tym terminie musisz nadać PIN do karty.

Krok 4 – e-kod 150 zł

We wrześniu 2020 r.:

 • zaloguj się do bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji Gomobile)
 • wykonaj minimum 2 transakcje bezgotówkowe kartą
  Ten krok upoważnia Cię do odbioru nagrody 150 zł.

Nagroda

Do 27 października 2020 r. otrzymasz na podany we wniosku adres email informację o przyznaniu nagrody, wiadomość email przyjdzie z adresu skorzystajlatem@bnpparibasplus.pl. Natomiast e-kod Allegro 150 zł przesłany zostanie na Twój numer telefonu podany we wniosku.

Krok 5 – e-kod 100 zł

W październiku 2020 r.: · wykonaj min. 2 przelewy (GOonline lub Aplikacją Mobilną GOmobile) · zapewnij wpływ na łączną̨ kwotę̨ min. 700 zł. Za ten krok otrzymasz drugą nagrodę – e-kod 100 zł.

Nagroda

Do 26 listopada 2020 r. otrzymasz mailową informację o przyznaniu nagrody, e-kod Allegro 100 zł przesłany będzie na Twój numer telefonu do 30 listopada 2020 r.

Krok 6 – e-kod 50 zł

Do 30 listopada 2020 r. musisz być posiadaczem aktywnego konta osobistego założonego w promocji, czyli po prostu do tego terminu nie zamykaj konta. Za spełnienie tego warunku otrzymasz nagrodę 50 zł.

Nagroda

Premie 100 zł i 40 zł wpłyną na Twoje konto oddzielnie, w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki.

Do 23 grudnia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu ostatniej nagrody, a e-kod Allegro 50 zł przyjdzie na Twój numer telefonu do końca miesiąca.

Podatek od nagrody

Nagroda oczywiście jest zwolniona z podatku.

Sprawdźmy ważne definicje

Klasycznie już sprawdzam i objaśniam szczegóły zawarte w Regulaminie, abyś miał pewność otrzymania nagrody.

Wpływ na konto

Każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych oraz wpłat gotówkowych. Liczy się suma wpływów, więc 700 zł nie musi być kwotą jednorazową. Najlepiej po prostu przelać kwotę z rachunku w innym banku.

Transakcje

To płatności wykonane kartą za towary lub usługi w punktach handlowo – usługowych, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne
  w skrócie muszą to być transakcje kartą za zakupy.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu środków z Konta Osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile) z wyłączeniem przelewów natychmiastowych tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych.

Podsumowanie

Pomimo długiej karencji, to bardzo dobra okazja dla naszych czytelników. Świetnie, że BNP Paribas zdecydował się na współpracę z Allegro, gdzie chyba każdy z nas kupuje. Warunki też nie są trudne do spełnienia, a 300 zł to przecież wcale niemało. Jeżeli, ta okazja spełnia Twoje oczekiwania to nie czekaj i weź udział bo pula jest bardzo mała, a z doświadczenia wiem, że takie akcje kończą się w tydzień albo nawet krócej.

Ważne dokumenty

Komentarze o “300 zł na Allegro w promocji konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową BNP Paribas”

 1. Jedna z najkorzystniejszych ofert. Można dostać w prezencie 300 zł. Zaletą jest też brak opłat za prowadzenie konta.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *