bnp premia na zapas

300 zł w gotówce: po 100 zł za każdy miesiąc aktywności w promocji Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

300 zł w gotówce do wzięcia od BNP Paribas w promocji „Premia na zapas”. Bardzo łatwe warunki do spełnienia: 3 transakcje, jeden przelew i niewielki wpływ w każdym z 3 kolejnych miesięcy. Istotne jest, że za każdy miesiąc aktywności należy się po 100 zł, a pierwsza nagroda wypłacana jest już w styczniu 2021 r., akurat na podreperowanie budżetu po świętach. Promocja trwa do 29 listopada 2020 r. lub do wyczerpania limitu pierwszych 3 000 wniosków. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

300 zł w gotówce.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, wykonać jeden przelew, 3 transakcje oraz zapewnić wpływ 500 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy.

Kto może przystąpić do promocji „Cyber Monday z Bankiem”?

Aby przystąpić do prmocji BNP Paribas wymaga 12 miesięcy karencji. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Do wyboru mamy 3 karty, niestety nie są darmowe: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy nagrody w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 29 listopada 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 29 listopada 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 13 grudnia 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 5 - Aktywności

W grudniu 2020 r., styczniu oraz lutym 2021 r. wykonaj:

 • minimum 3 transakcje BLIK
 • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile
 • zapewnij wpływ na konto w łącznej kwocie minimum 500 zł

Nagroda

Do 19 stycznia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do 26 stycznia 2020 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości email, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę.

Po 100 zł za każdy miesiąc aktywności otrzymasz kolejno:

 • do 31 stycznia 2021 r. (za grudzień 2020 r.)
 • do 28 lutego 2021 r. (za styczeń 2021 r.)
 • do 31 marca 2021 r. (za luty 2021 r.)
   

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Transakcja BLIK

To operacja bezgotówkowa, wykonana przez Uczestnika z wykorzystaniem Usługi BLIK w Aplikacji Mobilnej GOmobile zainstalowanej na Urządzeniu Mobilnym.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Wpływ

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych w tym banku oraz wpłat gotówkowych. Najlepiej przelej kwotę z rachunku w innym banku. Wpływy 500 zł w grudniu, styczniu oraz lutym nie muszą być jednorazowe, liczy się suma wpływów w każdym miesiącu, która musi być nie niższa niż 500 zł.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy, sprawdź poniżej:

Podsumowanie

„Premia na zapas” to bardzo ciekawa propozycja, najbardziej cieszy fakt, że bonus jest w gotówce i wypłacany jest co miesiąc. Nie trzeba czekać do spełnienia wszystkich warunków aby otrzymać premię. Zachęcam do udziału, zrób zapas na zimę 😀.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *