Alior z nami najlepiej

300 zł w gotówce w najnowszej promocji Konta Jakże Osobistego Alior Bank + 100 zł w programie Bezcenne Chwile

Długo czekałem na ciekawą propozycję od Alior Bank, ale ta akcja mnie zaskoczyła. W najnowszej edycji promocji „Z nami najlepiej” jest kumulacja nagród, do wzięcia jest 300 zł premii w gotówce i 100 zł w punktach Bezcenne Chwile – jeżeli zarejestrujesz swoją nową kartę w tym programie. Zapraszam do analizy promocji.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

300 zł w gotówce + 100 zł w programie Bezcenne Chwile.

Odbiorca

Nowy klient, osoba, która w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku o konto w ramach promocji nie posiadała w Alior Banku konta osobistego, walutowego ani Karty Kibica.

Opłaty

0 zł za prowadzenie rachunku jeżeli zapewnisz wpływy minimum 1 500 zł miesięcznie lub gdy jesteś w wieku do 26 r.ż. 0 zł za kartę pod warunkiem wykonania transakcji na łączną kwotę minimum 300 zł.

Warunki otrzymania nagrody​

Premia 120 zł w gotówce za założenie rachunku oraz aktywne korzystanie przez 12 miesięcy. Premia 180 zł za uruchomienie produktu kredytowego i terminowe spłaty zadłużenia.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do osób, które w okresie 2 lat przed złożeniem wniosku o konta w ramach promocji nie posiadły w Alior Banku konta osobistego, walutowego ani Karty Kibica. Wykluczenie to dotyczy również posiadaczy kont osobistych w T-Mobile Usługi Bankowe.
Natomiast posiadanie konta firmowego, walutowego czy rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku nie wyklucza z udziału w promocji „Z nami najlepiej”.

Jak mieć konto za darmo?

Jeśli jesteś w wieku powyżej 26 roku życia, za Konto Jakże Osobiste zapłacisz 10 zł miesięcznie, a za kartę do konta 5 zł. Jednak możesz to wszystko mieć za darmo. Wystarczy, że w przypadku konta zapewnisz jednorazowy wpływ minimum 1 500 zł, wpływ nie może pochodzić z Alior Banku (nawet od innej osoby), T-Mobile Usługi Bankowe lub z Kantoru Internetowego Alior, może pochodzić z rachunku formowego w Alior. Kartę natomiast będziesz miał za darmo, jeżeli wykonasz nią płatności na łączną kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

Inaczej wyglądają opłaty jeżeli jesteś młodą osobą do 26 roku życia: konto jest bezwarunkowo darmowe, natomiast karta, podobnie jak wyżej, kosztuje 5 zł miesięcznie, aczkolwiek jest darmowa pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę minimum 300 zł miesięcznie.

Kroki do nagrody 400 zł

Krok 1 - Rejestracja w promocji

Do 31 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą na stronie banku i w przeciągu 30 dni zawrzyj umowę z bankiem.

Krok 2 – Aktywności na 120 zł

W każdym z kolejnych 12 miesięcy od otwarcia rachunku wykonaj:

 • zaloguj się przy najmniej raz do aplikacji mobilnej Alior Mobile
 • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę minimum 1 500 zł
 • wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą w sklepach stacjonarnych lub internetowych, kwoty dowolne 

Krok 3 - Aktywności na 180 zł

Aby zdobyć bonus 180 zł musisz skorzystać z produktu kredytowego Alior Banku, w związku z czym powinieneś zawrzeć umowę z Aliorem o kredyt, kartę kredytową lub limit na rachunku. Ponadto musisz regularnie spłacać zadłużenie, a w przypadku karty kredytowej przy najmniej raz w miesiącu wykonać jedną transakcję. Premię za ten krok bank przyzna tylko pod warunkiem wykonania aktywności  z kroku 2.

Krok 4 – 100 zł w Bezcenne Chwile

Do zdobycia 100 zł w programie Bezcenne Chwile należy:

 • do 31 grudnia 2020 r. zarejestrować kartę Mastercard w programie Bezcenne Chwile
 • w przeciągu 30 dni od rejestracji w programie zapłacić 5 razy kartą na łączną kwotę minimum 10 zł

Nagroda

Bonusy otrzymasz w następujących terminach:

 • 10 zł za aktywne korzystanie oraz 15 zł za posiadanie produktu kredytowego będzie wpływać Twoje konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki. Nagrody te będą wpływać przez 12 miesięcy
 • 100 zł w Bezcenne Chwile w przeciągu 15 dni od momentu wykonania ostatniej płatności kartą 

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

Ważne informacje

Nagrody będą wpływać na konto co miesiąc, a dobrą wiadomością jest fakt, że nie wywiązanie się z wymaganych aktywności w danym miesiącu, nie pozbawia premii za pozostałe. Poniżej sprawdzam i wyjaśniam istotne definicje regulaminu.

Płatności bezgotówkowe

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Najbezpieczniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują na 100% spełnienie warunków promocji.

Wpływy

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych Twoich rachunków w Alior Banku, T-Mobile Usługi Bankowe oraz rachunków firmowych prowadzonych a Alior Bank. Wpływ 1 500 zł nie musi być jednorazowy chociaż taki zwalnia Cię z opłaty za konto.

Dosyć trudna ale ciekawa propozycja

Promocja „Z nami najlepiej” nie należy do najłatwiejszych, ponieważ co miesiąc musimy zapewniać wpływ 1 500 zł. Dlatego tą akcję polecam osobom, które szukają konta osobistego „na stałe”, nie tylko dla zysku. Chociaż zapewne łowcy okazji również nie pogardzą i tą promocją bo każda nagroda się liczy.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *