og millennium karta 300-2

Nawet 1060 zł w promocji karty kredytowej Millennium: 300 zł na Allegro za kartę + 760 zł zwrotu za zakupy

300 zł na Allegro do wzięcia za kartę kredytową, to dopełnienie promocji banku Millennium. Warunki otrzymania premii są bardzo łatwe, wystarczy, że w kolejnym z 3 miesięcy zapłacisz kartą 250 zł za zakupy. W skali miesiąca to przecież nie jest trudne, tym bardziej, że liczy się suma transakcji. Nagrodę otrzymasz do końca lutego 2021 r., trochę późno ale tak to już jest z promocjami. Jeżeli trafiłeś tu jednorazowo, ponieważ szukasz karty, to prezent będzie fajną niespodzianką. A jeśli jesteś poszukiwaczem okazji, to na pewno jesteś przyzwyczajony do takich terminów i to nie jedna akcja, w której bierzesz udział. W promocji biorą udział karty: Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard oraz Millennium Mastercard Gold.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

300 zł na Allegro, 760 zł Moneyback.

Odbiorca

Osoba, która od 1 stycznia 2018 r. nie była posiadaczem jakiejkolwiek karty kredytowej banku Millennium.

Opłaty

0 zł za prowadzenie karty pod warunkiem wykonania 1 transakcji w miesiącu, w przeciwnym wypadku zapłacisz 7,99 zł.

Warunki otrzymania nagrody​

Bardzo łatwe, w każdym z kolejnych 3 miesięcy od otrzymania karty wykonać transakcje na łączną kwotę 250 zł.

Dla kogo promocja?

Bank Millennium kieruje obecną promocję do obecnych klientów banku z wyłączeniem osób, które w okresie od dnia 1 stycznia 2018 r. posiadali lub posiadają jakąkolwiek inną główną kartę kredytową Banku. Oznacza to, że jeśli nie jesteś klientem Millennium to musisz zacząć od założenia konta.

Ile kosztuje karta?

Najkorzystniejsza to karta kredytowa Impresja, która w promocji jest darmowa przez pierwszych 12 miesięcy pod warunkiem wykonania 1 transakcji na dowolną kwotę w miesiącu, w przeciwnym wypadku karta będzie Cię kosztować 7,99 zł miesięcznie. Po okresie promocyjnym, aby uniknąć opłaty musisz wykonać 5 transakcji miesięcznie.

millenium impresja

Odbieramy bonus 300 zł.

Krok 1 - Złożenie wniosku o konto 360°

Jeżeli nie posiadasz konta w Millennium otwórz Konto 360°.

Krok 2 - Wniosek o kartę

Do 30 października 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja, Millennium Mastercard lub Millennium Mastercard Gold w bankowości elektronicznej lub w aplikacji Millenet.

Krok 3 - Aktywności

W każdym z 3 kolejnych miesięcy po złożeniu wniosku wykonaj transakcje kartą lub BLIK na łączną kwotę minimum 250 zł.

Nagroda

Do 31 lutego 2021 r. otrzymasz w wiadomości SMS kod do odbioru nagrody.

Warto wiedzieć

Kod na Allegro będzie ważny do 31 grudnia 2021 r., nagroda jest zwolniona z podatku na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26.07.1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

Karta musi być aktywna do momentu otrzymania kodu z bonem Allegro.

Nawet 760 zł zwrotu moneyback z kartą Millennium Impresja

Karta oferuje do 5% zwrotu za zakupy w ponad 20 sklepach Partnerów (aż do 760 zł rocznie), niezależnie od innych promocji i rabatów. Oznacza to, że poza nagrodą 300 zł na Allegro możesz również korzystać z moneyback!

Podsumowanie

Zgodnie z misją bloga Skoknakase.pl opisałem jak wycisnąć z promocji najwięcej. Łącząc wszystkie akcje banku Millennium możesz zdobyć 300 zł na Allegro, 760 zł zwrotu za zakupy oraz 300 zł w promocji konta osobistego, o czym możesz przeczytać w oddzielnym artykule:

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *