300 allegro bnp karta-3

300 zł na Allegro w promocji darmowej karty kredytowej BNP Paribas

BNP obok świetnych promocji kont osobistych wprowadził ciekawą akcję dla klientów zainteresowanych kartą kredytową. Do zdobycia jest 300 zł w formie bonów na Allegro za aktywne korzystanie z karty. Co oznacza aktywność? W każdym z kolejnych 3 miesięcy należy wykonać transakcje kartą na kwotę minimum 900 zł. Akcja trwa do 31 grudnia 2020 r. bez limitu wniosków, każdy kto spełni warunki ma gwarantowaną nagrodę, zapraszam do artykułu.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

300 zł na Allegro.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która po 1 maja 2019 r. nie posiadała karty kredytowej w BNP Paribas.

Opłaty

Karta jest darmowa przez pierwsze 12 miesięcy.

Warunki otrzymania nagrody​

Założyć kartę z dedykowanego linka promocyjnego orazy wykonać transakcję na minimum 900 zł w każdym z kolejnych 3 miesięcy.

Kto może przystąpić do promocji "Z kartą warto”?

Promocja przeznaczona jest dla pełnoletnich osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 maja 2019 r. nie posiadały karty kredytowej w BNP Paribas. Posiadanie innych produktów tego banku nie wyklucza Cię z promocji.

Ile kosztuje karta?

Karta kredytowa Mastercard Standard jest darmowa przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie kosztuje 9 zł miesięcznie, ale opłaty tej można uniknąć jeżeli wykonasz transakcje na minimum 1 000 zł miesięcznie.

300 zł na Allegro w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 31 grudnia 2020 r. złóż wniosek o kartę przez dedykowany formularz na stronie promocji.

Otrzymasz telefon od konsultanta banku, który przeprowadzi Cię przez proces wnioskowania o kartę.

Krok 2 – Aktywność

W każdym z kolejnych 3 miesięcy, licząc od następnego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, wykonaj transakcję na łączną kwotę minimum 900 zł.

Za każdy miesiąc przysługuje Tobie nagroda 100 zł. Każda z nagród zostanie Ci udostępniona w przeciągu 60 dni od momentu spełnienia warunków. Od tego momentu masz 2 miesiące na zarejestrowanie się w programie mamBonus i odebranie nagrody.

Nagroda

W przeciągu 2 miesięcy od momentu udostępnienia nagrody należy zarejestrować się w programie mamBONUS i pobrać voucher. Rejestracji należy dokonać na stronie https://mambonus.pl. Więcej o programie mamBONUS w dalszej części artykułu.

Nie zamykaj karty do momentu odebrania ostatniej nagrody.

Przykład: 
Wypełnisz wniosek o kartę w październiku. W tym samym miesiącu zawrzesz umowę i otrzymasz kartę. W każdym miesiącu listopadzie, grudniu i styczniu powinieneś wykonać odpowiednio transakcje na minimum 900 zł. Za każdy miesiąc aktywności przysługuje nagroda 100 zł na Allegro. Jeżeli w którymś z miesięcy nie spełnisz warunku aktywności, to nadal za pozostałe miesiące przysługuje Ci nagroda po 100 zł.

Nagrody są zwolnione z podatku.

Transakcje kartą

Bank zalicza zarówno transakcje bezgotówkowe czyli zakupy towarów i usług w sklepach stacjonarnych i internetowych jak i transakcje gotówkowe tj. przelewy oraz wypłaty z rachunku karty np. z bankomatu. Transakcji gotówkowych nie polecam ponieważ w przypadku kart kredytowych obowiązuje prowizja. Transakcje bezgotówkowe nie są obciążone żadnymi dodatkowymi kosztami. Liczy się suma transakcji, 900 zł nie musi to być jednorazową operacją.

Bank nie zaliczy następujących transakcji:

  • zwróconych lub anulowanych
  • zasileń instrumentów płatniczych np. portfeli elektronicznych jak Revolut, Skrill czy PayPal.

mamBONUS czyli zyskaj podwójnie

To program lojalnościowy dla klientów BNP Paribas. Za każde wydane 1 zł karta kredytową otrzymujesz 2 pkt. w programie mamBONUS. Zebrane punkty możesz wymienić na atrakcyjne nagrody np. bilety do kina czy vouchery do sklepów. Za samą rejestrację otrzymujesz już 200 pkt. Dlatego polecam przystąpić do programu od razu po otrzymaniu karty kredytowej. Oprócz voucherów na Allegro, już będziesz zbierać punkty czyli zyskujesz podwójnie. Więcej o programie możesz poczytać TUTAJ, katalog nagród znajdziesz pod tym linkiem.

Połącz promocje!

Zachęcam Cię również do aktualnej promocji konta osobistego BNP, w którym możesz otrzymać 300 zł w gotówce + 50 zł do Biedronki.

Podsumowanie

“Z kartą warto” to bardzo ciekawa propozycja dla aktywnych zakupowiczów. Jeśli kwota 900 zł miesięcznie nie stanowi dla ciebie problemu to zachęcam Cię do założenia karty. Oprócz trzech voucherów Allegro na kwotę 100 zł każdy, zbierasz punkty, które później wymienisz na atrakcyjne nagrody.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *