Gwarantowane 250 zł + 5 000 zł w konkursie do zdobycia w promocji darmowego konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas

Gwarantowane 250 zł + 5 000 zł w konkursie do zdobycia z darmowym kontem Otwartym na Ciebie BNP Paribas

Kolejna mega akcja banku BNP Paribas. W obecnej promocji bankowej “Złota polska premia” do zdobycia jest gwarantowane 250 zł oraz możliwość wygrania 5 000 zł w konkursie fotograficznym. Nagroda 250 zł jest pewna, wystarczy kilka prostych aktywności. A jeśli masz talent do robienia zdjęć to zachęcam do konkursu, nagroda główna to 5 000 zł, a nagrody pocieszenia 1 500 zł i 1 000 zł. Warto spróbować. W obu przypadkach mamy czas do 15 listopada 2020 r., nadmieniam, że obowiązuje limit 2 000 pierwszych wniosków. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

250 zł w gotówce + 5 000 w konkursie.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas, w konkursie karencja wynosi 15 miesięcy.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Należy otworzyć konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, zalogować się do bankowości elektronicznej oraz wykonać proste aktywności w listopadzie, grudniu i styczniu.

Kto może przystąpić do promocji "Złota polska premia”?

Aby zdobyć 250 zł BNP Paribas wymaga 12 miesięcy karencji. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie fotograficznym, to okres karencji jest nieco dłuższy – 15 miesięcy.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Nie wszystkie karty są już darmo, mamy do wyboru 3: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Krok 1 - Rejestracja

Do 15 listopada 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 15 listopada 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 25 listopada 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 - Aktywności na 50 zł

W listopadzie 2020 r. wykonaj:

 • minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą
 • przynajmniej raz zaloguj się do bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok przysługuje Ci nagroda 50 zł w gotówce.

Krok 5

Do 21 grudnia 2020 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody. Do 27 grudnia 2020 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę.

Nagroda

Nagroda 50 zł zasili Twoje konto do 31 grudnia 2020 r. 

Krok 6 - Aktywności na 100 zł

W grudniu 2020 r. wykonaj:

 • transakcje kartą na łączną kwotę minimum 500 zł (liczy się suma transakcji)
 • 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok otrzymasz nagrodę 100 zł w gotówce.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu drugiej nagrody otrzymasz do 27 stycznia 2021 r., a przelew do końca stycznia 2021 r. 

Krok 7 - Aktywności na ostatnie 100 zł

W styczniu 2021 r. wykonaj:

 • zapewnij wpływy na łączną kwotę minimum 1 000 zł
 • 2 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub mobilnej GOmobile

Za ten krok otrzymasz nagrodę 100 zł w gotówce.

Nagroda

Wiadomość o przyznaniu ostatniej nagrody otrzymasz do 27 lutego 2021 r., a przelew do końca 28 lutego 2021 r. 

Nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Startujemy w konkursie o 5 000 zł

Jeżeli potrafisz robić piękne zdjęcia to koniecznie weź udział w konkursie “Wygraj jesienią”. Jak to zrobić? Podczas składania wniosku na stronie promocji wybierz opcję “promocja + konkurs”. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wykonanie przynajmniej kroku na 50 zł tj. jedna transakcja kartą oraz jedno logowanie do bankowości mobilnej lub internetowej. Następnie w okresie od 18 listopada do 15 grudnia 2020 r. korzystając z tej samej strony promocji prześlij zdjęcie konkursowe pod tytułem “Śladami jesieni”. Spośród przesłanych zdjęć komisja wybierze 3 najlepsze. Laureaci otrzymają stosowną informację drogą mailową do 15 stycznia. Nagrodą główną jest kwota 5 000 zł, nagrodą dodatkową 1 500 zł i 1 000 zł. Organizator stawia następujące wymagania dotyczące przesłanej fotografii:

“Fotografia nie może naruszać prawa osób trzecich, w tym w szczególności dóbr osobistych osób trzecich, a także ogólnie przyjętych norm obyczajowych – w szczególności dotyczy to treści powszechnie uznawanych za wulgarne i obraźliwe, zawierających nagość, pornografię, erotykę, obscenicznych, obrażających uczucia innych osób, w tym również uczucia religijne, przedstawiających przemoc albo materiały o tematyce rasistowskiej, naruszające prawo do prywatności, zawierających materiały chronione prawami wyłącznymi (np. prawami autorskimi) bez zgody uprawnionych”.

Tutaj również nie musisz się martwić o podatek od nagrody. W tym przypadku bank powiększy wartość nagrody o wymagany podatek i sam przekaże go do Urzędu Skarbowego.

Ważne informacje

Transakcje

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane. Najpewniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują spełnienie warunków promocji.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Wpływ

Warunki spełnienia promocji zalicza każdy wpływ, z wykluczeniem wpływu z innych rachunków w BNP, BGŻOptima, rachunków kredytowych w tym banku oraz wpłat gotówkowych. Najlepiej przelej kwotę z rachunku w innym banku. Wpływy 1 000 zł w styczniu nie muszą być jednorazowe, liczy się suma wpływów w tym miesiącu, która musi być nie niższa niż 1 000 zł.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy.

Podsumowanie

Dla osób korzystających z konta na codzień zdobycie 250 zł nie jest trudnym wyzwaniem. Wymagane aktywności to w zasadzie codzienność. A wygrać 5 000 zł lub chociażby 1 500 zł lub 1 000 zł w konkursie to już coś!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *