250 zl promocja bnp

250 zł w gotówce i klocki Lego w promocji z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Szybka akcja BNP Paribas, w „Promocji Mikołajkowej” do zdobycia jest 250 zł w gotówce oraz klocki Lego o wartości 40 zł lub voucher do Costa Coffee o wartości 20 zł. Aby zdobyć nagrody należy wykonywać łatwe aktywności w okresie od grudnia 2020 r. do lutego 2021 r. Akcja trwa tylko do 6 grudnia 2020 r., lub do wykorzystania limitu 3000 pierwszych rejestracji. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

250 zł w gotówce + klocki Lego o wartości 40 zł lub voucher do Costa Coffee o wartości 20 zł.

Odbiorca

Nowy klient BNP Paribas, czyli osoba, która w przeciągu ostatnich 12 miesięcy nie była posiadaczem, ani współposiadaczem rachunku w BNP Paribas.

Opłaty

Konto Otwarte na Ciebie jest darmowe; Karta Otwarta na Dzisiaj jest darmowa, pod warunkiem wykonania jednej płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

W grudniu: 1 przelew, w styczniu i w lutym: transakcje bezgotówkowe na 300 zł oraz 3 przelewy na dowolną kwotę.

Kto może przystąpić do „Promocji Mikołajkowej”?

Aby przystąpić do prmocji BNP Paribas wymaga 12 miesięcy karencji. Oznacza to, że akcja przeznaczona jest do osób, które nie były posiadaczami lub w współposiadaczami rachunku osobistego w tym banku przez ostatnich 12 miesięcy przed złożeniem wniosku w promocji.

Ile kosztuje konto?

Konto „Otwarte na Ciebie” jest darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za standardowe krajowe polecenie przelewu w PLN zlecane w systemie bankowości elektronicznej (nie dotyczy polecenia przelewu natychmiastowego)
 • 0 zł za wypłaty gotówki kartą z bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów Banku i Planet Cash w Polsce niezależnie od wybranej karty

Do wyboru mamy 3 karty, niestety nie są darmowe: “Karta Otwarta na eŚwiat”, “Karta Otwarta na Świat” oraz “Karta Otwarta na Dzisiaj”. Polecam „Kartę Otwartą na Dzisiaj”, która jest darmowa pod warunkiem wykonania jednej transakcji w miesiącu.

Odbieramy nagrody w prostych krokach

Krok 1 - Rejestracja

Do 6 grudnia 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji.
Zaakceptuj regulamin i zaznacz wszystkie zgody, są one niezbędne do przeprowadzenia promocji.

Krok 2 – Wniosek o konto

Do 6 grudnia 2020 r. załóż Konto Otwarte na Ciebie korzystając z linku, który wyświetli się po zakończeniu rejestracji w promocji (Krok 1), lub z linku, który otrzymasz mailem na adres wskazany podczas rejestracji. Umowę możesz zawrzeć na dwa sposoby:

 • kurier
 • wideoweryfikacja w aplikacji GOmobile

Krok 3

Do 20 grudnia 2020 r. podpisz umowę o konto, kartę i bankowość elektroniczną za pomocą unikalnego kodu SMS generowanego z systemu Autenti. Również w tym samym terminie masz czas na aktywację karty i nadanie numeru PIN.

Krok 4 - Aktywności

W terminie od 21 do 31 grudnia 2020 r. zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile.

Nagroda

Do 19 stycznia 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu wybranej nagrody (Lego lub voucher do Costa Coffee). Jeżeli wybrałeś zestaw LEGO, do 25 stycznia 2021 r. Musisz podać swoje dane adresowe przez formularz, do którego link znajdziesz w przesłanej wiadomości od organizatora. Nagroda zostanie wysłana do 31 stycznia 2021 r. , a jeśli wybrałeś voucher do Costa, otrzymasz go w wiadomości SMS.

Krok 5 - Aktywności na 100 zł

styczniu 2021 r. wykonaj:

 • minimum 5 transakcji kartą na dowolne kwoty
 • zapewnij wpływ na łączną kwotę minimum 1 000 zł

Nagroda

Do 18 lutego 2021 r. otrzymasz informację o przyznaniu nagrody 100 zł. Do 23 lutego 2021 r., korzystając z linka przesłanego w wiadomości email, musisz zalogować się na stronie organizatora promocji i podać swój numer konta, na który otrzymasz nagrodę. 100 zł zasili Twoje konto do 28 lutego 2021 r.

Krok 6 - Aktywności na 150 zł

lutym 2021 r. wykonaj:

 • minimum 3 przelewy w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile
 • wykonaj transakcje kartą na łączną kwotę minimum 300 zł

Nagroda

Do 31 marca 2021 r. ostatnia nagroda 150 zł zasili Twoje konto.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne informacje

Transakcja kartą

Według regulaminu to zakupy towarów lub usług wykonane za pomocą karty, w tym także transakcje internetowe, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej, takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy24, Dotpay, Blue Media oraz transakcji o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne

Płatności Google Pay i Apple Pay są akceptowane. Najpewniej jest zrobić po prostu zakupy w sklepie stacjonarnym bądź internetowym, te transakcje gwarantują spełnienie warunków promocji.

Przelew

Określony jest jako polecenie przelewu z konta osobistego za pomocą bankowości elektronicznej (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz tych wykonanych za pośrednictwem: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych. Warunek promocji zalicza po prostu standardowy przelew.

Jeszcze więcej

Będąc już przy promocjach BNP Paribas, możesz zwiększyć zyski zakładając dodatkowo kartę kredytową w tym banku. Nagrodą są trzy vouchery na po 100 zł każdy, sprawdź poniżej:

Podsumowanie

„Mikołajkowa Promocja” to bardzo szybka akcja, trwa bardzo krótko ale pierwsza nagroda też będzie w ekspresowym tempie. Zachęcam gorąco.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *