Promocja Millennium 220 zł dla młodych

220 zł dla młodych w promocji Konta 360° lub 360° Student w banku Millennium

Bank Millennium tym razem kieruje swoją ofertę do osób młodych poniżej 26 roku życia. W promocji Konta 360° lub 360° Student do zdobycia jest 200 zł w gotówce i 20 zł na konto goodie cashback. Warunki są niezwykle łatwe, wystarczy założyć konto oraz wykonać w grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r. po 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKiem, w tym przynajmniej raz zapłacić zbliżeniowo telefonem. Pula nagród jest ograniczona, w promocji może wziąć udział tylko 1 000 pierwszych osób, dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł w gotówce, 20 zł Goodie Cashback.

Odbiorca

Osoba w wieku do 26 lat, która od 16 października 2020 r. nie posiadała żadnego produktu w banku Millennium.

Opłaty

0 zł za prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student, 0 zł za kartę pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Warunki otrzymania nagrody​

Otwarcie konta z dedykowanego linku, wykonanie w grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r. po 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK, w tym przynajmniej jedną transakcję zbliżeniową telefonem.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, posiadająca numer PESEL, która od 16 października 2020 r. nie posiadała żadnego produktu w banku Millennium oraz nigdy wcześniej nie korzystała z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student. Jeżeli spełniasz te warunki, zapraszam Cię do kolejnej części artykułu. Objaśniam, że jeżeli kiedyś otworzyłeś konto w tym banku bez promocji, a potem je zamknąłeś to możesz wziąć udział w obecnej akcji “220 zł z Kontem 360”.

Konto za 0 zł tylko pod pewnymi warunkami

Za konto 360° zapłacisz 8 zł miesięcznie, za kartę do konta 7 zł, tych opłat unikniesz pod warunkiem, jeżeli:

  • zapewnisz w poprzednim miesiącu wpływ minimum 1 000 zł, wpływ musi pochodzić z innych banków lub z banku Millennium ale z konta innej osoby
  • wykonasz 1 transakcję kartą, Google Pay, Apple Pay lub BLIKiem

Za konto 360° Student nie zapłacisz ani grosza, karta natomiast kosztuje 4 zł miesięcznie. Ale możesz ją posiadać za darmo jeżeli wykonasz jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu.

millenium prowadzenie konta za 0 zl

Jak odebrać premię 220 zł?

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 16 listopada 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą korzystając ze specjalnej strony promocji. Musisz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (wymóg zawarty w regulaminie). Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

  • Kurier – złóż wniosek online i podpisz umowę w obecności kuriera, konto będzie aktywne w przeciągu 1-3 dni.
  • Oddział – złóż wniosek online, a umowę podpisz w oddziale, konto będzie aktywne w ciągu jednego dnia.
  • Online – załóż konto na “selfie”, zrób zdjęcie twarzy oraz dowodu osobistego, konto będzie aktywne już w 15 minut.

Nagroda

Premia 50 zł zasili Twoje konto do 31 grudnia 2021 r.

Nagroda dodatkowa 20 zł

Do 31 grudnia 2021 r. otrzymasz SMS z instrukcją zadań jakie należy wykonać aby odebrać 20 zł.

Krok 2 - 150 zł

W grudniu 2020 r. i styczniu 2021 r. wykonaj po 5 transakcji bezgotówkowych kartą w tym po jednej zbliżeniowo (w każdym miesiącu).

Nagroda

Nagroda 150 zł zasili Twoje konto do 26 lutego 2021 r.

Nagrody są zwolnione z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne uwagi

Aby mieć pewność, że zrealizowałeś ten warunek promocji objaśniam dokładnie definicje regulaminu.
Płatności muszą być bezgotówkowe lub BLIK, nie może to być wypłata z bankomatu. Transakcje mogą być na dowolne kwoty, ale muszą być zapłatą za towary lub usługi, zarówno w sklepach stacjonarnych i online. Pamiętaj, że jedna z wymaganych w każdym miesiącu grudniu i styczniu transakcji, musi być transakcją wykonaną zbliżeniowo telefonem.

Zwracam uwagę, że spełnienie tych aktywności zapewni Ci brak opłat za Konto 360° Student i kartę!

Goodie Cashback

O co chodzi z tym Goodie? Otóż jest to program rabatowy banku Millennium, który działa podobnie jak Refunder, o czym pisałem w oddzielnym artykule. Za zakupy w popularnych sklepach otrzymujesz zwrot Cashback. Konto Goodie możesz założyć tutaj.

Cashback goodie

70 zł za założenie Konta Junior

Jeżeli jesteś rodzicem możesz dodatkowe zgarnąć 70 zł dla swojej pociechy. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko możesz założyć konto dla każdego z nich.

Jak odebrać premię 70 zł?

Krok 1 - Założenie konta Junior

Do 31 października 2020 r. załóż Kont Junior przez bankowość elektroniczną Millenet. Jeżeli Twoje dziecko ma mniej niż 13 lat, to tyle wystarczy aby otrzymać 20 zł na Goodie, a jeśli ma więcej to do 31 października 2020 r. powinno wykonać się 1 transakcję zbliżeniową telefonem.

Krok 1 - Aktywności

Aby otrzymać bonus 50 zł należy wykonać do 30 listopada 2020 r.:
  • 3 transakcje kartą, telefonem lub BLIK
  • zasilić rachunek Junior kwotą minimum 100 zł.

Nagroda

Do 31 grudnia 2020 r. otrzymasz SMS z kodami do odbioru nagród.

200 zł za kartę kredytową

Szczegółowy opis jak odebrać 200 zł znajduje się w oddzielnym artykule:

Podsumowanie

Warunki tej promocji są niezwykle łatwe, już za samo założenie konta dostaniesz nagrodę 50 zł. Dziesięć wymaganych transakcji, rozłożonych na dwa miesiące też nie jest trudnością, gdy korzystamy z konta, tym bardziej, że transakcje są na dowolne kwoty. A może wolisz bon do Zalando? Jeżeli tak to sprawdź poniżej:

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *