Smartfon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł za darmo z kartą kredytową Citi Simplicity

Zakończona

Share on facebook
Udostępnij na Facebook
Share on twitter
Twitter
Citi Simplicity promocja LG K30

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Do 18.09.2020 r.

Nagroda

Smartfon LG K30 Dual SIM o wartości 599 zł.

Odbiorca

Osoba fizyczna, która od 1 stycznia 2018 nie posiadała w Banku Citibank głównej karty kredytowej.

Opłaty

Karta Citi Simplicity kosztuje 12 zł miesięcznie ale może być darmowa, pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę 1 000 zł miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Jedno logowanie do aplikacji Citi Mobile i transakcje kartą na łączną kwotę 2 000 zł w ciągu 3 miesięcy.

Po sukcesie I edycji promocji ze Smartfonem LG K30 Citibank zdecydował się na kolejną akcję. Warunki zdobycia nagrody są trudniejsze niż w przypadku promocji z voucherem Allegro, o której pisałem w oddzielnym artykule ale i nagroda jest dużo bardziej pokaźna. Smartfon LG K30 o wartości 599 zł brutto – czy to atrakcyjna nagroda? Sam zdecyduj, dodam tylko, że w pierwsza edycja zakończyła się przed czasem z powodu wyczerpania się smartfonów – tak, sukces przerósł oczekiwania banku. Jeżeli interesuje Cię taka okazja to czytaj dalej i spiesz się żeby i tym razem nie zabrakło nagród. Warunkiem otrzymania telefonu jest założenie karty kredytowej Citi Simplicity i przynajmniej jedno logowanie do Citi Mobile oraz transakcje na łączną kwotę 2 000 zł w przeciągu 3 miesięcy. Czy są jakieś haczyki? Już sprawdzam.

Złoty bankier citi

Najlepsza karta kredytowa w Polsce!

Tak nas informuje bank na stronie promocji, i ma rację ponieważ ten produkt 5 rok z rzędu zdobył 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2018 nie posiadały w Citibanku głównej karty kredytowej. Ponadto musisz spełnić przynajmniej podstawowe warunki jakie stawia bank, aby założyć kartę z limitem kredytowym musisz mieć ukończone 18 lat oraz przedstawić dokumenty potwierdzające poniższe wymagania.

Osoby fizyczne:

 • dochód netto – minimum 1200 zł
 • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Firmy:

 • działalność gospodarcza min. 2 lata
 • dochód netto – minimum 2500 zł

Jeżeli spełniasz powyższe warunki to zapraszam Cię do kolejnej części artykułu.

Opłaty za posiadanie karty Citi Simplicity?

Dla kart wydanych od 21.05.2020 r. obowiązuje stała opłata 12 zł miesięcznie. Jednak możesz mieć ją za darmo – wystarczy, że zrobisz w miesiącu transakcje na łączną kwotę 1 000 zł. Citibank oferuje też spore korzyści dla posiadaczy kart kredytowych:

 • Plan ratalny komfort – spłata w ratach (do 60) dowolnych zakupów powyżej 100 zł, zakup rozkładamy na raty samodzielnie online wykonując 3 kliknięcia.
 • Pożyczka z karty – od 500 zł do wysokości limitu nawet na 60 rat, również samodzielnie bez żadnej dodatkowej decyzji kredytowej.
 • Program korzyści Citi Specials – rabaty, nagrody za transakcje u partnerów programu Mastercard Bezcenne® Chwile i niespodzianki!
 • Google Pay i Apple Pay.

W programie Citi Specials możemy korzystać ze zniżek u ponad 300 partnerów, dostępnych w ponad 5 000 punktach stacjonarnych i sklepach on-line. Wystarczy, że zapłacisz kartą Citi Handlowy. Natomiast w Mastercard Bezcenne® zbierasz punkty za transakcje u Partnerów, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody, vouchery i bilety do kina.

Bezcenne chwile

Proste kroki do smartfona LG K30 Dual SIM

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 23 listopada 2020 r. złóż wniosek o kartę i zawrzyj umowę korzystając z dedykowanej strony promocji.

Krok 2 – Dostarcz dokumenty

Dostarcz do banku dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś podczas składania wniosku. Masz na to 10 dni od dnia złożenia wniosku.

Krok 3 - Logowanie do Citi Mobile

Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji Citi Mobile.

Krok 4 – Transakcje

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 2 000 zł.

Krok 5 – Info z banku

W miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniłeś warunki aktywności bank poinformuje Cię o przyznaniu nagrody wiadomości w serwisie Citibank Online.

Nagroda

Smartfon LG K30 otrzymasz przesyłką najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki. Do momentu wydania nagrody karta musi być aktywna.

Przykład:
Załóżmy, że podpiszesz umowę w sierpniu 2020 r., do końca września 2020 r. musisz zalogować się przynajmniej raz do Citi Mobile a na transakcje w łącznej kwocie 2 000 zł masz czas do końca listopada 2020 r.

Bez podatku

Jak zawsze w promocjach dla osób fizycznych nagroda jest zwolniona z podatku.

Sprawdzam haczyki

W ramach spełnienia warunków możesz płacić kartą główną lub dodatkową. UWAGA do warunków aktywności nie bank nie zaliczy:

 • wypłat gotówki
 • przelewów z karty
 • transakcji szczególnych (w urzędzie pocztowym, u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych).

Najłatwiej i najbezpieczniej jest płacić kartą za zakupy w sklepach stacjonarnych oraz online, wtedy mamy pewność, że nie będzie przykrych niespodzianek.

Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW

Smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW

Dane techniczne telefonu:

 • Procesor: Qualcomm Snapdragon 425, czterordzeniowy 1,40 GHz
 • Łącza: Wi-Fi, Bluetooth 5.0, NFC, USB, słuchawkowe
 • System: Android 9.0
 • Rozmiar ekranu: 5.45 cali (IPS TFT)
 • Pamięć telefonu: 16 GB
 • Aparat główny: 13 Mpix
 • Aparat przedni: 5 Mpix
 • Pamięć RAM: 2 GB
 • Wymiary: (dł. x szer. x gr.) 147,0×71,5×8,2 mm
 • Masa: 147 g
 • Obsługa 2 kart SIM: Tak
 • Debiut na rynku: III kwartał 2019
 • Możliwość rozbudowania pamięci telefonu: Tak
 • Lampa: Tak
 • Bateria – pojemność 3000 mAh

Cena rynkowa: 599 zł. Pełna specyfikacja na stronie producenta.

Podsumowanie

Patrząc na sukces I edycji to naprawdę gratka dla naszych czytelników. Smartfon może być naszym dodatkowym / zapasowym telefonem na czarną godzinę w przypadku awarii obecnego (ah te wyświetlacze….). Może też być świetnym prezentem dla dziecka lub dla kogoś bliskiego np. na Święta Bożego Narodzenia lub inne okazje. Moim zdaniem – naprawdę warto. A jeżeli chcesz mieć kartę Citi Simplicity i wolisz zakupy na Allegro to zapraszam Cię do innego artykułu:

Ważne dokumenty

Share on print
Drukuj

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

social media

Skoknakase.pl - Promocje Bankowe

Grupa prywatna ● 6,1 tyś. członków

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.