Promocja Santander Dorociński

200 zł na start, 300 zł na rachunki i darmowe e-konsultacje lekarskie od Santander Bank Polska

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

100 zł za założenie konta + do 1 500 zł za polecenie, voucher Allegro 50 zł oraz 50 zł kieszonkowego dla dziecka w wieku 6 - 13 lat.

Odbiorca

Nowy klient Santander Bank Polska czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku od 1 lipca 2019 r.

Opłaty

Konto Jakie Chcę jest darmowe; Karta Dopasowana jest darmowa pod warunkiem wykonania minimum 5 płatności miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Santander Bank Polska korzystając z dedykowanej strony promocji, zapewnienie wpływów 1 000 zł przez kolejne 3 miesiące, 5 transakcji kartą lub BLIK oraz zalogowanie się do aplikacji mobilnej.

Santander Bank Polska przyzwyczaił nas do kumulacji promocji. Aktualna edycja “Twoje konto z premią 150 zł” dotyczy rachunku osobistego Konto Jakie Chcę (w tym wersja dla młodych do 26 roku życia) oraz Konta Select dla sektora premium. Tym razem mamy do zdobycia 150 zł za założenie konta, 50 zł w programie poleceń, do 300 zł zwrotu za rachunki, 2% na lokacie mobilnej do 20 000 zł oraz darmowe e-konsultacje lekarskie (dla posiadaczy Konta Select).

Do kogo skierowana jest promocja?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca  obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz, która od 1 lipca 2019 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w PLN w Banku Santander Bank Polska. Jeżeli jesteś posiadaczem innych produktów banku to również możesz wziąć udział w promocji.

UWAGA? 
Jeżeli w przeszłości skorzystałeś już z promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie chcę dla Młodych to niestety nie możesz skorzystać z tej promocji.

Opłaty - czyli jak mieć konto za darmo?

Konto Jakie Chcę oraz Konto Jakie Chcę dla Młodych jest darmowe. Karta Dopasowana oferuje dwie możliwości pobierania opłat:

 • stała opłata 3 zł miesięcznie niezależnie od ilości transakcji
 • stała opłata 5 zł miesięcznie ale w przypadku wykonania minumum 5 płatności w miesiącu karta jest za 0 zł

Polecam wybór drugiej opcji, tym bardziej, że płatności nie mają określonych kwot, mogą być na dowolne małe kwoty np. 2 zł. W dzisiejszych czasach, kiedy wszędzie płacimy kartą, warunek wykonania 5 płatności miesięcznie jest naprawdę łatwizną 🙂

Konto Select to oferta dla bardziej wymagających klientów. Konto to jest darmowe jeżeli zapewnimy wpływy powyżej 10 000 zł miesięcznie. W przeciwnym wypadku za konto zapłacimy 30 zł / mc. Cena ta jednak nie jest wygórowana biorąc pod uwagę fakt, że otrzymujesz możliwość prowadzenia darmowego konta maklerskiego, osobistego doradcę w oddziale, wypłaty za darmo ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą oraz produkt najciekawszy – darmowe e-konsultacje lekarza internisty w Telemedico.

Warto napisać więcej o ofercie Telemedico ponieważ to bardzo interesująca opcja biorąc pod uwagę kolejki do państwowej służby zdrowia oraz bezpieczeństwo w dobie pandemii. Wybierając Konto Selekt możesz korzystać do 31 stycznia 2021 r. z darmowych konsultacji online (chat lub video) oraz telefonicznych podczas których otrzymasz:

 • e-receptę
 • e-zwolnienie
 • poradę
 • skierowanie na badania

 

oferta telemedica w promocji konta jakie chce santnder bank polska

Konkrety czyli rejestracja krok po kroku

Krok 1 - Rejestracja oraz złożenie wniosku

Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji. Jeżeli posiadasz kod polecający (np. od znajomego) możesz go wykorzystać, jeżeli nie to nic nie wpisuj. Wypełnij formularz rejestracyjny i koniecznie zaznacz wszystkie zgody marketingowe:

 • zgodę na kontakt w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych, w tym Taryfy Opłat i Prowizji,
 • zgodę na kontakt drogą elektroniczną w celu marketingowym
 • zgodę na kontakt telefoniczny w celu marketingowym,
 • zgodę na elektroniczny kanał kontaktu tj. porozumienie EKK

Jeżeli tego nie zrobisz od razu to masz na to czas do 15 września 2020 r. Pamiętaj o podaniu właściwego adresu email, numeru telefonu oraz wybraniu karty płatniczej. Po wysłaniu wniosku otrzymasz email z potwierdzeniem otwarcia rachunku.

zgody marketingowe promocja Santander bank polska

Co to jest EKK? 
Elektroniczny Kanał Kontaktu ( w skrócie EKK) to po prostu elektroniczna poczta w bankowości internetowej, na którą otrzymujesz wszelkie wymagane dokumenty. W skrócie ten kanał zastępuje pocztę tradycyjną. Jest łatwiejszy i bezpieczniejszy.

Aby zaznaczyć zgodę EKK musisz zalogować się do bankowości elektronicznej zaraz po aktywacji konta.

EKK Santander bank polska

Krok 2 - Podpisanie umowy za pośrednictwem kuriera

Najpóźniej do 31 sierpnia 2020 r. podpisz umowę w obecności kuriera.

Krok 3 - Aktywności na koncie

Pora na spełnienie warunków określonych w promocji. W każdym z kolejnych 3 miesięcy od momentu zawarcia umowy o konto:

 • zapewnij wpływ jednorazowy minimum 1 000 zł 
 • wykonaj minimum 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIK (liczą się również płatności w internecie). Transakcje nie mogą zostać anulowane w terminie 7 dni od ich rozliczenia
 • zaloguj się minimum raz do aplikacji mobilnej Santander Mobile
aktywności na koncie promocja Santander bank polska

4 - Nagroda

Jeżeli spełniłeś warunki opisane powyżej nagroda 150 zł zostanie przelana na Twój rachunek w terminie do 15 rudnia 2020 r.

Program poleceń

Pamiętaj o programie poleceń dla dwóch stron 🙂 Z polecenia możesz skorzystać już podczas składania wniosku, jeżeli posiadasz kod od przyjaciela. A po aktywacji konta otrzymasz swój unikalny kod, który możesz przekazać 10 osobom i w ten sposób zyskać łącznie 500 zł, 50 zł za każdą poleconą osobę! Każdy kto otrzyma od Ciebie kod otrzyma również 50 zł!

program polecen Santander bank polska

300 zł na rachunki

Opłacając rachunki z Konta Jakie Chcę Santander Bank Polska zwróci Ci do 300 zł rocznie. Zwrot otrzymasz za rachunki:

 • gaz
 • prąd
 • internet
 • telewizja

Ważne aby rachunki były opłacane bezpośrednio z konta Santander. Bank zwróci 1% miesięcznie ale maksymalnie 25 zł do 7 dnia następnego miesiąca. Czyli łącznie możesz otrzymać zwrot 300 zł w roku. Aby skorzystać z tej oferty musisz zgłosić dostawcę do banku przedstawiając ostatnią fakturę, która musisz być wystawiona na Twoje dane. Możesz to zrobić w oddziale banku lub przez bankowość elektroniczną wysyłając skan rachunku.

2% na lokacie mobilnej

Lokatę zakładamy przez aplikację mobilną i jest przeznaczona dla posiadaczy konta osobistego lub oszczędnościowego Santander Bank Polska. Z lokaty mobilnej można skorzystać tylko raz. Bank gwarantuje oprocentowanie 2% w skali roku. Czas trwania lokaty – 4 miesiące, wkład od 1 000 zł do 20 000 zł.

Podsumowanie

Promocja “Twoje konto z premią 150 zł” to bardzo łatwa promocja. Spełnienie warunków niestety rozciąga się nieco w czasie ale żadna promocja bankowa nie “działa” szybko. Jeżeli jesteś “wyjadaczem promocji” to nie problem, korzystając z promocji na bieżąco masz ciągły dopływ dodatkowej gotówki lub innych bonusów. A jeżeli trafiłeś tutaj jednorazowo bo szukasz konta dla sobie to 150 zł przyda się na świąteczne wydatki. 

Pula nagród jest naprawdę pokaźna: 150 zł w gotówce, do 500 zł w programie poleceń, do 300 zł na rachunki, lokata 2% oraz darmowe e-konsultacje Telemedica.

Premia jest zwolniona z podatku więc nie musisz się martwić rozliczeniem z rzędem Skarbowym.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *