PEKAO SA konto na selfie

200 zł w gotówce, 2% na lokacie, 50 zł dla dziecka oraz 3 400 punktów bezcenne chwile od Banku Pekao S.A.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

100 zł za założenie konta + do 1 500 zł za polecenie, voucher Allegro 50 zł oraz 50 zł kieszonkowego dla dziecka w wieku 6 - 13 lat.

Odbiorca

Nowy klient Banku Pekao S.A. czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego lub lokaty w tym banku od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r.

Opłaty

Konto Przekorzystne jest darmowe dla osób do 26 toku życia, dla pozostałych osób wystarczy zapewnić raz w miesiącu wpływ na kwotę 500 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą lub przez aplikację PeoPay aby również było darmowe. ​

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Pekao S.A. korzystając z dedykowanej strony promocji, zapewnienie wpływu 500 zł oraz wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą lub przez aplikację PeoPay. Aktywności należy wykonać w przeciągu 4 kolejnych miesięcy.​

To już druga edycja promocji konta Pekao S.A. Tym razem do wzięcia mamy interesującą pulę nagród czyli 100 zł za założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Świat Premium, 100 zł za polecenie konta znajomym (max 15 osób czyli łącznie 1 500 zł), 3 400 punktów bezcenne chwile, które można wymienić np. na voucher Allegro 50 zł oraz 2% na lokacie. Dodatkowo jeżeli mamy dziecko w wieku 6-13 lat bardzo interesująca jest promocja “Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” ponieważ za założenie konta nasz skarb otrzyma 50 zł 🙂

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca  obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz, która od 1 stycznia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r.​ , nawet przez jeden dzień nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego lub lokaty w Pekao S.A. 

Opłaty - czyli jak mieć konto za darmo?

Konto przedkorzystne jest całkowicie darmowe do osób w wieku do 26 roku życia. Dla pozostałych opłata miesięczna za prowadzenie rachunku wynosi 6 zł, za użytkowanie karty płatniczej 3 zł. Opłat tych można unikać w bardzo łatwy sposób:

 • zapewnić w każdym miesiącu jednorazowy wpływ w kwocie 500 zł ORAZ 
 • wykonać jedną transakcję kartą, PeoPay lub Apple Pay 
karta wielowalutowa pekao sa

Konkrety czyli rejestracja krok po kroku (plus VIDEO)

Krok 1 - Rejestracja oraz złożenie wniosku

Złóż wniosek do 30 września 2020 r. korzystając z dedykowanej strony promocji, zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku wraz z kartą i aplikacją PeoPay. Umowę finalizujesz metodą “na sejfie”, wykonując zdjęcie twarzy. Złożenie wniosku potwierdzasz kodem SMS, który otrzymasz w trakcje rejestracji. Możesz też użyć kodu polecającego aby Twój znajomy otrzymał 100 zł. Bank PEKAO S.A. jest bardzo popularny więc na pewno ktoś z rodziny/znajomych posiada konto w tym banku i chętnie przekaże Ci taki kod.

Krok 2 - Aktywności na koncie

Najfajniejsze jest to, że warunki są śmiesznie łatwe. Do końca następnego miesiąca od otwarcia rachunku wykonaj dwa łatwe zadania:

 • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie 500 zł
 • wykonaj jedną transakcję kartą płatniczą, PeoPay lub Apple Pay
 • przy najmniej raz zaloguj się do aplikacji PeoPay

Krok 3 - Aktywności ciąg dalszy

Wykonaj akcje z kroku 2 w każdym z kolejnych 3 miesięcy. Łatwizna prawda?

4 - Nagroda

Jeżeli spełniłeś warunki opisane powyżej nagrodę 100 zł otrzymasz bezpośrednio na konto w następującym terminie:

 • do 31 grudnia 2020 r. jeżeli założyłeś konto w lipcu
 • do 31 stycznia 2021 r. jeżeli założyłeś konto w sierpniu
 • do 28 lutego 2021 r. jeżeli założyłeś konto we wrześniu
 

VIDEO

Diabeł tkwi w szczegółach...

Warto zwrócić uwagę na następujące kwestie. Podczas składania wniosku musisz koniecznie zweryfikować swoją tożsamość za pomocą dowodu osobistego oraz selfie. Jeżeli w trakcie wykonywania tych czynności napotkasz problem techniczny i nie będziesz mógł przesłać sejfie lub zdjęcia dowodu nie musisz się martwić. W tej sytuacji należy udać się do oddziału banku. Ważne jest aby wniosek był rozpoczęty korzystając z dedykowanego linku. Zalecam zrobienie screena z informacją o błędzie, tak na wszelki wypadek.

Ważna informacja jest też taka, że transakcje, które są opisane w aktywnościach nie mogą być transakcjami BLIK. Natomiast do warunków wpływu na konto nie wlicza się:

 • wpłata 500 zł gotówką,
 • wpływ środków z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki czy też
  kredytu
 • polecenie przelewu wewnętrznego z innego swojego rachunku prowadzonego
  w Banku PEKAO S.A. 

Program poleceń

Pamiętaj o programie poleceń, w którym możesz aż uzyskać 1 500 zł. Dokładny opis znajduję się TUTAJ.

program poleceń pekao sa

50 zł dla dziecka

Jeśli masz dziecko w wieku 6 – 13 lat i nie posiadało one konta w banku PEKAO S.A. to zachęcam do otwarcia konta z pakietem PeoPay Kids, a Twój Skarb otrzyma 50 zł kieszonkowego. Konto dla dziecka możesz założyć tylko pod warunkiem, że sam jesteś właścicielem rachunku w banku PEKAO S.A. Warunki otrzymania kieszonkowego są śmiesznie łatwe, w zasadzie ich nie ma czyli:

 • zwarcie umowy o wszystkie produkty wchodzące w skład Pakietu PeoPay KIDS
 • wyrażenie zgody na przystąpienie do Promocji oraz potwierdzenie zapoznania się
  z Regulaminem Promocji i jego akceptacja
 • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do
  uczestnictwa w Promocji oraz odebrania nagrody
 • potwierdzenie przyjęcia do wiadomości oświadczenia z zakresu obowiązku informacyjnego zgodnie z Rozporządzeniem RODO
I tylko tyle, nie musimy wykonywać żadnych aktywności na koncie 🙂 Nagroda znajdzie się na koncie dziecka do dnia 24 miesiąca następującego po spełnieniu powyższych warunków.
Możesz też skorzystać z rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, na którym otrzymamy 2% dla kwoty do 3 000 zł przez 120 dni.

2% na lokacie do 20 000 zł

Po otwarciu konta możesz skorzystać z promocji konta oszczędnościowego z rekordowym oprocentowaniem 2%. Są jednak pewne ograniczenia czyli 2% w skali roku możesz uzyskać przez 120 dni od dnia zawarcia umowy Konta Oszczędnościowego do wysokości kwoty 20 tys. zł. Oferta jest dostępna dla nowych oraz obecnych klientów, których suma średnich miesięcznych sald rachunków w okresie od 1.01.2019 r. do 30.06.2020 r. wynosiła od 0 zł do 50 zł. Sprawdź szczegółowe warunki i zasady promocji w regulaminie promocji dostępnym w sekcji WAŻNE DOKUMENTY. Promocja obowiązuje do 30.09.2020 r.

50 zł na Allegro i nie tylko

Kolejny bonus – jeżeli zarejestrujesz kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) w terminie do 30 września 2020 r. otrzymasz jednorazowo 3 400 punk†ów. Punkty możesz wymienić m.in. na voucher Allegro o wartości 50 zł.  Musisz jednak spełnić następujące warunki:

 • do 30 września 2020 r. zarejestrujesz się w programie Bezcenne Chwile
 • do 30 września 2020 r. czy najmniej raz zalogujesz się do PeoPay

Podsumowanie

Jak widać pula nagród jest naprawdę pokaźna. Łącznie możemy zyskać aż 1 700 zł oraz rekordowe 2% na rachunku oszczędnościowym. 

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *