Promocja PKO BP Allegro 200 zł

200 zł na Allegro w promocji PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w Banku PKO BP

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

lub do wyczerpania puli 3 000 wniosków

Nagroda

200 zł voucher Allegro.

Odbiorca

Nowy klient Banku PKO BP czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego (w tym Konta Inteligo) w tym banku od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r.

Opłaty

Konto dla Młodych i karta są darmowe pod warunkiem wykonania 4 płatności w miesiącu. Konto za Zero i karta są darmowe pod warunkiem wykonania 5 płatności w miesiącu.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta PKO BP oraz rejestracja na dedykowanej strony promocji, wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz 3 transakcji BLIK.

Taka promocja to naprawdę niezła gratka dla naszych czytelników. Warunki zdobycia nagrody w postaci bonu na Allegro o wartości 200 zł są naprawdę łatwe, a co najważniejsze, nie trzeba długo czekać na nagrodę. Trzeba się śpieszyć ponieważ bank nagradza tylko 3 000 pierwszych klientów, decyduje kolejność wykonania wszystkich “zadań” promocyjnych.

Dla kogo jest promocja?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca  obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz, która od 1 stycznia 2019 r. do 2 sierpnia 2020 r.​ , nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w Banku PKO BP lub Konta Inteligo.

Opłaty - czyli co zrobić aby nie płacić?

W promocji biorą udział: Konto dla Młodych oraz Konto za Zero. Oczywiście można te konta mieć za darmo w bardzo łatwy sposób.

Zacznijmy od Konta dla Młodych, które jest dedykowane dla osób w wieku 18 – 26 lat. Konto to jest całkowicie darmowe, natomiast aby mieć kartę płatniczą również za darmo wystarczy wykonać 4 płatności w miesiącu (w tym również płatności BLIK). Nie wlicza się jedynie wypłat gotówki, transakcji anulowanych lub zwróconych oraz przelewów BLIK.

 • 0 zł prowadzenie konta
 • 0 zł/5 zł opłata za kartę (0 zł pod warunkiem wykonania 4 płatności kartą lub płatności BLIK)
 • 0 zł krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce i za granicą
 • 0 zł / 0,30 zł pakiet powiadomień SMS (5 pierwszych SMSów w miesiącu za 0 zł, pozostałe 0,30 zł)

Sprawdźmy teraz opłaty Konta za Zero. Konto jest faktycznie za zero, a karta jest również za zero pod warunkiem wykonania nią 5 płatności w miesiącu (w tym również płatności BLIK). Jeżeli tego nie zrobisz karta będzie Cię kosztować 10 zł miesięcznie.

 • 0 zł prowadzenie konta
 • 0 zł/10 zł opłata za kartę (0 zł pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą lub płatności BLIK)
 • 0 zł krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP
 • 10 zł wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce
 • 0 zł wypłata gotówki BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatu za granicą
 • 6 zł / 0,30 zł pakiet powiadomień SMS (6 zł za pakiet 40 SMSów w miesiącu, każdy kolejny 0,30 zł)
Karty PKO BP

Kroki do nagrody

Krok 1 - otwarcie konta

Do 18 września 2020 r. załóż z dedykowanego linku PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą. Konta możesz założyć na dwa sposoby:

 • Tradycyjnie przez internet, a następnie podpisując umowę przez kuriera
 • Pobierając aplikację IKO i weryfikując swoją osobę przez selfie (nie rekomendujemy tej opcji ponieważ występują problemy techniczne)

Pamiętaj o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych, to niezbędny warunek aby otrzymać nagrodę.

Krok 2 - rejestracja w promocji

Do 18 września 2020 r. zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji podając swoje dane wraz z numerem PESEL.

Krok 3 - aktywności na koncie

Do 9 października 2020 r. wykonaj:

 • 3 transakcje bezgotówkowe karta płatniczą
 • 3 transakcje BLIK po wcześniejszej aktywacji aplikacji IKO

4 - Nagroda

Jeżeli spełnisz aktywności z kroku 3 w terminie do 30 sierpnia 2020 r. to otrzymasz nagrodę do 25 września 2020 r. natomiast jeżeli spełnisz te aktywności później tj. Maksymalnie do końca października do nagrodę otrzymasz do 6 listopada 2020 r.
Nagrodę w postaci elektronicznego vouchera Allegro o wartości 200 zł otrzymasz w powiadomieniach aplikacji IKO. Kod jest ważny do 30 czerwca 2021 r.

Kilka słów o szczegółach...

Chciałbym zwrócić uwagę na kilka szczegółów i doprecyzować pojęcie transakcji. Za transakcję kartą uznajemy wszystkie operacje wykonane przy użyciu karty debetowej czyli zakupy w internecie, w sklepie stacjonarnym (tradycyjnie i zbliżeniowo) oraz zbliżeniowo przy użyciu telefonu. Za transakcje BLIK uznajemy płatności dokonane za pomocą 6 cyfrowego kodu BLIK wygenerowanego w aplikacji IKO.

Podsumowanie

Ta promocja to HIT! Bardzo łatwo spełnić warunki i nie trzeba pilnować terminów bo aktywności możemy wykonać od razu po aktywacji konta. Czy się opłaca? Jak dla mnie to najłatwiejsze 200 zł w ostatnich kilku miesiącach. Możemy kupić np. 6 bułek po 50 gr, za 3 zapłacić kartą, a za 3 BLIKiem. I tak z 3 zł robi się 200 zł. Oczywiście transakcje muszą być oddzielne. Czy dla Ciebie to również rentowne? Sam zdecyduj.

Ważne dokumenty

Komentarze o “200 zł na Allegro w promocji PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w Banku PKO BP”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *