Citi Cimplicty promocja 200 zl allegro

200 zł na Allegro w promocji karty Citi Simplicity Citibanku

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł w e-kodach na Allegro.

Odbiorca

Nowy klient - osoba, która od 1 stycznia 2018 nie posiadała w Banku Citibank głównej Karty Kredytowej.

Opłaty

Karta kredytowa Citi Simplicity jest darmowa, pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę 1 000 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku koszt użytkowania to 12 zł miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Jedno logowanie do aplikacji Citi Mobile i w ciągu 3 miesięcy transakcje kartą na łączną kwotę 1 500 zł.

Citibank ponownie zaskakuje, tym razem można otrzymać 200 zł do wydania na Allegro. To już kolejna odsłona promocji karty kredytowej Citi Simplicity i wcale mnie to nie dziwi, biorąc pod uwagę popularność i atrakcyjność poprzednich promocji. Zresztą co tu dużo mówić, to najlepsza karta kredytowa w Polsce! Tak nas informuje bank na stronie promocji, i ma rację ponieważ ten produkt 5 rok z rzędu zdobył 1 miejsce w plebiscycie Złoty Bankier. Ranking Złoty Bankier, to istotne wyróżnienie na polskim rynku bankowym przyznawane przez klientów i ekspertów branżowych od 2009 roku. Wyróżnia banki, które w swojej działalności stawiają na najlepsze praktyki rynkowe oraz oferują produkty odpowiadające potrzebom klientów. Nadmieniam, że sam jestem szczęśliwym posiadaczem karty Citi Simplicity, nawet nie pamiętam od kiedy, chyba to był rok 2005 jak zdecydowałem się na jej założenie. Na początku posiadałem kartę Silver, ale ponieważ jest dosyć droga jakiś czas temu zdecydowałem się na zmianę i mam Citi Simplicity za darmo.

Złoty bankier citi

Dla kogo promocja?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które od 1 stycznia 2018 nie posiadały w Banku głównej Karty Kredytowej. Ponadto, aby w ogóle otrzymać kartę Citibank musi ocenić pozytywnie Twoją zdolność kredytową, jakby nie patrzył to w końcu kredyt. Dlatego też musisz spełnić przynajmniej podstawowe warunki jakie stawia bank.

Dla osób fizycznych:

  • wiek – minimum 18 lat
  • dochód netto – minimum 1200 zł
  • zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

Dla firm:

  • wiek – minimum 18 lat
  • działalność gospodarcza min. 2 lata
  • dochód netto – minimum 2500 zł

Jeżeli spełniasz te wymagania to zapraszam Cię do kolejnej części artykułu. Jeżeli nie spełniasz, a interesuje Cię voucher na Allegro, to zapraszam do innych artykułów poniżej.

Ile kosztuje karta Citi Simplicity?

Jak już wspomniałem, ja mam tą kartę za darmo, ale niestety dla kart wydanych od 21.05.2020 r. obowiązuje opłata 12 zł miesięcznie. Jeżeli korzystasz z niej aktywnie i zrobisz w miesiącu transakcje na łączną kwotę 1 000 zł wówczas karta będzie bezpłatna. Rozumiem, tanio nie jest, ale co otrzymujemy w zamian? Otóż bank oferuje spore korzyści:

  • Plan ratalny komfort – spłata w ratach (do 60) dowolnych zakupów powyżej 100 zł, zakup rozkładamy na raty samodzielnie online wykonując 3 kliknięcia.
  • Pożyczka z karty – od 500 zł do wysokości limitu nawet na 60 rat, również samodzielnie bez żadnej dodatkowej decyzji kredytowej.
  • Program korzyści Citi Specials – rabaty, nagrody za transakcje u partnerów programu Mastercard Bezcenne® Chwile i niespodzianki! Dodam, że dzięki temu programowi udało mi się zdobyć bilety w dużo lepszej cenie na koncert Dawida Podsiadło, a kto lubi ten wie, że samo zdobycie biletów jest prawie niemożliwe. Bowiem oferta była przygotowana tylko dla uczestników Citi Specials i sprzedaż ruszyła wcześniej niż dla pozostałych. Ponadto regularnie chodzę do kina Cinema City za darmo bo odbieram bilety za punkty, które zbieram korzystając z tej karty.
  • Google Pay i Apple Pay, ale to już standard.

Osoby, które będą aktywnie korzystać z tej karty będą zadowolone z wielu dodatkowych korzyści. A w programie Citi Specials, każdy znajdzie coś dla siebie. Ja tej karty nie zamienię na żadną inną.

Citi Handlowy

Spełniamy proste warunki i odbieramy 200 zł na Allegro

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 30 września 2020 r. korzystając z dedykowanej strony promocji złóż wniosek o kartę i zawrzyj umowę.

Krok 2 – Dokumenty

Dostarcz do Citibanku dokumenty potwierdzające dochody, które zadeklarowałeś podczas składania wniosku. Masz na to 10 dni od dnia złożenia wniosku.

Krok 3 - Logowanie do aplikacji mobilnej

Do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji Citi Mobile.

Krok 4 – Transakcje

Do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 1 500 zł.

Krok 5 – Info z banku

Jeżeli spełniłeś warunki otrzymania nagrody, to zostaniesz o tym poinformowany w wiadomości w serwisie Citibank Online najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełniłeś warunki aktywności.

Nagroda

Voucher Allegro 200 zł otrzymasz w przeciągu 60 dni od otrzymania wiadomości (krok 4) również przez serwis Citibank Online.

Przykład:
Podpisujesz umowę w sierpniu 2020 r., do końca września 2020 r. musisz zalogować się do Citi Mobile. Na transakcje kartą masz czas do końca listopada 2020 r.

Bez podatku

Nagroda oczywiście jest zwolniona z podatku.

Istotne informacje

W ramach promocji możesz płacić kartą główną lub dodatkową. Citibank nie zaliczy do warunków promocji wypłat gotówki, przelewów z karty, oraz transakcji szczególnych (w urzędzie pocztowym, u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych zgodnie z ustawą z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych). Po prostu, aby spełnić warunki transakcji płać w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Voucher Allegro jest ważny przez 12 miesięcy od dnia otrzymania go w serwisie Citibank Online.

Kilka słów podsumowania

Warunek wydania kwoty 1 500 zł wydaje się trudny ale pamiętaj, że masz na to aż 3 miesiące. Myślę, że bez problemu wydasz taką kwotę robiąc codzienne zakupy. A 200 zł na Allegro na pewno się przyda, szczególnie na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Korzystając z innych naszych promocji będziesz mógł kupić najbliższym prezenty za darmo.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *