200 zl konto dla ciebie Credit Agricole jesień 2020

200 zł za założenie Konta dla Ciebie w promocji “Korzyści dla Ciebie” Credit Agricole + 3% dla oszczędności

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł w gotówce.

Odbiorca

Nowy klient Credit Agricole czyli osoba, która od 1 kwietnia 2018 r. nie posiadała konta w tym banku lub nie korzystała z premii za przeniesienie rachunku.

Opłaty

0 zł za konto i 0 zł za kartę, pod warunkiem zapewnienia wpływów minimum 1 000 zł miesięcznie oraz wykonania jednej płatności kartą lub BLIK. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 7 zł miesięcznie, a za kartę 9 zł miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​ (3 do wyboru)

• 200 zł za przeniesienie konta - należy przez 3 kolejne miesiące zapewnić wpływy na rachunek w łącznej wysokości min. 3 000 zł.

• 200 zł za płatności mobilne i płatności kartą - przez 12 miesięcy należy zapewnić wpływy minimum 1 000 zł oraz wykonać 3 płatności mobilne lub kartą w każdym miesiącu.

• 200 zł z CASaver - przez 12 miesięcy należy zapewnić wpływy minimum 1 000 zł oraz wykonać płatności kartą na minimum 200 zł w każdym miesiącu.

Credit Agricole zdecydował się na kolejną edycję promocji konta osobistego, w obecnej odsłonie “Korzyści dla Ciebie – jesień 2020” możesz zarobić nawet 200 zł i to Ty sam wybierasz premię:

 • do 200 zł premii za przeniesienie konta (promocja dostępna tylko w oddziale)
 • do 200 zł premii za płatności mobilne i płatności kartą (promocja dostępna tylko w oddziale)
 • do 200 zł premii z CASaver

Nie mogę też nie wspomnieć o 3% na koncie oszczędnościowym. Tak wysokie, jak na dzisiejsze czasy, oprocentowanie to naprawdę gratka dla oszczędzających. Niestety jest limit i w związku z tym możesz ulokować maksymalnie 20 000 zł na 3 miesiące.

Kto może przystąpić do promocji „Korzyści dla Ciebie - jesień 2020”?

Aby wziąć udział w promocji i zyskać do 200 zł, jak zawsze w tego typu promocjach, musisz być nowym klientem. Jeżeli od 1 kwietnia 2018 r. nie korzystałeś z premii za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole lub nie posiadałeś rachunku w tym banku to ta promocja jest dla Ciebie.

Ile kosztuje konto w Credit Agricole?

W Credit Agricole masz do wyboru 2 konta, które biorą udział w tej promocji: Konto dla Ciebie, które osobiście polecam oraz Konto dla Ciebie VIP. Skupię się na pierwszym, ponieważ to konto możesz mieć w łatwy sposób za darmo. Jak? Wystarczy zapewnić comiesięczny wpływ w wysokości minimum 1 000 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą lub BLIK (w tym również Google i Apple Pay). Jeżeli zrealizujesz te wymagania to zarówno kartę jak i konto masz całkowicie za darmo, ponadto wypłacasz gotówkę ze wszystkich bankomatów w Polsce również za 0 zł oraz, co jest rzadkością, nie zapłacisz za przelewy Elixir przez Internet i aplikację mobilną. W przeciwnym wypadku opłaty wyglądają następująco:

 • 7 zł prowadzenie konta
 • 9 zł użytkowanie kart
 • 0 zł wypłata z bankomatów Credit Agricole
 • 6 zł wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce

Uważam, że całkiem łatwo jest posiadać za darmo Konto dla Ciebie, a mając na uwadze powyższe nawet nie omawiam Konta dla Ciebie VIP, które kosztuje 40 zł. Chyba, że zapewnisz wpływ 10 000 zł miesięcznie lub saldo na poziomie 150 000 zł – wtedy też będzie za darmo.

Objaśniam drogę do nagrody

Niezależnie, którą z 3 promocji wybierzesz musisz zacząć od założenia Konta dla Ciebie lub Konta dla Ciebie VIP, w terminie do 30 listopada 2020 r. 

Krok 1 - Rejestracja

Do 30 listopada 2020 r. otwórz konto korzystając z dedykowanej strony promocji. Na tym etapie musisz zdecydować z jakiej promocji chcesz skorzystać:

 • premia za płatności mobilne i płatności kartą lub CASaver – załóż konto z dedykowanego linka. Podczas otwierania uruchom rachunek oszczędnościowy CASaver.
 • premia za przeniesienie konta z innego banku – musisz udać się do oddziału Credit Agricole.

Krok 2 – Aktywności

Premia za przeniesienie konta

W przeciągu 7 dni od podpisania umowy o konto złóż w oddziale Credit Agricole upoważnienie do przeniesienia konta wraz z wnioskiem o przeniesienie. Najlepiej zrób to od razu przy pierwszej wizycie. Przez kolejne 3 miesiące licząc od miesiąca następującego po otwarciu konta, zapewnij wpływ 1 000 zł (dla premii 100 zł), lub wpływ 3 000 zł (dla premii 200 zł).

Premia za płatności mobilne

W tej opcji nagroda jest przyznawana przez 12 miesięcy, jej wysokość to 5% dla transakcji mobilnych i 2% dla płatności kartą, nie więcej niż 16,67 zł miesięcznie. Aby uzyskać premie zapewnij przez 12 miesięcy wpływ minimum 1 000 zł oraz wykonaj 3 płatności mobilne lub kartą w każdym miesiącu. Za miesiące, w których nie spełnisz tych warunków premia nie zostanie przyznana.

Premia CASaver

W tym przypadku premia jest przyznawana przez 12 miesięcy, aby ją otrzymać zapewnij w tym okresie wpływ minimum 1 000 zł i wykonaj płatności kartą na kwotę minimum 200 zł w każdym miesiącu. Za miesiące, w których nie spełnisz warunków premia nie zostanie przyznana.

Nagrody

Za przeniesienie konta – nagrodę 200 zł lub 100 zł (w zależności od miesięcznych wpływów) otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym został zapewniony ostatni trzeci wpływ określony w warunkach promocji. 

Za płatności mobilne oraz kartą – nagrody będziesz otrzymywał co miesiąc przez kolejne 12 miesięcy (maksymalnie 16,67 zł miesięcznie).

Nagrody są zwolnione z podatku.

Premia za płatności mobilne

Wartość premii wynosi 5% wykonanych przez Ciebie płatności mobilnych lub 2% od płatności kartą ale maksymalnie 16,67 zł miesięcznie pod warunkiem zapewnienia wpływów na konto minimum 1 000 zł miesięcznie i wykonania minimum 3 płatności mobilnych lub kartą. Premie będziesz otrzymywał na konto w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełnisz warunki. Do warunków spełniających warunek płatności nie zalicza się transakcji w wykonanych:

 • w kasynach oraz zakładach bukmacherskich i tym podobnych (kod MCC 7995),
 • obejmujących profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska, kod MCC 8999),
 • w instytucjach finansowych (kod MCC 6012),
 • u brokerów ubezpieczeniowych (kod MCC 6211),
 • za pośrednictwem przekazu pieniężnego w instytucjach finansowych (kod MCC 6051),
 • za pośrednictwem internetowych przekazów pieniężnych (kod MC 4829),

Nie uwzględnia się także:

 • operacji przelewu lub doładowania innych portfeli cyfrowych lub rachunków płatniczych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, takich jak np. Revolut, SkyCash czy PayPal,
 • przelewów na telefon BLIK,
 • wypłat z bankomatów.

Premia za CASaver

Co to właściwie jest CASaver? To usługa powiązana z kontem osobistym w Credit Agricole, umożliwiająca automatyczne oszczędzanie. Zasada jest prosta, wybierasz jedną z 5 opcji zaokrąglania wykonanych przez Ciebie płatności, może to być 0,50 zł, 1 zł, 2 zł, 5 zł lub 10 zł. Na przykład kupujesz w sklepie produkty za 23,33 zł, jeśli wybrałeś zaokrąglenie do 5 zł to zapłacisz 25 zł, ale na Twoje konto oszczędnościowe trafi 1,67 zł. To bardzo fajny i nieodczuwalny sposób oszczędzania pieniędzy.

A premia? Otóż jeżeli zapewnisz wpływy na konto minimum 1 000 zł oraz zapłacisz kartą na minimum 200 zł miesięcznie to otrzymasz nagrodę w wysokości 50% wartości zaokrągleń przekazanych na konto oszczędnościowe ale maksimum 16,67 zł miesięcznie. Wypłata premii następuje w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełnisz wyżej wymienione warunki i w wyniku tego zasila rachunek oszczędnościowy.

Wpływ na konto

Zwracam uwagę jak bank rozumie pojęcie “wpływu na konto” i jak spełnić ten warunek. Zgodnie z regulaminem to suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Twojego konta w miesiącu kalendarzowym. Bank nie bierze pod uwagę̨ przelewów pomiędzy Twoimi rachunkami, w tym również przelewów z innych kont CA lub rachunków w innych bankach, jeżeli jesteś́ ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełnisz wobec nich rolę pełnomocnika. Jak spełnić ten warunek? Najlepiej zapewnić wpływ z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, zasiłku, stypendium lub przelać z rachunku żony, męża czy kogoś z rodziny. Pamiętaj też, że musisz zapewnić́ pierwszy wpływ na konto do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego, który przypada po dniu otwarcia konta.

Trochę o bonusie 3% do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym

Trochę o bonusie 3% do 20 000 zł na koncie oszczędnościowym
Oprocentowanie 3% w skali roku obowiązuje:

 • na Rachunku Oszczędzam w złotówkach z kwartalną kapitalizacją odsetek
 • dla środków do kwoty 20 000 zł
 • przez 3 miesiące od otwarcia konta
 • jeśli posiadacz konta wyrazi zgody marketingowe

Oferta nie obejmuje klientów, którzy po 1.04.2018 r. byli już posiadaczami kont dla osób fizycznych w banku Credit Agricole.

Podsumowanie

Credit Agricole ogromnie mnie zawiódł faktem, iż z premii za przeniesienie konta nie można skorzystać przez Internet. Dla naszych onlinowych czytelników pozostają dwie opcje, które opisałem, jedna dla bardziej oszczędnych, druga dla tych rozrzutnych. Ja osobiście wybieram oszczędną opcję, a Ty?

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *