Millennium konto 360

200 zł na Allegro + Allegro Smart na rok za darmo + 20 zł goodie cashback za konto 360° lub 360° Student w Millennium Bank

Bank Millennium nie zostaje w tyle konkurencji, właśnie uruchomił kolejną promocję Konta 360° oraz Konta 360° Student, w której do zdobycia jest bon 200 zł na Allegro, roczny abonament Allegro Smart za darmo oraz 20 zł na konto Cashback Goodie. Aby odebrać nagrody należy założyć konto wraz z kartą, aktywować aplikację mobilną, zasilać regularnie nowy rachunek i wykonywać transakcje kartą lub Blikiem. Promocja trwa do 21 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania limitu pierwszych 10 000 wniosków. Dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana. Zapraszam do analizy promocji.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł w bonie na Allegro, abonament Allegro Smart na rok oraz 20 zł Goodie Cashback.

Odbiorca

Osoba, która w dniu złożenia wniosku nie posiadała żadnego produktu w banku Millennium oraz nie korzystała z poprzednich promocji Konta 360° lub Konta 360° Student.

Opłaty

0 zł za prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student, 0 zł za kartę pod warunkiem spełnienia określonych warunków.

Warunki otrzymania nagrody​

Otwarcie konta z dedykowanego linku, aktywacja aplikacji mobilnej oraz w każdym z 4 kolejnych miesięcy: zapewnienie wpływów 1 000 zł, wykonanie 1 transakcji kartą lub BLIKiem.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia, posiadająca numer PESEL, która w dniu składania wniosku nie posiadała żadnego produktu w banku Millennium oraz nigdy wcześniej nie korzystała z promocji Konta 360° lub Konta 360° Student. Jeżeli spełniasz te warunki, zapraszam Cię do kolejnej części artykułu. Objaśniam, że jeżeli kiedyś otworzyłeś konto w tym banku bez promocji, a potem je zamknąłeś to możesz wziąć udział w obecnej akcji “220 zł z Kontem 360”.

Konto za 0 zł tylko pod pewnymi warunkami

Za konto 360° zapłacisz 8 zł miesięcznie, za kartę do konta 7 zł, tych opłat unikniesz pod warunkiem, jeżeli:

 • zapewnisz w poprzednim miesiącu wpływ minimum 1 000 zł, wpływ musi pochodzić z innych banków lub z banku Millennium ale z konta innej osoby
 • wykonasz 1 transakcję kartą, Google Pay, Apple Pay lub BLIKiem

Za konto 360° Student nie zapłacisz ani grosza, karta natomiast kosztuje 4 zł miesięcznie. Ale możesz ją za darmo jeżeli wykonasz jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu.

Jak odebrać premię 220 zł?

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 21 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą korzystając ze specjalnej strony promocji. Musisz wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowych lub marketingowych od Banku przez kanały elektroniczne oraz przez telefon (wymóg zawarty w regulaminie). Konto możesz otworzyć na 3 sposoby:

 • Kurier – złóż wniosek online i podpisz umowę w obecności kuriera, konto będzie aktywne w przeciągu 1-3 dni.
 • Oddział – złóż wniosek online, a umowę podpisz w oddziale, konto będzie aktywne nawet w jeden dzień.
 • Online – załóż konto na “selfie”, zrób zdjęcie twarzy oraz dowodu osobistego, konto będzie aktywne nawet w 15 minut.

Nagroda

W ciągu 14 dni od otwarcia rachunku otrzymasz w wiadomości SMS:

 • pierwszą kartę podarunkową na Allegro o wartości 50 zł (ważna minimum 6 miesięcy)
 • kod do aktywacji usługi Allegro Smart na okres 12 miesięcy (ważny do 30 czerwca 2021 r.)

Nagroda dodatkowa 20 zł

Do 31 stycznia 2021 r. otrzymasz SMS z kodem do odbioru 20 zł (ważny 14 dni) wraz z informacją, jak z niego skorzystać w aplikacji Goodie.

Krok 2 - Aktywności

W każdym miesiącu styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2021 r.:
 • zapewnij wpływ w łącznej kwocie minimum 1 000 zł
 • wykonaj minimum 1 transakcję kartą lub BLIK na dowolną kwotę
Do końca 30 kwietnia 2020 r.:
 • aktywuj aplikację mobilną Millenet
 • wykonaj przynajmniej jedną płatność zbliżeniową telefonem (kwota dowolna)
 • jeśli wybrałeś otwarcie konta na ”selfie” odwiedź oddział banku i przedstaw dowód tożsamości oraz złóż wzór podpisu

Nagroda

Do 31 maja 2021 r. otrzymasz w wiadomości SMS drugą kartą podarunkową na Allegro o wartości 150 zł.

Nagrody są zwolnione z opodatkowania na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Ważne uwagi

Aby mieć pewność, że zrealizowałeś warunki promocji objaśniam dokładnie definicje regulaminu. Wpływ, który musisz zapewnić w 4 kolejnych miesiącach musi być na łączną kwotę minimum 1 000 zł w każdym z miesięcy, liczy się suma wpływów. Przelewy nie mogą pochodzić z Twojego innego konta prowadzonego w Millennium, najlepiej przelej kwotę z innego banku.
Płatności natomiast muszą być bezgotówkowe lub BLIK, nie może to być wypłata z bankomatu. Transakcje mogą być na dowolne kwoty, ale muszą być zapłatą za towary lub usługi, zarówno w sklepach stacjonarnych i online.
Zwracam uwagę, że spełnienie tych aktywności zapewni Ci brak opłat za konto i kartę!

Goodie Cashback

O co chodzi z tym Goodie? Otóż jest to program rabatowy banku Millennium, który działa podobnie jak Refunder, o czym pisałem w oddzielnym artykule. Za zakupy w popularnych sklepach otrzymujesz zwrot Cashback. Konto Goodie możesz założyć tutaj.

Cashback goodie

200 zł za kartę kredytową

Będąc już przy Allegro i Banku Millennium, zapraszam do oddzielnego artykułu, w którym opisuję jak odebrać 200 zł za kartę kredytową tego banku.

Podsumowanie

Bardzo łatwa i przyjemna promocja. Zaznaczam, że za samo założenie konta otrzymasz już 50 zł na Allegro, 20 zł Cashback Goodie oraz roczny abonament Allegro Smart, a spełnienie warunków na kolejny bon 150 zł jest naprawdę łatwe. Polecam.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *