PKO bp 200 Allegro

200 zł na Allegro w promocji PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych w Banku PKO BP

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł voucher Allegro.

Odbiorca

Nowy klient Banku PKO BP czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego w tym banku od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r.
Uwaga - brak karencji dla posiadaczy konta Inteligo.

Opłaty

Konto dla Młodych i karta są darmowe pod warunkiem wykonania 4 płatności w miesiącu. Konto za Zero i karta są darmowe pod warunkiem wykonania 5 płatności w miesiącu.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta PKO BP oraz rejestracja na dedykowanej strony promocji, wykonanie 3 transakcji bezgotówkowych kartą oraz 3 transakcji BLIK.

Taka promocja to naprawdę niezła gratka dla naszych czytelników. Warunki zdobycia nagrody w postaci bonu na Allegro o wartości 200 zł są naprawdę łatwe, a co najważniejsze, nie trzeba długo czekać na nagrodę. Wystarczy wykonać 3 transakcje kartą oraz 3 płatności BLIK aby w grudniu cieszyć się bonem 200 zł na Allegro. Promocja Banku PKO BP trwa do 18 grudnia 2020 r., jednak trzeba się śpieszyć ponieważ bank nagradza tylko 6 000 pierwszych klientów, dopóki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana. 

Dla kogo jest promocja?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca  obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz, która od 1 stycznia 2019 r. do 8 listopada 2020 r. , nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego w Banku PKO BP.

Posiadacze konta Inteligo mogą wziąć udział w promocji.

Opłaty - czyli co zrobić aby nie płacić?

W promocji biorą udział: Konto dla Młodych oraz Konto za Zero. Oczywiście można te konta mieć za darmo w bardzo łatwy sposób.

Zacznijmy od Konta dla Młodych, które jest dedykowane dla osób w wieku 18 – 26 lat. Konto to jest całkowicie darmowe, natomiast aby mieć kartę płatniczą również za darmo wystarczy wykonać 4 płatności w miesiącu (w tym również płatności BLIK). Nie wlicza się jedynie wypłat gotówki, transakcji anulowanych lub zwróconych oraz przelewów BLIK.

 • 0 zł prowadzenie konta
 • 0 zł/5 zł opłata za kartę (0 zł pod warunkiem wykonania 4 płatności kartą lub płatności BLIK)
 • 0 zł krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł wypłaty gotówki w bankomatach w Polsce i za granicą
 • 0 zł / 0,30 zł pakiet powiadomień SMS (5 pierwszych SMSów w miesiącu za 0 zł, pozostałe 0,30 zł)

Sprawdźmy teraz opłaty Konta za Zero. Konto jest faktycznie za zero, a karta jest również za zero pod warunkiem wykonania nią 5 płatności w miesiącu (w tym również płatności BLIK). Jeżeli tego nie zrobisz karta będzie Cię kosztować 10 zł miesięcznie.

 • 0 zł prowadzenie konta
 • 0 zł/10 zł opłata za kartę (0 zł pod warunkiem wykonania 5 płatności kartą lub płatności BLIK)
 • 0 zł krajowe przelewy internetowe
 • 0 zł wypłaty gotówki w bankomatach PKO BP
 • 10 zł wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce
 • 0 zł wypłata gotówki BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł wypłata gotówki z bankomatu za granicą
 • 6 zł / 0,30 zł pakiet powiadomień SMS (6 zł za pakiet 40 SMSów w miesiącu, każdy kolejny 0,30 zł)

Kroki do nagrody

Krok 1 - otwarcie konta

Do 18 grudnia 2020 r. załóż z dedykowanego linku PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą, klikając w przycisk Otwórz Konto. Konta możesz założyć na dwa sposoby:

 • Tradycyjnie przez internet, a następnie podpisując umowę przez kuriera
 • Pobierając aplikację IKO i weryfikując swoją osobę przez selfie (nie rekomendujemy tej opcji ponieważ występują problemy techniczne)

Pamiętaj o wyrażeniu wszystkich zgód marketingowych, to niezbędny warunek aby otrzymać nagrodę.

Krok 2 - rejestracja w promocji

Do 18 września 2020 r. zarejestruj się w promocji korzystając z formularza, który również znajduje się na stronach: PKO Konto za Zero lub PKO Konto dla Młodych

Wpisz swoje imię, nazwisko oraz numer PESEL, potwierdź przyciskiem Wyślij.

Krok 3 - aktywności na koncie

Do 15 stycznia 2020 r. wykonaj:

 • 3 transakcje bezgotówkowe kartą płatniczą (mogą być płatności zbliżeniowe telefonem)
 • 3 transakcje BLIK po wcześniejszej aktywacji aplikacji IKO

4 - Nagroda

Jeżeli spełnisz aktywności z kroku 3 w terminie do 22 listopada 2020 r. to otrzymasz nagrodę do 18 grudnia 2020 r. Natomiast, jeżeli spełnisz te aktywności później (maksymalnie do 15 stycznia 2021 r.), nagrodę otrzymasz do 12 lutego 2021 r.
Nagrodę w postaci elektronicznego vouchera Allegro o wartości 200 zł otrzymasz w powiadomieniach aplikacji IKO. Kod jest ważny do 31 października 2021 r.

Kilka słów o szczegółach...

Chciałbym zwrócić uwagę na kilka szczegółów i doprecyzować pojęcie transakcji. Za transakcję kartą uznajemy wszystkie operacje wykonane przy użyciu karty debetowej czyli zakupy w internecie, w sklepie stacjonarnym (tradycyjnie i zbliżeniowo) oraz zbliżeniowo przy użyciu telefonu. Za transakcje BLIK uznajemy płatności dokonane za pomocą 6 cyfrowego kodu BLIK wygenerowanego w aplikacji IKO.

Podsumowanie

Ta promocja to HIT! Bardzo łatwo spełnić warunki i nie trzeba pilnować terminów bo aktywności możemy wykonać od razu po aktywacji konta. Czy się opłaca? Jak dla mnie to najłatwiejsze 200 zł w ostatnich kilku miesiącach. Możemy kupić np. 6 bułek po 50 gr, za 3 zapłacić kartą, a za 3 BLIKiem. I tak z 3 zł robi się 200 zł. Oczywiście transakcje muszą być oddzielne. Czy dla Ciebie to również rentowne? Sam zdecyduj.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *