200 do empik Pko dla mlodych

200 zł do Empik.com z darmowym kontem PKO Konto dla Młodych w promocji PKO Bank Polski

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł do Empik.com.

Odbiorca

Osoba w wieku od 18 do 26 roku życia, która nie posiadała rachunku osobistego w PKO BP lub Inteligo od 1 stycznia 2019 r.

Opłaty

Konto dla Młodych jest darmowe. Karta jest darmowa pod warunkiem wykonania 4 transakcji kartą lub BLIK miesięcznie, w przeciwnym wypadku 5 zł miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Otwarcie konta oraz wykonanie 3 transakcji kartą oraz 3 transakcji BLIK.

To już druga edycja promocji PKO Konta dla Młodych przeznaczona dla osób w wieku od 18 do 26 lat. Do zdobycia jest voucher elektroniczny o wartości 200 zł na zakupy do Empik.com. Jeżeli jesteś w tym wieku to radzę się szybko decydować bowiem jest limit 500 pierwszych wniosków. Decyduje nie kolejność zgłoszeń, a kolejność wykonania zadań opisanych w promocji, które są bardzo łatwe.

Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział osoba w wieku od 18 do 26 lat, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz adres zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, która po 1 stycznia 2019 r. nie posiadała rachunku w PKO BP lub Inteligo.

Konto dla Młodych za zero?

Tak, Konto dla Młodych jest całkowicie darmowe. Karta do konta kosztuje 5 zł miesięcznie ale opłaty tej można uniknąć w bardzo prosty sposób: wystarczy wykonać w miesiącu 3 transakcje bezgotówkowe kartą oraz 3 transakcje BLIK.

  • 0 zł za prowadzenie Konta dla Młodych
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie, BLIKIEM lub kartą
  • płatności zbliżeniowe telefonem
  • płatności BLIKIEM
PKO dla młodych KV-Zdalna-Weryfikacja

Bardzo proste czynności do odebrania nagrody

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 18 października 2020 r. zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku wraz z kartą korzystając z dedykowanej strony promocji. Zaakceptuj regulamin oraz wszystkie wymagane zgody, w tym również marketingowe.

Krok 2 - Rejestracja w promocji

Do 18 października 2020 r., również korzystając z dedykowanej strony zgłoś swój udział w promocji (akapit “Zarejestruj się w promocji”).

Krok 3 - Aktywności

Do 16 listopada wykonaj 3 płatności bezgotówkowe kartą oraz 3 płatności BLIK, kwoty dowolne. Pamiętaj o limicie 500, jak już wspomniałem, decyduje kolejność wykonania aktywności.

4 - Nagroda

Voucher o wartości 200 zł do Empik.com otrzymasz do 30 listopada 2020 r. w powiadomieniach aplikacji IKO.

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

Kilka słów o szczegółach

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin promocji zalicza zarówno transakcje bezgotówkowe jak i zbliżeniowe.

  • Operacje bezgotówkowe kartą – każdy zakup towarów lub usług dokonany przy użyciu karty w terminalach płatniczych (tradycyjnie i zbliżeniowo) oraz w internecie lub poprzez płatność zbliżeniową telefonem i rozliczony w systemie banku z konta, do którego jest wydana karta.
  • Płatność zbliżeniowa telefonem – płatność telefonem z systemem działającym w technologii NFC ze środków na karcie przy użyciu aplikacji mobilnej IKO poprzez zbliżenie telefonu do czytnika terminala płatniczego POS.

Transakcje BLIK

Młodym raczej nie trzeba wyjaśniać co to jest transakcja BLIK, ponieważ jest to bardzo popularna forma płatności. Ale dla formalności wyjaśniam, to transakcja bezgotówkowa przy użyciu kodu BLIK generowanego z aplikacji mobilnej, w tym przypadku IKO.

Trzeba się śpieszyć

To naprawdę dobra promocja, a mając na uwadze limit 500 pierwszych osób, które wykonały aktywność, naprawdę trzeba się śpieszyć. Polecam wykonać 3 transakcje zbliżeniowe telefonem i 3 transakcje BLIK od razu po otrzymaniu karty.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *