Alior 1500 dla firm

200 zł na start + 1 500 zł w ciągu roku za iKonto Biznes w Alior Banku

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

200 zł na start, do 1 500 zł w przeciągu roku za aktywność.

Odbiorca

Nowy klient, osoba prowadząca działalność gospodarczą, która przed dniem złożenia wniosku o konto nie posiadała w tym banku rachunku firmowego dla danego numeru NIP.

Opłaty

0 zł za prowadzenie rachunku, 8 zł za kartę (wystarczą 4 transakcje w miesiącu aby była za darmo).

Warunki otrzymania nagrody​

Premia 200 zł za założenie rachunku oraz zasilenie kwotą minimum 500 zł. Premia do 1 500 zł za aktywne korzystanie z konta.

Bardzo interesująca propozycja dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, której organizatorem jest Bonnier Business Polska sp. z o.o. Na “dzień dobry” Alior Bank oferuje 200 zł, wystarczy założyć iKonto Biznes korzystając z dedykowanej strony i w przeciągu 60 dni zasilić je kwotą 500 zł, naprawdę śmiesznie łatwe pieniądze. W promocji “Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 9 edycja”, która potrwa do 12 października 2020 r., oprócz 200 zł mamy do zdobycia do 1 500 zł w przeciągu roku. Jak to osiągnąć? Szczegóły w dalszej części artykułu, wspomnę tylko, że dla prowadzących swój biznes wystarczą standardowe aktywności, które wykonują na co dzień.

1500 dla firmy Alior Bank

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja przeznaczona tylko dla nowych klientów. Osoba, która posiadała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP w Alior Banku przed przystąpieniem do akcji “Zgarnij Premię z iKonto Biznes Alior Banku – 9 edycja” jest wykluczona z udziału.

Opłaty

iKonto Biznes jest uważane za jedno z najkorzystniejszych rachunków dla małych firm, a co do opłat, to wystarczą 4 transakcje w miesiącu aby karta była za darmo. Prowadzenie samego rachunku jest bezwarunkowo darmowe.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta firmowego
 • 0 zł za kartę pod warunkiem wykonania 4 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe (Elixir)
 • 0 zł za korzystanie z bankomatów zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku
 • 0 zł za nielimitowane przelewy transgraniczne/SEPA internetowe w trybie zwykłym
 • 0 zł za pierwszy przelew natychmiastowy Express Elixir w miesiącu

Premia 200 zł? Łatwizna

Krok 1 - Rejestracja w promocji

Do 12 października 2020 r. zarejestruj się w promocji korzystając z dedykowanego linka, zaakceptuj regulamin akcji.

Krok 2 – Otwarcie rachunku

Do 12 października złóż wniosek o iKonto Biznes korzystając z linku, który otrzymasz w wiadomości email po wykonaniu kroku 1. Na tym etapie musisz wyrazić zgodę na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji. Ponieważ to nie bank jest organizatorem promocji, musi otrzymać od Ciebie na przekazanie organizatorowi informacji o spełnieniu przez Ciebie warunków odbioru nagrody.

Krok 3 - Formalności

W przeciągu 30 dni od złożenia wniosku ale nie później niż do 12 listopada 2020 r. podpisz umowę z bankiem.

Krok 4 – Wpływ

W przeciągu 60 dni od uruchomienia rachunku ale nie później niż do 11 stycznia 2020 r. zapewnij wpływ w łącznej kwocie minimum 500 zł.

Krok 5 – Spełnienie warunków

O spełnieniu warunków bank poinformuje Cię w wiadomości email najpóźniej do 1 lutego 2021 r. Ty w przeciągu 5 dni od otrzymania wiadomości musisz przekazać organizatorowi numer rachunku otwartego w promocji, na który ma wpłynąć premia.

Nagroda

Premię 200 zł otrzymasz na wskazany rachunek w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania wiadomości (patrz krok 6).

Nagrodę musisz wykazać po stronie przychodów w rozliczeniach swojej działalności.

Ważne informacje

Nie ma żadnych postanowień co do definicji zasilenia konta. Może to być dowolna forma: wpłata, przelew z dowolnego rachunku. W skrócie, regulamin nie reguluje tej kwestii, jest pełna dowolność. Aha, liczy się suma wpływów, niekoniecznie musisz wpłacać jednorazowo 500 zł. 

Jeżeli nie zdążysz przekazać numeru rachunku, na który ma wpłynąć nagroda w terminie, albo podasz błędne dane, nagroda przepadnie.

1 500 zł za standardowe aktywności

To dodatkowy bonus dla przedsiębiorców. Bank przyzna Tobie premie do 125 zł miesięcznie przez rok, czyli łącznie do 1 500 zł za standardowe aktywności związane z użytkowaniem konta. Warunek jest jeden, aby bank mógł naliczyć bonusy, musisz wykonać w każdym miesiącu minimum 4 transakcje. Zwracam też uwagę, że za ten warunek kartę do konta masz za darmo. “Cennik” nagród poniżej.

Alior 1500 zl dla firm

Definicje "Cennika"

Transakcje kartą

To płatności kartą za towary w punktach usługowo – handlowych w Polsce. Wykluczone są transakcje wykonane kartą walutową oraz transakcje o kodach MCC:

 • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne
 • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC,
  o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska)
 • 4111, określający m.in. usługi transportowe
 • 6012, określający instytucje finansowe
 • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych
 • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych
 • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne
 • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne

Średniomiesięczne saldo rachunku

Średniomiesięczne saldo jest obliczane na wszystkich rachunkach uczestnika (iKonto Biznes lub Rachunku 4×4 i rachunkach pomocniczych), w przypadku kont walutowych środki będą przeliczone po średnim kursie NBP z ostatniego roboczego dnia miesiąca, za który należna jest premia. Jak to jest liczone? Bank sumuje salda z każdego dnia miesiąca (saldo na koniec każdego dnia) i dzieli przez liczbę dni.

Naprawdę łatwe 1 700 zł

Jeżeli prowadzisz działalność i nie posiadałeś do tej pory rachunku zarejestrowanego na obecny numer NIP to ta propozycja jest naprawdę korzystna. Nie trzeba wiele, aktywności opisane w analizie to standardowe działania przedsiębiorcy. Polecam.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *