ING 160 robi dla młodych

160 zł za założenie Konta Mobi dla młodych w ING Banku Śląskim

Kolejna edycja promocji konta da młodych w ING Bank Śląski. Tym razem bank nagradza premią w wysokości 160 zł dla aktywnych użytkowników konta w wieku od 18 do 26 roku życia, którzy zdecydują się założyć rachunek z dedykowanego linku i spełnią kilka prostych warunków.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

160 zł w gotówce.

Odbiorca

Osoba w wieku od 18 do 26 roku życia, która w okresie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. nie była właścicielem ani współwłaścicielem konta w ING.

Opłaty

0 zł prowadzenie konta, 0 zł opłata za kartę.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Mobi wraz z kartą oraz wykonanie 10 płatności kartą lub BLIK - premia 100 zł.
Założenie Otwartego Rachunku Oszczędnościowego OKO i utrzymanie na nim salda powyżej 100 zł oraz 3 płatności BLIK w internecie – premia 160 zł (zamiast 100 zł) za wszystkie powyższe aktywności łącznie.

Dla kogo ta promocja?

Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich w wieku od 18 do 26 roku życia, które w okresie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. nie posiadały lub nie współposiadały w Banku ING któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP. Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie zakładając konto z dedykowanego linku, jeżeli założysz konto przez bankowość internetową ING to niestety będziesz wykluczony z promocji. W teorii więc regulamin “Do 160 zł za otwarcie konta Mobi” nie wyklucza obecnych klientów banku, ale w praktyce jeżeli masz już jakikolwiek inny produkt tego banku niż wymieniony powyżej to i tak nie będziesz mógł skorzystać z premii. System automatycznie przekieruje Cię do systemu internetowego banku lub odeśle do oddziału, co wykluczy Cię z udziału w promocji.

Opłaty

Prowadzenie Konta Mobi nic nie kosztuje, jest całkowicie za darmo, karta również jest za 0 zł.

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę płatniczą Visa Zbliżeniową, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING
  • 0 zł za wypłaty kodami BLIK z bankomatów w całej Polsce (telefonem)
  • 0 zł za przelewy na telefon w aplikacji Moje ING – możesz wysyłać i odbierać przelewy w każdy dzień tygodnia
Konto Mobi ING

Odbieramy 160 zł krok po kroku

Krok 1 - Wniosek

Do 31 grudnia 2020 r., korzystając z dedykowanej strony promocji, złóż wniosek o Konto Mobi wraz z kartą debetową. Koniecznie wyraź zgodę na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.
Na tym etapie również zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO. 

Krok 2 - Aktywności na 100 zł

Do 31 stycznia 2021 r. wykonaj minimum 10 transakcji kartą lub BLIKiem. Za ten warunek przysługuje Ci nagroda 100 zł.

Krok 3 - Aktywności na 160 zł

Jeżeli zamiast 100 zł chcesz otrzymać 160 zł to oprócz kroku 2 musisz dodatkowo do 31 stycznia 2020 r. spełnić poniższe wymagania:

  • wykonaj 3 transakcje BLIK płacąc za zakupy przez Internet (mogą to być transakcje w ramach tych 10 opisanych w Kroku 2)
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji i utrzymaj na nim saldo powyżej 100 zł.

Nagroda

Premia 100 zł lub 160 zł wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 18 lutego 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Podatek

Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin określa je w bardzo prosty sposób, są to transakcje bezgotówkowe dokonane przy użyciu Karty lub BLIKA za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon. Transakcje anulowane / wycofane (transakcja zrealizowana przez klienta, która na jego wniosek lub z przyczyn technicznych została anulowana, a pieniądze zostały zwrócone na jego konto) oraz wypłaty gotówki nie są brane pod uwagę.

Cel oszczędnościowy na OKO

Otwarcie Otwartego Rachunku Oszczędnościowego OKO jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w promocji, nawet jeżeli zdecydujesz się tylko na premię 100 zł. Natomiast, jeśli interesuje Cię wyższa premia 160 zł musisz dodatkowo założyć na rachunku OKO cel oszczędnościowy, wpłacić na niego minimum 100 zł i utrzymać to saldo aż do 31 stycznia 2021 r. Poźniej możesz tą kwotę (wraz z odsetkami) wypłacić nie ponosząc żadnych dodatkowych opłat.

Podsumowanie

160 zł to nadal ciekawa propozycja ING dla młodych, świadczy o tym popularność poprzednich edycji. Jeśli jesteś osobą, która docenia nowinki techologiczne, świetną bankowość elektroniczną i mobilną, to polecam tą promocję.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *