ING konto osobiste promocja 160zl

160 zł za założenie Konta Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

160 zł w gotówce.

Odbiorca

Osoba fizyczna, która w okresie od 1 kwietnia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku ING któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

Opłaty

Prowadzenie konta jest bezwzględnie darmowe, karta również jest darmowa pod warunkiem wykonania płatności 300 zł miesięcznie (200 zł dla osób do 26 roku życia).

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Direct lub Komfort z kartą i Otwartego Konta Oszczędnościowego oraz płatności kartą lub BLIK na minimum 1 000 zł – za ten warunek premia 100 zł. Dodatkowo za wykonanie 3 płatności BLIK za zakupy online oraz zapewnienie 3 wpływów w trzech dowolnych miesiącach na minimum 1 000 zł miesięcznie – premia 160 zł (zamiast 100 zł).

Kolejna edycja promocji konta osobistego w banku z lwem. ING Bank Śląski tym razem nagradza premią w wysokości 160 zł dla aktywnych użytkowników konta, którzy zdecydują się założyć rachunek z dedykowanego linku i spełnią kilka łatwych i prostych warunków.

Dla kogo ta promocja?

Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie od 1 kwietnia 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. nie posiadały lub nie współposiadały w Banku ING któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP. Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie zakładając konto z dedykowanego linku, jeżeli założysz konto przez bankowość internetową ING to niestety będziesz wykluczony z promocji. W teorii więc regulamin “Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort ” nie wyklucza obecnych klientów banku, ale w praktyce jeżeli masz już jakikolwiek inny produkt tego banku niż wymieniony powyżej to i tak nie będziesz mógł skorzystać z premii. System automatycznie przekieruje Cię do systemu internetowego banku lub odeśle do oddziału, co wykluczy Cię z udziału w promocji.

Opłaty

Prowadzenie Konta Direct nic nie kosztuje, jest całkowicie za darmo, opłaty za kartę również możesz uniknąć w bardzo prosty sposób. Jeżeli masz 18 – 26 lat to wystarczy zrobić transakcje kartą na kwotę minimum 200 zł, a jeżeli masz powyżej 26 lat – transakcję na kwotę minimum 300 zł w danym okresie rozliczeniowym (okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca). W przeciwnym wypadku za kartę zapłacisz 7 zł miesięcznie.

Konto Direct

  • 0 zł za prowadzenie konta (za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale Banku. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych określone są w Tabeli opłat i prowizji)
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez Internet (za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET)
  • 0 zł za korzystanie z karty Visa zbliżeniowa, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING (pod warunkiem wykonania transakcji, o których wspomniałem wcześniej, w pozostałych przypadkach 7 zł / miesięcznie)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

W promocji bierze udział również konto Komfort, dla bardziej wymagających klientów. Konto Komfort kosztuje 12 zł miesięcznie i tej opłaty nie da się uniknąć. Więcej o Koncie Komfort znajdziesz TUTAJ.

Karta ing bank

Odbieramy 160 zł krok po kroku

Krok 1 - Wniosek

Do 30 września 2020 r., korzystając z dedykowanej strony promocji, złóż wniosek o Konto Direct lub Komfort wraz z kartą debetową. Koniecznie wyraź zgodę na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.
Na tym etapie również zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO. Konta muszą być aktywowane do 30 września 2020 r.

Krok 2 - Aktywności na 100 zł

Do 31 grudnia 2020 r. wykonaj kartą lub BLIKiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1 000 zł. Za ten warunek przysługuje Ci nagroda 100 zł.

Krok 3 - Aktywności na 160 zł

Jeżeli zamiast 100 zł chcesz otrzymać 160 zł to oprócz kroku 2 musisz dodatkowo do 31 grudnia 2020 r. spełnić poniższe wymagania:

  • wykonaj 3 transakcje BLIK płacąc za zakupy przez Internet (mogą to być transakcje w ramach kwoty 1000 zł opisanej w Kroku 2)
  • zapewnij 3 w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji łączny wpływ na min. 1 000 zł (z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury)

Nagroda

Premia 100 zł lub 160 zł w wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 stycznia 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć OKO.

Podatek

Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Kilka ważnych słów o szczegółach

Aby uniknąć przykrych niespodzianek zaglądam do regulaminu promocji
„Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” i uściślam pojęcia użyte w tej promocji.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin określa je w bardzo prosty sposób, są to transakcje bezgotówkowe dokonane przy użyciu Karty lub BLIKA za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon. Transakcje anulowane / wycofane (transakcja zrealizowana przez klienta, która na jego wniosek lub z przyczyn technicznych została anulowana, a pieniądze zostały zwrócone na jego konto) oraz wypłaty gotówki nie są brane pod uwagę.

Wpływy

Regulamin jasno określa, iż za wpływ na Konto otwarte w ramach promocji uważane jest wynagrodzenie, renta lub emerytura. Wpływ nie może być́ przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą̨ też brane pod uwagę̨ wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Podsumowanie

Być może 160 zł nie powala na kolana, a zazwyczaj ING nie proponuje bajońskich kwot w promocjach ale jeżeli zależy Ci na dobrej obsłudze, świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej to warto skorzystać z usług tego Banku. Nie wiem czy jest inny bank, który oferuje tyle nowoczesnych usług technologicznych i tak szeroką gamę płatności mobilnych. Reasumując – jeżeli lubisz nowinki i zależy Ci na wygodzie życia codziennego to ta oferta jest dla Ciebie.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *