ING konto osobiste promocja 160zl

160 zł za założenie Konta Direct lub Komfort w ING Banku Śląskim

Kolejna edycja promocji konta osobistego w banku z lwem. ING Bank Śląski tym razem nagradza premią w wysokości 160 zł dla aktywnych użytkowników konta, którzy zdecydują się założyć rachunek z dedykowanego linku i spełnią kilka prostych warunków.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

160 zł w gotówce.

Odbiorca

Osoba fizyczna, która w okresie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. nie posiadała lub nie współposiadała w Banku ING któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP.

Opłaty

Prowadzenie konta jest bezwzględnie darmowe, karta również jest darmowa pod warunkiem wykonania płatności 300 zł miesięcznie (200 zł dla osób do 26 roku życia).

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Direct lub Komfort z kartą i Otwartego Konta Oszczędnościowego oraz płatności kartą lub BLIK na minimum 1 000 zł – za ten warunek premia 100 zł. Dodatkowo za otwarcie rachunku oszczędnościowego OKO i ulokowanie minimum 300 zł oraz wykonanie 3 płatności BLIK za zakupy online oraz zapewnienie 3 wpływów w trzech dowolnych miesiącach na minimum 1 000 zł miesięcznie – premia 160 zł (zamiast 100 zł).

Dla kogo ta promocja?

Oferta kierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie od 1 lipca 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r. nie posiadały lub nie współposiadały w Banku ING któregokolwiek z następujących kont osobistych: Konto z Lwem Direct, Konto z Lwem Komfort, Konto z Lwem Mobi, Konto z Lwem Premium, Konto z Lwem Klasyczne, Konto z Lwem Student, Konto z Lwem PRP. Z promocji można skorzystać tylko i wyłącznie zakładając konto z dedykowanego linku, jeżeli założysz konto przez bankowość internetową ING to niestety będziesz wykluczony z promocji. W teorii więc regulamin “Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort ” nie wyklucza obecnych klientów banku, ale w praktyce jeżeli masz już jakikolwiek inny produkt tego banku niż wymieniony powyżej to i tak nie będziesz mógł skorzystać z premii. System automatycznie przekieruje Cię do systemu internetowego banku lub odeśle do oddziału, co wykluczy Cię z udziału w promocji.

Opłaty

Prowadzenie Konta Direct nic nie kosztuje, jest całkowicie za darmo, opłaty za kartę również możesz uniknąć w bardzo prosty sposób. Jeżeli masz 18 – 26 lat to wystarczy zrobić transakcje kartą na kwotę minimum 200 zł, a jeżeli masz powyżej 26 lat – transakcję na kwotę minimum 300 zł w danym okresie rozliczeniowym (okres rozliczeniowy trwa od 29 dnia miesiąca do 28 dnia kolejnego miesiąca). W przeciwnym wypadku za kartę zapłacisz 7 zł miesięcznie.

Konto Direct

  • 0 zł za prowadzenie konta (za wyjątkiem wpłaty/wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale Banku. Pozostałe opłaty i prowizje dla kart płatniczych określone są w Tabeli opłat i prowizji)
  • 0 zł za krajowe przelewy w PLN, które robisz przez Internet (za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR, BlueCash, SORBNET)
  • 0 zł za korzystanie z karty Visa zbliżeniowa, którą podłączysz do konta walutowego w aplikacji Moje ING (pod warunkiem wykonania transakcji, o których wspomniałem wcześniej, w pozostałych przypadkach 7 zł / miesięcznie)
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju

W promocji bierze udział również konto Komfort, dla bardziej wymagających klientów. Konto Komfort kosztuje 12 zł miesięcznie i tej opłaty nie da się uniknąć. Więcej o Koncie Komfort znajdziesz TUTAJ.

Karta ing bank

Odbieramy 160 zł krok po kroku

Krok 1 - Wniosek

Do 31 grudnia 2020 r., korzystając z dedykowanej strony promocji, złóż wniosek o Konto Direct lub Konto Komfort wraz z kartą debetową. Koniecznie wyraź zgodę na przekazywanie przez Bank, w sposób elektroniczny, informacji handlowych (marketingowych) i profilowanych informacji handlowych.
Na tym etapie również zawrzyj umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe OKO. 

Krok 2 - Aktywności na 100 zł

Do 31 marca 2021 r. wykonaj kartą lub BLIKiem transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę 1 000 zł. Za ten warunek przysługuje Ci nagroda 100 zł.

Krok 3 - Aktywności na 160 zł

Jeżeli zamiast 100 zł chcesz otrzymać 160 zł to oprócz kroku 2 musisz dodatkowo do 31 marca 2020 r. spełnić poniższe wymagania:

  • wykonaj 3 transakcje BLIK płacąc za zakupy przez Internet (mogą to być transakcje w ramach kwoty 1000 zł opisanej w Kroku 2)
  • zapewnij w każdym z 3 dowolnych miesięcy trwania promocji łączny wpływ na min. 1 000 zł (z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury)
  • otwórz przynajmniej jeden cel oszczędnościowy na OKO założonym w promocji i utrzymaj na nim minimum 300 zł.

Nagroda

Premia 100 zł lub 160 zł wpłynie na Twoje Otwarte Konto Oszczędnościowe do 15 kwietnia 2021 r. Do tego dnia nie możesz zamknąć rachunku osobistego, karty ani OKO.

Podatek

Nagroda jest zwolniona z podatku od osób fizycznych.

Kilka ważnych słów o szczegółach

Aby uniknąć przykrych niespodzianek zaglądam do regulaminu promocji
„Do 160 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort” i uściślam pojęcia użyte w tej promocji.

Transakcje bezgotówkowe

Regulamin określa je w bardzo prosty sposób, są to transakcje bezgotówkowe dokonane przy użyciu Karty lub BLIKA za towary i usługi np. w sklepach stacjonarnych, internetowych, przez telefon. Transakcje anulowane / wycofane (transakcja zrealizowana przez klienta, która na jego wniosek lub z przyczyn technicznych została anulowana, a pieniądze zostały zwrócone na jego konto) oraz wypłaty gotówki nie są brane pod uwagę.

Wpływy

Regulamin jasno określa, iż za wpływ na Konto otwarte w ramach promocji uważane jest wynagrodzenie, renta lub emerytura. Wpływ nie może być́ przekazywany z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą̨ też brane pod uwagę̨ wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Podsumowanie

Być może 160 zł nie powala na kolana, a zazwyczaj ING nie proponuje bajońskich kwot w promocjach, ale jeżeli zależy Ci na dobrej obsłudze, świetnej bankowości elektronicznej i mobilnej to warto skorzystać z usług tego Banku. Nie wiem czy jest inny bank, który oferuje tyle nowoczesnych usług technologicznych i tak szeroką gamę płatności mobilnych. Reasumując – jeżeli lubisz nowinki i zależy Ci na wygodzie życia codziennego to ta oferta jest dla Ciebie.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *