mbank 160

160 zł za konto osobiste mBank + 2% do 10 000 zł na rachunku Moje Cele

Od razu po zakończeniu poprzedniej edycji promocji mBank, nie czekając ani chwili, rozpoczął kolejną, już X odsłonę promocji konta osobistego. Podobnie jak w poprzednich wersjach do otrzymania jest 160 zł w 3 ratach: 100 zł i dwa razy po 30 zł. Warunki nie są trudne, wystarczy zapewnić wpływ minimum 1 000 zł w każdym z kolejnych 2 miesięcy oraz wykonać 5 transakcji kartą lub BLIKiem. Dodatkowo możemy uzyskać 2% na rachunku Moje Cele do kwoty 10 000 zł, na okres 3 miesięcy.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

160 zł w gotówce, 2% na rachunku Moje Cele do 10 000 zł.

Odbiorca

Nowy klient, który po 1 stycznia 2017 r. nie posiadał konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.

Opłaty

0 zł prowadzenie konta, 0 zł opłata za kartę pod warunkiem wykonania 1 płatności w miesiącu (w przeciwnym wypadku 7 zł / miesięcznie).

Warunki otrzymania nagrody​

Wpływ minimum 1 000 zł w każdym z kolejnych 2 miesięcy oraz wykonanie 5 transakcji kartą lub BLIKiem.

Kto może wziąć udział w promocji?

Akcja skierowana jest do osób, które od stycznia 2017 r. nie były posiadaczami ani współposiadaczami rachunku osobistego ani oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Posiadanie innego produktu w tym banku nie wyklucza z udziału w promocji.

Czy eKonto może być za 0 zł?

Tak, może być za zero. Konto jest bezwarunkowo darmowe, karta natomiast kosztuje 7 zł miesięcznie ale też może być za darmo pod warunkiem wykonania jednej płatności w miesiącu.

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • 0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wszystkie wypłaty z bankomatów za granicą
mbank ekonto 160

Odbieramy 160 zł w prostych krokach

Krok 1 - Wniosek o konto

Do 27 stycznia 2021 r. złóż wniosek o konto wraz z kartą oraz rachunkiem Moje Cele korzystając z dedykowanej strony promocji. Koniecznie zaznacz wymagane oświadczenia i akceptację regulaminu.

Krok 2 – Podpisanie umowy

Podpisz umowę u kuriera lub w placówce banku.

Krok 3 - Aktywności na 100 zł

 • W przeciągu 7 dni od dnia otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ minimum 1 000 zł
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 5 transakcji kartą lub BLIK na dowolne kwoty

Krok 4 - Aktywności na 2 x 30 zł

W każdym z kolejnych dwóch miesięcy wykonaj te same aktywności tj.:

 • W przeciągu 7 dni od dnia otwarcia rachunku zapewnij jednorazowy wpływ minimum 1 000 zł
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonaj 5 transakcji kartą lub BLIK na dowolne kwoty

Nagroda

Nagrody wpłyną na Twoje konto oddzielnie (100 zł, 30 zł i 30 zł), każda w terminie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia wymaganych aktywności.

Przykład
Jeśli otworzysz konto 5 października 2020 r., to do 12 października będziesz musiał zapewnić wpływ minimum 1000 zł. Do końca listopada musisz wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą lub BLIK na kwoty dowolne. Premię 100 zł otrzymasz w grudniu 2020 r. W tym też miesiącu powinieneś spełnić te same warunki aktywności (wpływ 1 000 zł + 5 transakcji), premię 30 zł otrzymasz w styczniu 2021 r. I analogicznie w styczniu powinieneś spełnić warunki aktywności aby otrzymać kolejne 30 zł, które wpłynie na Twoje konto do końca lutego 2021 r.

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

2% na oszczędnościach

2% to dodatkowy bonus dla uczestników promocji “eKonto z premią – X edycja”.
Jeżeli interesuje Cię takie oprocentowanie to podczas składania wniosku o konto złóż wniosek o rachunek Moje Cele. Możesz to zrobić również później poprzez aplikację mobilną lub po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. Rachunek ten to taka elektroniczna skarbonka, w której możesz zdefiniować sposób oszczędzania na 3 sposoby:

 • zaokrąglasz transakcje do pełnych dziesiątek, np. kiedy płacisz za pizzę 26,50 zł,
to odkładasz 3,50 zł na wybrany cel.
 • ustalasz stałą kwotę przy każdej transakcji
kiedy wybierzesz 3 zł,
to po każdej transakcji powyżej 10 zł
odłożysz 3 zł na wybrany cel.
 • określasz procent od każdej transakcji,
kiedy wybierzesz 10%,
to płacąc za bilet do kina 15 zł,
odłożysz 1,5 zł na wybrany cel.

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 2% powinieneś zapewnić w każdym z kolejnych 3 pełnych miesięcy kalendarzowych po jego otwarciu saldo powyżej 100 zł. Oznacza to, że suma wpływów w każdym miesiącu była wyższa od sumy obciążeń. Stawka 2% będzie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniasz ten warunek. Maksymalna kwota lokaty z takim oprocentowaniem to 10 000 zł.

Sprawdzam szczegóły

Transakcja kartą

To bezgotówkowa transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym (płatność́ kartą lub telefonem za zakupy) zarówno w sklepie stacjonarnym jak i internetowym. Warunek ten spełniają też transakcje Google Pay, Apple Pay oraz mTransfer.

Transakcja BLIK

To transakcja zakupu w punkcie handlowo-usługowym lub w internecie z użyciem kodu BLIK.

Transakcje nie mogą być anulowane ani zwrócone.

Podsumowanie

160 zł to nadal atrakcyjna propozycja mBanku, a to jest już X edycja tej promocji więc, jak widać, jest bardzo popularna, a jak popularna – to dobra. Do tego ciekawe możliwości automatycznego oszczędzania oferowane na rachunku Moje Cele sprawiają, że to naprawdę korzystna oferta. Będąc już posiadaczem konta w mBanku możesz skorzystać z również z programu poleceń, o czym pisałem w tym artykule:

Ważne dokumenty

Komentarze o “160 zł za konto osobiste mBank + 2% do 10 000 zł na rachunku Moje Cele”

 1. Pingback: Voucher 100 zł, głośnik bezprzewodowy, torba sportowa czy walizka kabinowa? Odbierz prezent za samo otwarcie konta w mBank - Skoknakase.pl

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *