150-zl-za-konto-osobiste-citikonto-citi-handlowy-edycja-2

150 zł za darmowe konto osobiste CitiKonto w Citi Handlowym. Łatwe warunki!

Takiej promocji konta osobistego w Citi Handlowym dawno nie było. Citibank oferuje CitiKonto dla nowych klientów na niesamowicie korzystnych warunkach, które jest bezwarunkowo darmowe. Otrzymasz konto za 0 zł, obsługę karty z usługą wielowalutową za 0 zł i 3 pierwsze przelewy natychmiastowe również za darmo. Warunki do spełnienia są bardzo łatwe, wystarczy jedno logowanie do aplikacji mobilnej Citi Mobile, wpłata na konto 100 zł, płatność telefonem 100 zł i wpływ wynagrodzenia na minimum 2 000 zł i cieszymy się nagrodą 150 zł. Dla wyjadaczy promocji bankowych to niezła gratka, trzeba jednak się śpieszyć bowiem w promocji może wziąć udział tylko pierwszych 5 000 klientów – co uwierzcie, nie jest dużo. Do póki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana. I co ważne – wszystkie warunki możesz spełnić od razu, a potem tylko czekać na nagrody. Nie zwlekaj – czytaj dalej i odbierz bonus.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

150 zł w gotówce.

Odbiorca

Nowy klient, czyli osoba, która po 1 stycznia 2020 r. nie posiadała w Citi Handlowym konta osobistego lub oszczędnościowego.

Opłaty

0 zł - bezwarunkowo darmowe.

Warunki otrzymania nagrody​

Bardzo łatwe, jedno logowanie do aplikacji mobilnej, wpłata na konto 100 zł, płatność telefonem na 100 zł, wpływ wynagrodzenia minimum 2 000 zł.

Bardzo krótki okres karencji

Kto może wziąć udział w promocji? Otóż okres karencji jest wyjątkowo krótki i w promocji mogą wziąć udział osoby, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały w Banku Citi Handlowy konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego. Tak krótki okres jest naprawdę rzadko spotykany w promocjach bankowych. Posiadanie innego produktu w tym banku np. karty kredytowej nie wyklucza z tej promocji. Dlatego polecam skorzystanie również z atrakcyjnych akcji kart kredytowych opisanych na naszym blogu.

Czy rzeczywiście za 0 zł?

Dokładnie tak, konto jest oczywiście darmowe, prowadzenie jest za 0 zł, karta jest za 0 zł, a nawet 3 pierwsze przelewy natychmiastowe Eliksir są darmowe. Nie ma ukrytych kosztów, ani gwiazdek. Zwracam jednak uwagę na płatne usługi CitiAlerts oraz CitiPhone, które są już niestety płatne i nie potrzebne w promocji. CitiPhone jest automatycznie aktywowana po uruchomieniu konta, jeżeli nie chcesz płacić za tą usługę musisz po aktywacji rachunku wysłać zgłoszenie przez bankowość elektroniczną.

Zakładka Kontakt-> Napisz nową wiadomość-> Dyspozycje-> Rachunki osobiste-> Usługa CitiPhone – Wyłącz.

Zapytanie citibank online

Łatwa droga do 150 zł

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 5 grudnia 2020 r. złóż wniosek o CitiKonto w promocji i zawrzyj umowę korzystając z dedykowanej strony promocji. Następnie w przeciągu 10 dni zaakceptuj regulamin promocji, najlepiej zrobić to od razu.

Krok 2 – Wynagrodzenie

Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta, zapewnij jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia w wysokości minimum 2 000 zł.

Nagroda

Za spełnienie powyższego kroku przysługuje Ci pierwsza nagroda 50 zł, która pojawi się na rachunku do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto CitiKonto.

Krok 3 - Logowanie do Citi Mobile

Do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyłeś konto zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej Citi Mobile oraz zapewnij wpłatę z innego banku w wysokości minimum 100 zł.

Nagroda

Za spełnienie powyższego kroku przysługuje Ci druga nagroda 50 zł, która wpłynie nie później niż do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

Krok 3 - transakcje mobilne

Do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj transakcje bezgotówkowe za pośrednictwem Google Pay lub Apple Pay na łączną kwotę minimum 100 zł.
Transakcje nie mogą być zwrócone.

Nagroda

To już ostatni krok, za który przysługuje Ci premia 50 zł, która pojawi się na koncie nie później niż do ostatniego dnia czwartego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu w którym otwarto konto.

Wszystkie nagrody zwolnione są z podatku od osób fizycznych (podstawa: art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych).

Przykład
Zakładasz konto we wrześniu, do końca października musisz wpłacić minimum 100 zł i raz zalogować się do CitiMobile, nagrodę otrzymasz w listopadzie.
Transakcje mobilne Google Pay / Apple Pay na minimum 100 zł musisz wykonać do końca listopada, bonus otrzymasz w grudniu. Jedną wpłatę z tytułu wynagrodzenia na kwotę minimum 2 000 zł musisz zapewnić do końca grudnia, premie otrzymasz w styczniu.

Wpłata

Wpłata w wysokości minimum 100 zł musi być wpłatą jednorazową, nie liczy się suma wpłat. Przykład: oddzielna wpłata 40 zł i 60 zł nie zalicza warunku promocji. Przelew musi pochodzić z rachunku nie prowadzonego w CitiBanku. Może to być wpłata z innego Twojego konta. Co ciekawe, bank uznaje wpłaty w fintechów walutowych takich jak Revolut czy Cinkciarz.

Płatności Google Pay i Apple Pay

Należy podłączyć kartę CitiBanku do Google Pay lub Apple Pay i wykonać płatności mobilne na łączną kwotę 100 zł, tutaj liczy się suma transakcji czyli może być ich kilka, a łącznie na minimum 100 zł. Transakcje mogą być również w internecie ale za pomocą technologii Google Pay lub Apple Pay.

Wynagrodzenie

Podobnie jak w przypadku wpłaty wynagrodzenie musi być jednorazową wpłatą na kwotę minimum 2 000 zł. Przykład: oddzielne wpływy 800 zł i 1 200 zł nie zaliczają warunku promocji.

Ważne uwagi do promocji

Wszystkie warunki możesz spełnić od razu po aktywacji konta, nagrody jednak będą wpływać zgodnie z opisanym wyżej harmonogramem. Taka możliwość to rzadkość w promocjach bankowych, zazwyczaj musimy trzymać się terminów opisanych regulaminem.

Konta nie możesz zamknąć do momentu otrzymania ostatniej nagrody. Jeżeli zdecydujesz się na konto wspólne nagrodę odbierze tylko pierwszy współposiadacz.
Co jest najfajniejsze, jeśli nie wywiązujesz się z któregoś warunku to nadal możesz korzystać z pozostałych premii, przepada tylko jedna.

Proste zasady, premia 150 zł i darmowe konto

Podsumowując akcję muszę przyznać, że CitiBank wyszedł z naprawdę ciekawą ofertą. Bank kojarzony jest z drogimi usługami, a tu niespodzianka, konto jest darmowe. Warunki są niezmiernie łatwe i możemy je wykonać od razu, a potem tylko czekać na nagrody. Dla łowców okazji to prawdziwy rarytas.

Połącz akcje i zgarnij jeszcze więcej

Oprócz opisanej promocji możesz również skorzystać z akcji kart kredytowych CitiBanku i zarobić jeszcze więcej.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *