150 zl ing karta

Łatwe 150 zł w promocji karty kredytowej Mastercard ING Bank Śląski

150 zł za 3 transakcje kartą kredytową na dowolne kwoty. Taką promocję przygotował dla swoich klientów ING Bank Śląski, premia nieduża ale warunki są tak łatwe, że żal nie skorzystać. Aby uzyskać nagrodę 150 zł musisz złożyć wniosek o kartę kredytową Mastercard w oddziale banku lub bankowości elektronicznej podając specjalny kod. Jeżeli nie jesteś jeszcze klientem ING to polecamy promocje kont osobistych poniżej, po założeniu rachunku otrzymasz dostęp do bankowości internetowej Moje ING, przez którą będziesz mógł wnioskować o kartę w promocji z bonusem.

Akcja „Zyskaj 150 zł z kartą kredytową Mastercard” trwa do 17 grudnia 2020 r. lub do wyczerpania limitu pierwszych 3 600 wniosków. Do póki link promocji jest aktywny, limit nie został jeszcze wyczerpany i nagroda jest gwarantowana, warto się pospieszyć.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

150 zł na rachunek karty kredytowej.

Odbiorca

Osoba, która od 1 października 2018 r. nie była posiadaczem karty kredytowej w ING.

Opłaty

0 zł za pod warunkiem wykonania transakcji na kwotę 500 zł miesięcznie, w przeciwnym wypadku 50 zł rocznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Bardzo łatwe, wystarczy wykonać 3 transakcje kartą na dowolne kwoty.

Kto może skorzystać z promocji?

W akcji mogą wziąć udział osoby, które po 1 października 2018 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w ING Bank Śląski.

Ile kosztuje karta?

Wystarczy korzystać aktywnie, aby karta była za darmo. Dla karty Mastercard średniomiesięczna wartość transakcji to minimum 500 zł, jeżeli spełnimy ten warunek, karta będzie za darmo. Istotne jest to, że bank liczy średnią na podstawie wszystkich transakcji dokonanych w zakończonym okresie rocznym. Oznacza to, że jeżeli w jednym miesiącu wykonamy transakcje na kwotę mniejszą niż 500 zł, to w kolejnych miesiącach powinniśmy wykonać ich odpowiednio więcej. Jeżeli nie spełnimy tego warunku, za kartę zapłacimy 50 zł rocznie.

Odbieramy 150 zł

Krok 1 - Złożenie wniosku o konto

Jeżeli nie posiadasz konta w ING załóż rachunek korzystając z aktualnych promocji:

Krok ten nie jest obowiązkowy dla uzyskania premii za kartę kredytową, ale pozwala uzyskać dodatkową premię i ułatwia złożenie wniosku o kartę kredytową (posiadając już dostęp do Moje ING).

Krok 2 - Wniosek o kartę

Do 17 grudnia 2020 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard w bankowości elektronicznej Moje ING lub w oddziale banku. Koniecznie podaj kod promocji:

CM200928922

Krok 3 - Umowa

Do 18 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o kartę w Moim ING lub w oddziale banku.

Krok 3 - Aktywności

Do 31 stycznia 2020 r. wykonaj minimum 3 transakcje bezgotówkowe kartą.

Nagroda

Premię 150 zł otrzymasz na rachunek karty kredytowej w terminie:

  • do 31 grudnia 2020 r. jeżeli wykonasz transakcje do 31 listopada 2020 r.
  • do 28 lutego 2021 r. jeżeli wykonasz transakcje do 31 stycznia 2021 r.

Podatkiem od nagrody zajmie się bank.

Warto wiedzieć

Transakcje

Są to dokonane przy użyciu karty transakcje bezgotówkowe, gotówkowe, przelewy kartowe, transakcje polecenia przelewu, transakcje polecenia zapłaty, a także transakcje na odległość́, niewymagające fizycznego przedstawienia karty w szczególności: telefoniczne, pocztowe i przez internet, nie będące transakcjami zwróconymi. Zwracam uwagę, że za każdą transakcję gotówkową bank pobiera prowizję, nie warto ich wykonywać żadną kartą kredytową.

Łatwe warunki

Premia nie jest może powalająca, ale warunki do spełnienia są bardzo łatwe. Co prawda inne banki oferują dużo więcej w promocjach kart kredytowych ale analogicznie i warunki są dużo trudniejsze. Polecam tą promocję, a będąc już przy ING, warto również założyć konto w promocji (patrz Krok 1).

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *