mbank konto promocja 140 zl

140 zł w promocji eKonta mBank oraz 2,5% do 20 000 zł na rachunku Moje Cele

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

140 zł w gotówce, 2,5% na rachunku oszczędnościowym Moje Cele do 20 000 zł.

Odbiorca

Nowy klient banku czyli osoba która od 01.01.2017 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Opłaty

eKonto osobiste jest darmowe, karta debetowa również może być darmowa pod warunkiem wykonania nią 1 transakcji (lub Google Pay / Apple Pay / BLIK) w miesiącu. W przeciwnym wypadku karta kosztuje 7 zł miesięcznie.

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie eKonta osobistego, zasilenie go kwotą min. 1 000 zł w przeciągu 7 dni oraz wykonanie 5 transakcji kartą lub BLIK – premia 100 zł. Zapewnienie w kolejnym miesiącu wpływu min. 1 000 zł oraz 5 transakcji kartą lub BLIK – premia 40 zł.

To już dziewiąta edycja promocji “eKonto z premią” w mBanku, co świadczy o ogromnej popularności tej akcji. Na przystąpienie mamy czas do 30 września 2020 r. i nie ma limitu wniosków, wystarczy zmieścić się w terminie i nie musimy się martwić czy ktoś nas wyprzedzi. W obecnej odsłonie mamy do zdobycia 140 zł i 2,5% na koncie oszczędnościowym Moje Cele (do 20 000 zł) – rachunku służącym do automatycznego oszczędzania. Prosta aktywność w pierwszym miesiącu daje nam premię 100 zł, taka sama aktywność w kolejnym miesiącu – dodatkowe 40 zł.
Możemy też skorzystać z preferencyjnych warunków na rachunku Moje Cele. Wystarczy zapewnić saldo minimum 100 zł w każdym miesiącu, aby cieszyć się oprocentowaniem 2,5%. Podwyższona stawka oprocentowania obowiązuje przez cztery pełne miesiące kalendarzowe po otwarciu konta i do kwoty maksimum 20 000 zł. 

Bank też oferuje oferuje premię 140 zł dla osób młodych w wieku 18 – 26 lat, jeżeli mieścisz się w tym przedziale to zachęcam do oddzielnego artykułu:

Kto może przystąpić do promocji?

Promocja skierowana jest do nowych klientów mBanku. Zgodnie z Regulaminem, nowy klient to osoba, która od 01.01.2017 r. nie była i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017. Okres karencji jest niestety bardzo długi. Natomiast jeżeli posiadasz w mBanku inny produkt np. lokatę czy konto firmowe, to możesz śmiało dołączyć do szczęśliwych zdobywców tej premii.

Opłaty

Od kilku lat posiadam konto w mBanku i jestem bardzo zadowolony. Dlaczego? Bo jest za darmo i karta debetowa również pod warunkiem wykonania jednej płatności w miesiącu. Wszędzie płacę kartą, więc nawet nie muszę pamiętać o spełnieniu tego kryterium. W przypadku braku aktywności za kartę zapłacimy tylko 7 zł miesięcznie.

 • o zł wypłaty kartą od 100 zł ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • o zł za kartę przy tylko 1 transakcji w miesiącu
 • o zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • o zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
mbank visa paywave

Zgarniamy 140 zł w prostych krokach

Krok 1 - Złożenie wniosku

Do 30 września 2020 r. złóż wniosek o eKonto z kartą korzystając dedykowanego linku, nie możesz otworzyć konta z drugą osobą, musi to być umowa indywidualna. Koniecznie zaznacz wszystkie oświadczenia oraz akceptację regulaminu promocji. Jeżeli chcesz skorzystać z preferencyjnego oprocentowania załóż również rachunek Moje Cele.

Krok 2 – Podpisanie umowy

Podpisz umowę w obecności kuriera lub w oddziale banku, w zależności od opcji którą wybrałeś podczas składania wniosku (Krok 1). Polecam wybór kuriera – dużo wygodniej.

Krok 3 – 100 zł

 • do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia eKonta wykonaj 5 transakcji kartą
 • w przeciągu 7 dni o otwarcia eKonta zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1 000 zł.
  Za spełnienie tych warunków przysługuje Ci premia 100 zł.

Krok 4 – 40 zł

Aby zapewnić sobie dodatkowe 40 zł w drugim pełnym miesiącu od otwarcia konta, wykonaj ponownie te same czynności czyli:

 • do końca kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu otwarcia eKonta, wykonaj 5 transakcji kartą
 • w przeciągu 7 dni od otwarcia eKonta zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie minimum 1 000 zł.

Krok 5 – 2,5% na rachunku Moje Cele

Jeżeli zdecydowałeś się otworzyć rachunek Moje Cele, to dopilnuj aby w każdym z 4 kolejnych miesięcy, od otwarcia rachunku, saldo na koncie było nie niższe niż 100 zł. Uściślając suma wpływów musi być wyższa o co najmniej 100 zł od sumy obciążeń, warunek ten jest weryfikowany ostatniego dnia roboczego każdego miesiąca. Promocyjna stawka 2,5% zostanie naliczona za każdy miesiąc, w którym spełniłeś ten warunek ale do kwoty 20 000 zł.

Nagroda

Premie 100 zł i 40 zł wpłyną na Twoje konto oddzielnie, w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniłeś warunki.

Przykład:

Otworzyłeś konto 13 sierpnia, do 20 sierpnia musisz zapewnić wpływ 1 000 zł, a do końca września wykonać 5 transakcji. Premia 100 zł wpłynie na Twoje konto w październiku. Aby otrzymać dodatkowe 40 zł, to w tym samym miesiącu październiku musisz również zapewnić wpływ 1 000 zł i wykonać 5 transakcji. Premia 40 zł wpłynie na Twoje konto w listopadzie.

Podatek od nagrody

Nagroda oczywiście jest zwolniona z podatku.

Trochę o bonusie 2,5% do 20 000 zł

Jeżeli jesteś zainteresowany tą częścią promocji musisz wybrać tą opcję podczas składania wniosku już na samym początku.
oświadczenie ekonto moje cele
2,5% to naprawdę zacna stawka w dzisiejszych czasach (niestety), a kwota do 20 000 zł to już standard przy tak wysokim oprocentowaniu. Ponadto konto oszczędnościowe Moje Cele oferuje naprawdę ciekawe możliwości automatycznego odkładania pieniędzy, możesz określić 4 sposoby:

  • Zaokrąglanie kwot do pełnych sum, np. wykonujesz przelew, wypłatę z bankomatu lub płatność kartą na kwotę minimum 10 zł, np. 176,20 zł, bank zaokrągla ją do 180 zł i 3,80 zł zasila Twój Cel.
  • Stała kwota z przedziału 3 – 10 zł, która zostanie automatycznie pobrana przy każdej transakcji powyżej 10 zł i zasili Twój Cel, np. wykonujesz przelew, wypłatę z bankomatu lub płatność kartą na kwotę 20 zł. Z Twojego konta bank pobiera łącznie 23 zł, a 3 zł trafia na konto Moje Cele.
  • Wybrany procent z przedziału 1-15% do każdej transakcji, np. ustalasz 10% procent jako procent od kwoty, który przy każdej transakcji powyżej 10 zł zostanie automatycznie pobrany z Twojego konta. Wykonujesz przelew, wypłatę z bankomatu lub płatność kartą na kwotę 20 zł. Z Twojego konta bank pobierze łącznie 22 zł. Oszczędzasz 2 zł, które zasilą Twój Cel.
  • Stała kwota miesięcznie. Ustalasz kwotę, np. 50 zł, którą chcesz miesięcznie przelewać na swój Cel. Bank Automatycznie pobierze tą kwotę z Twojego konta i przeleje ją na Twój Cel. Co miesiąc oszczędności na Twoim Celu będą rosły o kolejne 50 zł.

Odkładanie w zasadzie dzieje się samo. Ponadto możesz skorzystać z symulatora banku i dowiedzieć się kiedy osiągniesz swój Cel. 

kalkulator mbank moje cele

Sprawdźmy szczegóły promocji i ewentualne „gwiazdki”

Wczytałem się bardzo dokładnie w regulamin promocji i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że nie ma żadnych ukrytych *gwiazdek. Muszę jednak doprecyzować aktywności, które należy spełnić:

Wpływ 1 000 zł

Wpływ musi być jednorazowy na kwotę minimum 1 000 zł – to jest bardzo ważne, sumy wpływów nie będą liczone. I nie może to być wpływ z innego konta w mBanku, którego jesteś posiadaczem lub współposiadaczem. Co ważne – nie musi to być wpływ z wynagrodzenia, renty czy emerytury. Najprościej polecam wykonać jednorazowy przelew 1 000 zł z innego Twojego konta, a warunek będzie zaliczony.

Transakcje

Za transakcje biorące udział w promocji, bank bierze pod uwagę wszystkie transakcje w punktach usługowo – handlowych (w tym też w sklepie internetowym) przy użyciu karty lub BLIKa. Liczą się również transakcje zbliżeniowe Google Pay / Apple Pay jeżeli do portfela dodałeś kartę promocyjną mBanku. Usługa mTransfer również zalicza ten punkt.

Podsumowanie – 140 zł nadal warte uwagi

Bonus zmieniał się w kolejnych edycjach promocji „eKonto z premią”, bywał wyższy ale też niższy. Tym razem jest 140 zł, ale aż 2,5% na oszczędnościach. Jeżeli nie jesteś klientem tego banku – gorąco zachęcam Cię do odbioru premii. Nie wiem jaka będzie premia w kolejnej odsłonie promocji, ale nie warto czekać bo może być niższa. mBank oferuje też ciekawe usługi dodatkowe, m.in. limit w koncie czy mOkazje czyli zarabianie na zakupach. O mOkazjach możesz poczytać TUTAJ lub po prostu obejrzyj ten film:

Ważne dokumenty

Komentarze o “140 zł w promocji eKonta mBank oraz 2,5% do 20 000 zł na rachunku Moje Cele”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *