120 zł dla młodych w promocji „I możesz więcej” z eKontem Możliwości od mBank

Po sukcesie drugiej edycji promocji „I możesz więcej” mBank prezentuje kolejną jej odsłonę. Tym razem do zdobycia jest 120 zł w gotówce, a wystarczy spełnić kilka naprawdę prostych warunków. Promocje dla młodych osób często pozbawione są warunku jakiegokolwiek wpływu na konto, tak też jest w tym przypadku. Dodatkowo polecając konto znajomym można zarobić od 75 zł do nawet 200 zł za każdą osobę. W dzisiejszych czasach, w dobie wszechobecnego internetu i social mediów zaproponowanie produktu znajomym jest banalnie proste. Szczególnie dla osób młodych, które posiadają setki znajomych na swoich profilach społecznościowych, szczególnie, że nie proponujesz, a w zasadzie „rozdajesz” gotówkę .

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

120 zł w gotówce.

Odbiorca

Osoba w wieku 18 – 24 lat, która od 1 stycznia 2017 r. nie posiadała konta osobistego ani oszczędnościowego w mBanku.

Opłaty

Brak opłat.

Warunki otrzymania nagrody​

Trzy płatności telefonem, trzy przelewy na telefon, uruchomienie rachunku oszczędnościowego i zapewnienie na nim salda na koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia w wysokości 20 zł.

Dla kogo?

Jeżeli masz od 18 do 24 lat i nie posiadasz, ani nie posiadałeś, konta w mBanku co najmniej od 1 stycznia 2017 r. to nie możesz przegapić tej okazji.

Opłaty – bezwarunkowo za darmo

Cudownie jest być młodym. To konto jest całkowicie za darmo, możesz nawet zaprojektować kartę ze swoim zdjęciem – również za darmo.

  • 0 zł prowadzenie konta
  • 0 zł karta z Twoim zdjęciem
  • 0 zł przelewy internetowe
  • 0 zł wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

Proste kroki do nagrody 120 zł

Krok 1 - Złożenie wniosku o konto

Do 28 lutego 2021 r. złóż wniosek o otwarcie eKonta Możliwości wraz z kartą debetową korzystając z dedykowanej strony promocji. Podczas składania wniosku zaznacz opcję założenia rachunku oszczędnościowego, który będzie Ci potrzebny do spełnienia jednej z aktywności. Umowę możesz podpisać u kuriera lub w placówce banku.

Krok 2 - Aktywności

Do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia rachunku musisz wykonać proste zadania:

  • 3 płatności telefonem, kwoty dowolne
  • 3 przelewy na numer telefonu (z aplikacji mBank), kwoty dowolne
  • ustaw cel oszczędnościowy i zasil go kwotą minimum 20 zł.

Za każdy wykonany punkt otrzymasz 20 zł, a jak uda Ci się wykonać wszystkie wyżej wymienione kroki bank nagrodzi Cię kwotą 60 zł. Razem możesz zyskać 120 zł.

Nagroda

Bonus otrzymasz do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym wywiązałeś się z warunków określonych w Kroku 2.

Przykład:
Konto otwierasz w grudniu, warunki aktywności musisz spełnić do końca stycznia, premia wpłynie na Twoje konto w lutym 2021 r.

Wszystkie nagrody są zwolnione z podatku od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

Istotne szczegóły

W każdym moim artykule lubię doprecyzować warunki promocji opierając się na Regulaminie. Chcę żebyś miał pewność otrzymania premii bez nieprzyjemnych niespodzianek. I tak:

Płatność telefonem

Za płatność́ telefonem, rozumiemy bezgotówkowe transakcje zakupu dokonane w punktach handlowo-usługowych i przez internet przy pomocy aplikacji Google Pay lub Apple Pay, do których dodana jest karta wydana do konta promocyjnego, które właśnie założyłeś.

Przelew na telefon

Za przelew na numer telefonu, rozumiemy przelew wykonany z aplikacji mobilnej na dowolny numer telefonu odbiorcy zarejestrowany w usłudze BLIK. Objaśniając – każdy kto posiada aplikację banku (dowolnego banku), w której aktywna jest usługa BLIK może wykonać i otrzymać przelew na telefon. Ważne jest tylko aby numer telefonu zgadzał się z tym podanym w banku/aplikacji. Czyli możemy wysyłać przelew np. z mBanku do Inteligo. Nie musisz być w tym samym banku.

Cel oszczędnościowy – o co chodzi?

Za aktywny cel oszczędnościowy, rozumiemy rachunek umożliwiający regularne oszczędzanie, powiązany z kontem promocyjnym, którego saldo w ostatnim dniu miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta promocyjnego wynosi przynajmniej 20 zł. – tak mówi Regulamin. Pisząc prościej, cel oszczędnościowy to po prostu konto oszczędnościowe, które możesz założyć od razu podczas składania wniosku (patrz krok 1) lub później poprzez aplikację mobilną lub po zalogowaniu do bankowości elektronicznej. To taka elektroniczna skarbonka, w której możesz zdefiniować sposób oszczędzania na 3 sposoby:

  1. zaokrąglasz transakcje do pełnych dziesiątek,
kiedy płacisz za pizzę 26,50 zł,
 to odkładasz 3,50 zł na wybrany cel.
  2. ustalasz stałą kwotę przy każdej transakcji
kiedy wybierzesz 3 zł, 
to po każdej transakcji powyżej 10 zł
, odłożysz 3 zł na wybrany cel.
  3. określasz procent od każdej transakcji,
kiedy wybierzesz 10%,
  płacąc za bilet do kina 15 zł,
odłożysz 1,5 zł na wybrany cel.

Jak widzisz powyżej możesz oszczędzać nawet tego nie odczuwając. A grosz do grosza… Pamiętaj, aby spełnić warunek promocji tj. zapewnić saldo minimum 20 zł na skarbonce na koniec miesiąca następującego po miesiącu, w którym założysz konto.

Podsumowanie

Uważam, że to bardzo atrakcyjna oferta dla młodych osób. Można otrzymać 120 zł, bez żadnych ukrytych gwiazdek, nie trzeba się martwić o żadne wpływy, aż szkoda nie skorzystać. Tym bardziej, że konto i aplikacja ułatwia nam codzienne życie. Będąc już posiadaczem konta w mBanku możesz skorzystać z również z programu poleceń, o czym pisałem w tym artykule:

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *