Pekao SA konto przekorzystne

100 zł premii za Konto Przekorzystne w Banku Pekao S.A., do 1 500 zł w programie poleceń oraz 50 zł na Allegro oraz szansa na BMW i3

IV edycja promocji Konta Przekorzystnego w PEKAO S.A., na start otrzymujemy 100 zł, następnie 100 zł za każde skuteczne polecenie do 15 osób, czyli łącznie 1 500 zł w programie poleceń. Dodatkowo możemy otrzymać 50 zł za rejestrację karty w Bezcennych Chwilach.

Promocja w skrócie:

Czas trwania​

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Nagroda

100 zł w gotówce, do 1 500 w programie poleceń, 3 400 punktów Bezcenne Chwile, którem możemy wymienić na 50 zł.

Odbiorca

Nowy klient Banku Pekao S.A. czyli osoba, która nie posiadała rachunku osobistego lub lokaty w tym banku od 1 stycznia 2019 r. do 30 października 2020 r.

Opłaty

Konto Przekorzystne jest darmowe dla osób do 26 toku życia, dla pozostałych osób wystarczy zapewnić raz w miesiącu wpływ na kwotę 500 zł oraz wykonać jedną transakcję kartą lub przez aplikację PeoPay aby również było darmowe. ​

Warunki otrzymania nagrody​

Założenie konta Pekao S.A. korzystając z dedykowanej strony promocji, zapewnienie wpływu 500 zł, wykonanie transakcji bezgotówkowej kartą lub przez aplikację PeoPay oraz jedno logowanie do aplikacji PeoPay. Aktywności należy wykonać w przeciągu 4 kolejnych miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji?

W promocji może wziąć udział osoba pełnoletnia posiadająca obywatelstwo polskie, miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz, która od 1 stycznia 2019 r. do 30 października 2020 r. nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku osobistego lub lokaty w Pekao S.A.

Jak mieć konto za darmo?

Konto przekorzystne jest całkowicie darmowe dla osób w wieku do 26 roku życia. Dla pozostałych opłata miesięczna za prowadzenie rachunku wynosi 6 zł, za użytkowanie karty płatniczej 3 zł. Aby uniknąć opłat wystarczy:

  • zapewnić w każdym miesiącu jednorazowy wpływ w kwocie 500 zł oraz 
  • wykonać jedną transakcję kartą, PeoPay lub Apple Pay 

Konkrety czyli rejestracja krok po kroku

Krok 1 - Rejestracja oraz złożenie wniosku

Do 31 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o prowadzenie rachunku wraz z kartą i aplikacją PeoPay korzystając z dedykowanej strony promocji. Zaakceptuj regulamin oraz wszystkie wymagane zgody.

Na tym etapie możesz użyć kodu polecającego aby Twój znajomy otrzymał 100 zł. Bank PEKAO S.A. jest bardzo popularny więc na pewno ktoś z rodziny/znajomych posiada konto w tym banku i chętnie przekaże Ci taki kod.

Krok 2 - Aktywności

Do końca następnego miesiąca od otwarcia rachunku wykonaj trzy łatwe zadania:

  • zapewnij jednorazowy wpływ w kwocie 500 zł
  • wykonaj jedną transakcję kartą płatniczą, PeoPay lub Apple Pay
  • przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji PeoPay

Krok 3 - Aktywności ciąg dalszy

Wykonaj aktywności z kroku 2 w każdym z kolejnych 3 miesięcy.

Przykład: jeżeli założysz konto w listopadzie 2020 r. to pierwsze aktywności musisz wykonać w grudniu 2020 r. Później te same aktywności musisz powtórzyć w styczniu, lutym i marcu 2021 r.

4 - Nagroda

Jeżeli spełniłeś warunki opisane powyżej nagrodę 100 zł otrzymasz bezpośrednio na konto w terminie do 30 kwietnia 2021 r., (jeżeli założyłeś konto w listopadzie 2020 r.) lub do 31 maja 2021 r. (jeżeli założyłeś konto w grudniu 2020 r.).

Nagroda jest zwolniona z podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust.1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U. z 2019 r., poz. 1387 z późn. zm.) jako nagrody w sprzedaży premiowej.

Kilka słów o szczegółach

Podczas składania wniosku musisz koniecznie zweryfikować swoją tożsamość za pomocą dowodu osobistego oraz selfie. Jeżeli w trakcie wykonywania tych czynności napotkasz problem techniczny i nie będziesz mógł przesłać selfie lub zdjęcia dowodu, nie musisz się martwić. W tej sytuacji należy udać się do oddziału banku. Ważne jest aby wniosek był rozpoczęty korzystając z dedykowanego linku.

Transakcje, które są opisane w aktywnościach, nie mogą być transakcjami BLIK. Ponadto do warunków wpływu na konto nie wlicza się:

  • wpłat gotówkowych
  • wpływów środków z tytułu rozliczenia depozytów terminowych lub pożyczki czy też kredytu
  • polecenia przelewu wewnętrznego z innego swojego rachunku prowadzonego w Banku PEKAO S.A. 

Najłatwiej, aby spełnić ten warunek, przelej pieniądze z rachunku prowadzonego w innym banku.

Program poleceń

Pamiętaj o programie poleceń, w którym możesz aż uzyskać 1 500 zł. Dokładny opis znajduję się TUTAJ.

program poleceń pekao sa

3 400 punktów Bezcenne Chwile czyli 50 zł

Kolejny bonus – jeżeli zarejestrujesz kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile (dawniej Priceless Specials) w terminie do 31 grudnia 2020 r. otrzymasz jednorazowo 3 400 punktów. Punkty możesz wymienić m.in. na voucher Allegro o wartości 50 zł.  Musisz jednak spełnić następujące warunki:

  • do 31 grudnia 2020 r. zarejestrować się w programie Bezcenne Chwile
  • w przeciągi 30 dni od rejestracji w programie wykonać jedną transakcję kartą

Pierwsze 1000 punktów otrzymasz w ciągu 14 dni roboczych od rejestracji karty, natomiast 2400 punktów w ciągu 30 dni od momentu wykonania płatności kartą.

Bezcenne Chwile PEKAO SA

Zyskaj więcej!

Jeżeli już zdecydujesz się na konto Pekao S.A. to koniecznie zarejestruj się w loterii! Do wygrania są: 3 200 kart podarunkowych Allegro o wartości 50 zł oraz nagroda główna samochód BMW i3. Szczegóły w oddzielnym artykule:

Podsumowanie

To już 4 edycja promocji Konta Przekorzystnego w PEKAO S.A., świadczy to o popularności akcji. Nagroda 100 zł za aktywność nie jest może duża ale jeżeli masz w sobie dar przekonywania to możesz zachęcić znajomych i zarobić nawet 1 500 zł.

Ważne dokumenty

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *